dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 22
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 422
  1. #201
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Tulipanka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    1

    Domyślnie

    rewelacyjne połaczenie kolorów, bardzo mi się podoba!
    jaka to farba do ścian?

  2. #202
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tulipanka Zobacz post
    rewelacyjne połaczenie kolorów, bardzo mi się podoba!
    jaka to farba do ścian?
    A do kogo to pytanie?

  3. #203

    Domyślnie

    Joliska - gratuluję pięknego mieszkania! Jest takie w moim stylu Po raz pierwszy z białymi drzwiami i listwami podłogowymi spotkałam się na żywo w Irlandii, gdzie mieszkam od ponad 3 lat. Twoje drzwi i listwy, do tego ten kolorek ścian (uwielbiam taki) pięknie się komponują! Mam do Ciebie pytanie - zauważyłam, że masz również białe okna - jak myślisz, czy białe drzwi i listwy podłogowe pasowałyby do okien w kolorze innym niż biały (ja planuję kolor winchester)? Z góry dziękuję za odpowiedź

  4. #204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kasiaros,
    w imieniu mieszkania bardzo dziękuję za komplementy
    Trudny kolor okien wybrałaś... Nie lubię żółtych brązów, więc tym trudniej mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. A może zdecydujesz się na dwukolorowe okna - białe od wewnątrz, a kolorowe z zewnątrz? A jaka podłogę zamierzasz kłaść?

  5. #205

    Domyślnie

    Joliska - dziękuję za odpowiedź! Widzisz, u mnie jest tak, że ja bardzo lubię naturalny kolor drewna - i tak się łamię z tymi listwami, ale uprzedzam - nic pilnego, bo czasu mam bardzo dużooooooo (budujemy na odległośc i na razie tylko rozmyślam nad urządzeniem, a za wykończeniówkę zabieramy się dopiero w przyszłym roku). Na całym dole mamy podłogówkę, więc w grę wchodzą tylko kafelki lub panele - wybieram panele Będę próbowała kolorystycznie dopasowac je do okien. W każdym razie pomyślę nad tymi listwami białymi, muszę jeszcze poszperac w necie, bo u Ciebie pięknie one wyglądają!!!

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kasiu, podejrzałam to i owo w Twoim blogu
    Jeśli podłogę dobierzesz do okien, ale pilnując, żeby nie była zbyt żółta czy pomarańczowa, bo z taką to tylko płacz i zgrzytanie zębów..., to białe listwy i drzwi będą ok.

  7. #207
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Takie drzwi sobie zafundowaliśmy

    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  8. #208

    Domyślnie

    Joliska - ja też nie lubię żółtych czy pomarańczowych odcieni brązu - na próbniku winchester nie wygląda zbyt ciekawie, ale widziałam te okna w realu - są mniej żółte niż złoty dąb, bardziej przypominają naturalne drewno, do tego postaram się dobrac panele dobrej jakości z V-fugą i wtedy będę główkowac. Czas mam, ale lubię miec wszystko przemyślane. Jeszcze raz dziękuję za pomoc
    E-mól - cudne drzwi sobie zafundowaliście, i jak tu się nie zakochac w białych drzwiach, jak takie cuda pokazujecie publicznie!!!!

  9. #209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  10. #210

    Domyślnie

    joliska - piękne dzięki! Balterio to moje ulubione panele i do nich się przymierzamy Widziałam je na żywo - są świetne! Z tego kolornika na pewno dobiorę coś do okien w kolorze winchester, a potem może...białe listwy i drzwi!!! Myślę, że powinno byc ok - nie lubię zbyt wielu kolorów na raz - jetem zwolenniczką nowoczesnego stylu eleganckiego, dlatego tak mi się u Ciebie podoba

  11. #211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    To nie napiszę, jakiej firmy są moje panele Z 4-stronną v-fugą oczywiście....

  12. #212

    Domyślnie

    a to moje białe drzwi:

  13. #213
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Romo,
    drzwi bardzo ładnie wyglądają, ciekawi mnie podłoga Odsłonisz rąbka tajemnicy?

  14. #214

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Romo,
    drzwi bardzo ładnie wyglądają, ciekawi mnie podłoga Odsłonisz rąbka tajemnicy?

    Podłoga.... to po prostu deski dębowe lakierowane na półmat...... Na razie nie ma co niestety pokazywać.....

  15. #215

    Domyślnie

    e-mól gdzie i za ile szybciutko mów...szukam dokładnie takich samych tylko z dwoma "rowkami"

  16. #216

    Domyślnie

    Joliska - w takim razie kwestia białych drzwi i listew pozostaje u mnie na razie w sferze marzeń, które będę brała na pewno pod uwagę, natomiast jeśli chodzi o wybór paneli, to już prawie pewne, że będą to panele Balterio (kiedyś bardzo polecał mi je kolega, który sprzedawał różnego rodzaju panele podłogowe) - też je masz, dobrze zrozumiałam

  17. #217
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Bardzo dobrze zrozumiałaś, Kasiu I nie zamieniłabym ich na żadne inne!

  18. #218

    Domyślnie

    Joliska - to jest miód na moje serce

  19. #219
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Moniaq - z dwoma rowkami to może tutaj http://www.drims.com.pl/?id=drzwi-seria-unilac

    Tu nasze "oklamczone"



    ROMAPOZ jakiej firmy są Twoje drzwi, bardzo ładne: klasyczne i nowoczesne jednocześnie, a co to za model klamki? wygodna jest?
    Ostatnio edytowane przez e-mól ; 03-06-2010 o 21:05
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  20. #220

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post

    ROMAPOZ jakiej firmy są Twoje drzwi, bardzo ładne: klasyczne i nowoczesne jednocześnie, a co to za model klamki? wygodna jest?

    Drzwi robione na zamówienie przez stolarza... właśnie takie chciałam, tzn. uniwersalne - niezbyt nowoczesne i niezbyt klasyczne...
    A co do klamek... to jest jeden z nowszych modeli gametu, ale który dokładnie, to zabij, ale nie powiem.... wydaje się być wygodny...

Strona 11 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony