dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 22
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 422
  1. #301
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tinka25 Zobacz post
    Zastanawiam się nad takimi drzwiami, sorry, że komuś podkradłąm foto, ale bardzo podobają mi się takie drzwi. No i załączam schody, któe mam już zamówione
    ...trochę ciężkie sprawiają wrażenie z powodu tych trzech poziomych ramiaków, które są za szerokie jak na mój gust.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  2. #302
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sajuz

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tinka wiesz co to za drzwi/firma? Mi też wpadły w oko.

  3. #303

    Domyślnie

    O ile pamiętam ta osoba zamawiała w jakimś salonie pod Poznaniem, ale firma raczej mniej znana na rynku

  4. #304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tinka25 Zobacz post
    O ile pamiętam ta osoba zamawiała w jakimś salonie pod Poznaniem, ale firma raczej mniej znana na rynku
    Przypominają DRE Piano 1, czy źle widzę?
    Ostatnio edytowane przez eveee ; 23-08-2012 o 22:27
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  5. #305
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ananke

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krk
    Posty
    17
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Moje białe drzwi w otoczeniu remontowego bałaganu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120412-IMG_3565.jpg
Wyświetleń:	1964
Rozmiar:	20,8 KB
ID:	133324

  6. #306

    Domyślnie

    Cytat Napisał ananke Zobacz post
    Moje białe drzwi w otoczeniu remontowego bałaganu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120412-IMG_3565.jpg
Wyświetleń:	1964
Rozmiar:	20,8 KB
ID:	133324
    Trochę nie na temat - a co to za farba na ścianach?

  7. #307
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ananke

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krk
    Posty
    17
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pixie Zobacz post
    Trochę nie na temat - a co to za farba na ścianach?
    To Benjamin Moore, kolor HC-170 (stonington gray).

  8. #308
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojtas.jawor

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-687
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał leon60 Zobacz post
    Tinka25 a ja się nie ugięłam... mam białe jak i przed remontem tylko w końcu w wymarzonym wzorze
    Kupione troszkę w ciemno bo miesiąc od wprowadzenia w ofertę producenta ale nie żałuję
    Pol-skone model Arco w okleinie gravistone

    Drzwi jak dla mnie wyglądają świetnie, podobnie jak ściana z cegły i cały wystrój. Gratuluję !

  9. #309
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A teraz, po jakimś czasie uzytkowania przyznajcie się - jak się Wam takie drzwi utrzymuje w czystości?

  10. #310

    Domyślnie

    Tak samo jak inne drzwi. Ja nie wiem, ocb (o co biega ), przez kilkaset lat montowane byly biale drzwi i okna, a teraz nagle okazalo sie, ze sa bee, bo brudza sie. Tak samo brudzily sie i 100 lat, no moze mniej, ze wzgledu na brud w powietrzu.
    Na szczescie moda na biale drzwi i okna wraca, wiec...

  11. #311
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gosia sz-n
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    286

    Domyślnie

    Witam wszystkich fanów (fanki) białych drzwi.
    Mam Invadio domino 5 i 6. Brak jeszcze listew przypodłogowych - też będą białe 10 cm - już zakupione
    Drzwi zewnętrzne też mam białe drewniane firma K&P - zdj. w załączeniu

    Pytanie - czy trzeba myć białe drzwi?? Trzeba myć tak samo jak ciemne. To że drzwi są ciemne nie znaczy że nie są brudne No może jedynie nie widać odbitych palców wiec sumienie spokojniejsze ? ?
    Jestem dzieckiem PRL więc białe mi nie przeszkadzają - wychowałam się między takimi
    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P8169457%20-%20Kopia[1].JPG
Wyświetleń:	1291
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	136464   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P8169458%20-%20Kopia[1].JPG
Wyświetleń:	2187
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	136465   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P8169460%20-%20Kopia[2].JPG
Wyświetleń:	1180
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	136466   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P8019406[2].JPG
Wyświetleń:	880
Rozmiar:	24,1 KB
ID:	136467  
    Ostatnio edytowane przez gosia sz-n ; 13-09-2012 o 11:22

  12. #312

    Domyślnie

    Pięknie się prezentują, powiedz, czy jesteś zadowolona z jakości INVADO? ile kosztowały z ościeżnicą. Ja upatrzyłam sobie coś podobnego mianowicie Piano, firmy DRE, twoje wydają mi się ładniejsze, tyle, że mówią*iż DRE lepsza firma, i mam teraz zagwozdkę

  13. #313

    Domyślnie

    Tinka ja zamówiłam 2 szt białych DRE Piano, mają być za jakieś 2 tygodnie. Jak tylko przyjdą postaram się wkleić zdjęcia. Nie wiem tylko czy możesz wstrzymać się z decyzją aż tak długo

  14. #314
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A teraz, po jakimś czasie uzytkowania przyznajcie się - jak się Wam takie drzwi utrzymuje w czystości?
    wstyd się przyznać, ale mam je od marca zeszłego roku i od czasu zamontowania myłam je ... jeden raz. Jedynie w dolnej łazience (córka jak wraca do domu z ogrodu to zafajda wszystko) są myte średnio co 2 miesiące (tzn przecierane ścierką tylko w miejscach obok klamki).
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  15. #315

    Domyślnie

    super, tak mogę poczekać

  16. #316
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gosia sz-n
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    286

    Domyślnie

    Kurcze zeżarło mi posta, piszę jeszcze raz wrrr...
    Też zastanawiałam się między dre piano a invado. Pan w sklepie mnie przekonał - invado są bardziej kanciate - wokół szkiełka wiec dla mnie plus , poza tym invado nie ma struktury plastra miodu i nadi pod szkłem jest płyta sklejka czy coś takiego - przez co są bardziej ciche Za 10 szt. z montażem i ościeżnicami regulowanymi zapłaciliśmy chyba 9 800 zł + 3 podciecia do tego. Klamki kupiłam oddzielnie, nie mam nawierconych otworów na zamek przez co zaoszczędziłam na rozetkach - stwierdziłam, że nie są mi klucze potrzebne bo nie zamykam pokoi - to nie hotel.
    Bardzo lekko 'chodzą' i cicho siezamykają, języczek który wychodzi z drzwi przy naciśnieciu na klamkę (zamykanie) jest plastikowy, zawsze widzialm metalowe
    Na razie jestem zadowolona. A, są oklejone ekofornirem, który podobno jest w stanie sporo wytrzymać.
    Która firma lepsza trudno powiedzieć naczytałam się zarówno o jednej jak idrugiej firmie zarówno opinii na plus jak i negatywnych. Czas pokaże czy dobrze wybrałam.

    Tinka25, w ramach podobnego gustu dodam, ze mam bardzo podobne schody, do tych które wkleiłaś jako wzorzec tego co zamówiłaś zdj. w stopce - mało ale są
    Pozdrawiam
    Gosia

    P. S dla porównania domino i piano - moje są bardziej kanciate bez frezów czy jak to się zwie zależy co kto lubi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domino5[1].jpg
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	56,5 KB
ID:	136489   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	phoca_thumb_l_1[1].jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	136490  
    Ostatnio edytowane przez gosia sz-n ; 13-09-2012 o 13:12

  17. #317

    Domyślnie

    kurcze, chyba mnie przekonasz, właśnie zauważyłam, że będę mieć*podobne schody, tylko moje będą*bez podstopni a gdzie kupowałaś listwy przypodłogowe i możesz jeszcze powiedzieć co to za farba na ścianie? ja wstępnie pisze się*na beckers light grey podobno nie wpada w odcienie niebieskości i fioletu. Drzwi bomba a wszystkie masz z jednym paskiem, czy masz też wersje z np. całym przeszkleniem

  18. #318
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gosia sz-n
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    286

    Domyślnie

    Jedne drzwi są ze szkłem - spójrz w mój pierwszy dziś post fot. 2 to drzwi między wiatrołapem a holem. Chciałam mało szkła, bo pamiętam moje drzwi w PRL bloku i ciagły krzyk mamy - gaś światło - ratowałam się wiec zaklejając szkło plakatami zespołów Teraz mam w domu nastolatka siedzącego po nocach przy kompie wiec wybrałam małe okienka - mam nad synem kontrolę ale mnie nie razi światełko no i widać czy ktoś jest w WC, czy nie zapomniałam zgasić światła w pralni itd. Nie zależało mi na doświetlaniu korytarza światłem z pokoju.
    Odnośnie farby to jest to beckers light grey widzisz kolejne podobieństwo Mam tą farbą pomalowany cały korytarz góra i dół. Na początku wydawało mi się, ze w słońcu widzę lekką niebieskosć - ale gdy doszły drzwi moje widzenie niebieskoćci zniknęło.
    Mimo wątku drzwiowego wkleję zdjęcie zapożyczone z jakiegoś wątku o szarych farbach, może się komuś przyda. Ja autorce zdjecia dziekuję.
    Syn w pokoju ma ścianęz duluksa dryfujace kry - miało być szaro a jest niebieskawo, ale został przy tym kolorku.

    Litwy kupowałam u tego Pana, Ale ja jestem ze Sz-na wiec kupowałam osobiscie może też wysyła - nie wiem. Mam proste z lekkim zaokrągleniem na górze - taki ćwierćwałek czy coś takiego - całkiem proste bez frezów - łatwo z nich wytrzeć kurz. O, mam ich zdj. przed obróbką

    Class Panel
    Świerczewska 5
    Szczecin
    (91) 453-17-85
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2cgd9ab[1].jpg
Wyświetleń:	841
Rozmiar:	64,1 KB
ID:	136507   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0474.JPG
Wyświetleń:	1057
Rozmiar:	65,2 KB
ID:	136508   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0476.JPG
Wyświetleń:	923
Rozmiar:	77,1 KB
ID:	136509  
    Ostatnio edytowane przez gosia sz-n ; 13-09-2012 o 13:46

  19. #319

    Domyślnie

    Ja też zastanawiałam się nad Invado, rzeczywiście są bardziej kanciate, co mi także się spodobało, chociaż przy tej wersji którą ja wybrałam (z dużą podwójną szybą) nie ma tych wypukłości To co przeważyło to lepsza oferta cenowa na DRE + fakt, że biel DRE bardziej mi przypadła do gustu niż biel INVADO. Jeśli masz możliwość, porównaj sobie próbki oklein aby sprawdzić co Tobie bardziej odpowiada.
    Drzwi Piano także nie mają struktury plasta miodu a ramiak MDF w środku.

  20. #320

    Domyślnie

    co masz na myśli mówiąc o bieli, czyżby invado wpadałało w krem albo coś w tym stylu?

Strona 16 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony