dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 22
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 422
  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Napisał zouza
    Robię łazienkowe więc proste białe z bulajem, ale stolarz zrobi Ci wszystko, pooglądaj katalogi jakie, wybierz jakie Ci się podobają i niech stolarz zrobi takie tylko białe

    Zajrzyj w dzienni budowy Irmy, nie chce wklejać, bez jej zgody, ale ona ma białe i bardzo mi się podobają, też robota stolarza.
    Zouza, Ty widzę też dzioucha ze Śląska, gdzie Ty masz tego stolarza? I jak już zrobi to wrzuć do pooglądania i wogóle podziel się opinią. Ja bym też chciała takie proste białe z okrągłą dziurą. Takie jak Klimek z Klusiem mają, ale ichnie ceny rzucają o glebę.

  2. #182

    Domyślnie

    Stolarz w Rudzie Śląskiej za urzędem skarbowym, Pan sensowny, przyszedł pomierzyć i sam montuje, bulaj zamówiony na allegro, a reszta.... wkleję zdjęcie jak już drzwi będą

  3. #183

    Domyślnie

    Drzwi dopiero teraz są zamontowane
    Wygląda to tak (biały połysk):



  4. #184

    Domyślnie

    Zouza, dzioucha, a czemu te drzwi nie mają podcięcia albo jakich tulej? Przeca to łazienkowe.
    Co to za klamka?

  5. #185

    Domyślnie

    Nie chciałam, mam suche mieszkanie, wentylacje w łazience i wiecznie otwarte drzwi, bo koty tam maja kuwetę (teraz są zamknięte, bo pianka miękka).
    Klamka to jakaś z Bel-Polu, chyba M3 Inox cośtam.

  6. #186

    Domyślnie

    Najpiękniejsze drzwi ma JASIA.

    Gratulacje

    My mamy 2 małe bliźniaczki i 2 koty, i wszystkie białe drzwi (w mieszkaniu).
    Po kilku latach użytkowania nie uważam, że są okropnie niepraktyczne - jasne, trzeba je myć ciut częściej niż ciemne, ale bez przesady, nie co tydzień, i ich uroda wszystko rekompensuje

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    A ja moje białe już mam
    Proste, niewyszukane ...




    Joliska,

    przepiękna kolorystyka - podłoga, kolor ścian i ta porażająca, szlachetna biel dają cudny efekt!

    Pozwól, że zapiszę to zdjęcie do bazy " kolorystycznych inspiracji"

  8. #188

    Domyślnie

    Zgadzam się całkowicie. Świetne zestawienie kolorystyczne. Ja zrobiłabym tylko wyższe listwy przypodłogowe. Ale jest super.

  9. #189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Dzięki wielkie

    Darcy, listwy są w standardowej wysokości producenta, 7 cm. Producent zresztą ten sam co drzwi, można dobrać identyczne frezy opasek i listew.

  10. #190
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy
    Zgadzam się całkowicie. Świetne zestawienie kolorystyczne. Ja zrobiłabym tylko wyższe listwy przypodłogowe. Ale jest super.
    Też się pod tym podpisuję. I jeszcze klamki mi się podobają

  11. #191

    Domyślnie

    Moje białe drzwi i drzwi od garderoby robił stolarz, na zamowienie wg wskazanego modelu, są drewniane, malowane



  12. #192
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Pewnie już nieaktualne, ale może ktos inny szuka.
    Sweedoor (albo jakaś podobna pisownia) ma drzwi z takim podziałem.

    Cytat Napisał muskari
    W tym artykule na stronie Muratora znalazłam zdjęcie Drzwi Idealnych.

    Oto zdjęcie:


    Piszą, że zdjęcia są z MASONITE'a, ale nie znalazłam takich drzwi ani na ich stronie angielskojęzycznej, ani na polskojęzycznej. Przekopałam dziesiątki innych stron firm produkujących drzwi, nigdzie nie ma takich, tylko wszędzie model z "nierównymi" panelami (jak tu).

    Zależy mi na tych symetrycznych, bo chciałabym, żeby drzwi do sypialni różniły się od łazienkowych tylko przeszkleniem najwyższego panelu. Pomożecie..? Szukam firmy, która taki model ma w ofercie (w opcji malowanej na biało), ewentualnie godnego zaufania stolarza z Krakowa bądź okolic (potrzebuję tylko trzech skrzydeł).

    PS. Dodam, że to mieszkanie, nie dom, drzwi nie muszą być drewniane i na wieki wieków.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  13. #193

    Domyślnie

    Czy ktoś zamawiał u stolarza drzwi białe? Z czego wykonuje się takie drzwi drewno czy jakiś MDF? Bo jeżeli malowane na mat, to chyba bez znaczenia, co jest pod spodem, a materiał na cene wpłynie Na co jeszcze zwrócić uwagę zlecając wykonanie takich drzwi w lokalnego stolarza!?

  14. #194

    Domyślnie

    Ja robiłam u stolarza, zdjęcia wklejałam gdzieś powyżej. Zrobi Ci z czego chcesz od mdfu do litego drewna, ja mam akurat na wysoki połysk. Zwróć uwagę na spisanie umowy. Mój strasznie zawalał terminy, a ja naiwna w zasadzie nawet umowy nie mam.... za to nie zapłaciłam mu całości i resztę kasy dostanie dopiero jak drzwi będą idealne

  15. #195
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaitomek
    Czy ktoś zamawiał u stolarza drzwi białe? Z czego wykonuje się takie drzwi drewno czy jakiś MDF? Bo jeżeli malowane na mat, to chyba bez znaczenia, co jest pod spodem, a materiał na cene wpłynie Na co jeszcze zwrócić uwagę zlecając wykonanie takich drzwi w lokalnego stolarza!?
    Chyba nie rozumiem... Wg Ciebie to, czy masz paździerz, MDF czy lite drewno nie ma znaczenia przy białych drzwiach? To czemu nie kupisz ich w markecie?

  16. #196

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    Cytat Napisał aniaitomek
    Czy ktoś zamawiał u stolarza drzwi białe? Z czego wykonuje się takie drzwi drewno czy jakiś MDF? Bo jeżeli malowane na mat, to chyba bez znaczenia, co jest pod spodem, a materiał na cene wpłynie Na co jeszcze zwrócić uwagę zlecając wykonanie takich drzwi w lokalnego stolarza!?
    Chyba nie rozumiem... Wg Ciebie to, czy masz paździerz, MDF czy lite drewno nie ma znaczenia przy białych drzwiach? To czemu nie kupisz ich w markecie?
    Napisałam "chyba nie ma znaczenia", właśnie dlatego pytam, bo nie wiem, skoro będą pomalowane na biało, to będzie widać, co jest pod spodem, np. słoje drewna, czy strukturę drewan ??? tak czy nie???
    Czy drzwi drewaniane pomalowane na biało a drzwi z MDFu pomalowane na biało różną się wizualnie??? Czy te z MDF wygladają marketowo?
    Nie widzę sensu w inwestowaniu w drewniane drzwi, skoro o tym, ze są drewniane, będę wiedziała tylko ja!

  17. #197
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Widać nie będzie, ale jakością będą się różnić znacznie. Malowane są drzwi drewniane, płytowe są oklejane folią lub laminatem.

  18. #198

    Domyślnie

    Joliska, dzięki, o to mi chodziło, czyli MDF nie można pomalowac, oklejanego nie chce, sprawa jest więc jasna.

  19. #199
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaitomek
    Joliska, dzięki, o to mi chodziło, czyli MDF nie można pomalowac, oklejanego nie chce, sprawa jest więc jasna.
    MDF można polakierować - vide meble kuchenne

  20. #200

    Domyślnie

    Zwarjuję,
    czyli jeśli pomaluję drewno na biało
    i jesli pomaluję mdf na biało
    to oprócz tego, ze środek drzwi będzie bardziej lub mniej szlachetny,
    to jaka będzie róznica w efekcie czysto wizulanym????????

Strona 10 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony