dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 22
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 422
  1. #321

    Domyślnie

    ta farba light grey jest jasna?, bo Twój korytarz wydaje się ciemny a na zdjęciu z próbkami pomalowanymi jest jaśniutki nie miałam okazji jeszcze zakupić próbek farby i pomalować ściany

  2. #322
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gosia sz-n
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    286

    Domyślnie

    Farba jest bardzo jasna, bez drzwi czasem się zastanawiałam czy wogóle widać tę szarosć dopiero po dołożeniu białego widać różnicę i jest super. Na zdjęciu kolor jest zdecydowanie przekłamany - fotka zdecydowanie jest ciemniejsza.
    Pierwotnie kupiłam star dust - ale uznałam za zbyt ciemny, light grey is OK

  3. #323

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź

  4. #324

    Domyślnie

    Skoro padło pytanie o drzwi Swedoor w poprzednich postach, to pozwolę sobie podzielić się swoim doświadczeniem z tą firmą. Ja mam serię Purity bardzo dobra jakość przy założeniu (mój mąż pierwszy raz w życiu zakładał drzwi i docenił jakość wykonania i dopasowywania wszystkich elementów. Załączam kilka zdjęć, prawda jeszcze klamka do końca nie założona i nie ma cokołów przy drzwiach ale jestem bardzo zadowolona tymi drzwiami
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4860.JPG
Wyświetleń:	2483
Rozmiar:	72,8 KB
ID:	137209   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4864.jpg
Wyświetleń:	1712
Rozmiar:	40,3 KB
ID:	137210  

  5. #325
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Coś mi się zdaje, że jak na pierwszy raz w życiu to człowiek jest szczęśliwy że udało się drzwi zamontować i działają ..
    a dokładność wykonania niech obiektywnie oceniają profesjonaliści ... Poki co traktuję Twój post jako subiektywne odczucie..

  6. #326

  7. #327

    Domyślnie

    Cytat Napisał malkul Zobacz post
    a to nasze białe drzwi




    Gratuluję.
    Bardzo ładne drzwi. Od razu widać profesjonalną robotę.
    Montaż też bez zarzutu.

    Pozdrawiam.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  8. #328
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ładne? Kwestia gustu Mialem ostatnio okazje robic dwa razy "czapki" roznych wysokosci /ale i tak nizsze niz te/ ale.. nie wszystkim sie podobaly - jednak zyje w innym, mniej zaawansowanym swiecie .

  9. #329
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar leon60
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    okolice Rzeszowa
    Posty
    74

    Domyślnie

    Drzwi bardzo ładne tzn. skrzydła bo ościeżnice już mi się nie podobają...

  10. #330

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ładne? Kwestia gustu
    Fakt. o gustach się nie dyskutuje...

    Może inaczej:
    Poprawny politycznie, prosty wzór w najmodniejszym satynowym wykończeniu...
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  11. #331
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Z tym się zgadzam. Bardzo modny, można go uznać za hit ostatnich czasów.

  12. #332

  13. #333

    Domyślnie

    Cytat Napisał malkul Zobacz post
    tak ale ja jednak te satynowe wykończenie odradzam , niestety czyści się fatalnie a brudzi standardowo
    hmmm... Troszkę mnie to zdzwiwiło. Mam takie drzwi na wystawie i przy "nasilonym dotykaniu" oczywiście też się brudzą lecz nie mamy absolutnie żadnych problemów z ich czyszczeniem.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  14. #334

    Domyślnie

    Ja też nie mam żadnych kłopotów ani z czyszczeniem drzwi, ani z z żółknięciem, ani brudzeniem.

  15. #335

    Domyślnie

    Cytat Napisał lelik Zobacz post
    Skoro padło pytanie o drzwi Swedoor w poprzednich postach, to pozwolę sobie podzielić się swoim doświadczeniem z tą firmą. Ja mam serię Purity bardzo dobra jakość przy założeniu (mój mąż pierwszy raz w życiu zakładał drzwi i docenił jakość wykonania i dopasowywania wszystkich elementów. Załączam kilka zdjęć, prawda jeszcze klamka do końca nie założona i nie ma cokołów przy drzwiach ale jestem bardzo zadowolona tymi drzwiami
    Dziękuje za odpowiedź odnośnie drzwi Swedoor wcześniej nie mogłem uzyskać żadnej opinii. nie doczekałem się i kupiłem właśnie Purity model 04l. Drzwi zakładała nam firma, w której drzwi były zamawiane. Jakość wykonania idealna. Miałem tez możliwość już ich czyszczenia ( jak to po montażu) bez żadnych problemów. Polecam drzwi godne polecenia. Bałem się co do firmy monterskiej oktet ale wszystko wykonane zostało profesjonalnie. Idealny kontakt i szybka realizacja.
    Gdy znajdę chwilę zamieszczę zdjęcia

  16. #336
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Oktet - o ile dobrze kojarzę to firm z biurem na Bartyckiej.. jeszcze za czasów kiedy bywałem tam systematycznie to oni cieszyli się dobrą opinią.

  17. #337

    Domyślnie

    masz drzwi które mi się marzą, tylko w ofercie zazwyczaj są ze szkłem: kora dęby które kompletnie mi sie nie podobają. zamawiając drzwi mogłaś sobie wybrać szybę? ja chciałabym mleczną lub matową, różnie nazwywają.

    dziękuje za odp
    pozdr

    Cytat Napisał Jasia Zobacz post
    no i mam te białe drzwi

    stanęło na Fiord Polskone i jestem bardzo zadowolona
    pełne około 700 zł, przeszklone 1360 zł (szkło fazowane) - ceny z ościeżnicami i montażem
    relacja jakość-cena - rewelacja!

    pełne:



    łazienkowe:



    przeszklone:



    przesuwne:


  18. #338
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jarek EM08
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Festung Posen
    Posty
    666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 17-04-2013 o 14:10

  19. #339

    Domyślnie

    Planuje białe drzwi u siebie i w związku z tym kołacze się w mojej głowie taka myśl
    Mianowicie okna są białe, podłoga na dole jasny gres, na górze jasne panele.
    Podpowiedzcie proszę jak to jest z listwami. Powinny być białe w całym domu ? Czy może tam gdzie panele w kolorze paneli ?

  20. #340
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    lepiej białe

Strona 17 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony