dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 22
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 422
  1. #21

    Domyślnie drzwi białe lub malowane na biało

    Może ktoś ma. Jaką firmę polecacie?Kto kupował drewniane sosnowe i malował na biało?Jeśli tak,to czym?Pozdrawiam!

  2. #22

    Domyślnie

    Jeszcze nic nie moge konkretnego powiedziec, ale szukalam w zeszlym roku bialych drzwi i rozczarowalam sie strasznie drewnianych bialych nie moglam znalezdz w ogole, chociaz gdzies czytalam w jakiejs wnetrzarskiej gazecie ze firmy zaczynaja teraz biel wprowadzac do katalogow. Plytowe ktore ogladalam, to niestety tragedia i nie wplywala na to wcale cena.

    Dlatego wlasnie kupilam surowe drzwi sosnowe (bezsekowe) i jak juz stolarz bedzie lakierowal na bialo schody to przy okazji polakieruje drzwi.
    Lakieru jeszcze nie wybieralam i nawet sie nie rozgladalam za nim. Z tego co wiem to stolarz bedzie malowal trzy razy, po kazdym razie szlifujac... tak mi przynajmniej tlumaczyl, bo ja chce uzyskac optycznie "plastikowa" powloke i tak to trzeba zrobic

  3. #23

    Domyślnie Re: drzwi białe lub malowane na biało

    Cytat Napisał nata76
    Może ktoś ma. Jaką firmę polecacie?Kto kupował drewniane sosnowe i malował na biało?Jeśli tak,to czym?Pozdrawiam!
    Ja mam sosnowe drewniane malowane na bialo, dulxem, emalia matowa o nazwie pastelowa orchidea - polecam.
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  4. #24

    Domyślnie

    Mufko,czy można prosić o zdjątka?
    [email protected]


    A jakie macie listwy przypodłogowe?

  5. #25

    Domyślnie

    Listwy mam "domyslne" hyhyh znaczy wciaz potencjalne, biale wysokie... kiedys w innym zyciu... A zdjecie zaraz poszukam i wstawie.
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  6. #26

    Domyślnie

    Mam białe drzwi, a dokładnie ecru (jak to się pisze )
    Też okleina wydawała mi się nie ładna a sosna malowana na biało jest fajna ale 1)trzeba to umiec zrobić
    2)żółknie po jakimś czasie (mam tak zrobione łóżeczko dziecinne)
    3) przesądza o stylu raczej rustykalnym.

    ok.5 lat temu kupiłam takie drzwi w jakiejś firmie na bartyckiej. Importowali je (o ile się nie mylę ze szwecji).
    Drzwi są piękne, niedrewniane(żadnych słojów) i idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza. Są bardzo lekkie gdyż zrobione są drewnianych klocków oklejonych wyprofilowaną "okleiną" i w większości puste.

    Cena była umiarkowana tzn. porównywalna z ceną sosnowych drzwi.

    Problemem było długie oczekiwanie na dostawę, problemy z klamkami (albo kupujesz ich klamki albo przerabiasz inne), no i w moim przypadku "spece" żle obsadzili futrynę.

    Oto zdjęcia w oświetleniu nocnym (śladami dziecięcych rączek prosze się nie przejmować )

  7. #27

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    No ja mam zupelnie w innym charakterze mam drzwi, niestety nie dysponuje ladnym zdjeciem, docelowo, to zdjecie przedstawialo lustro, ale w tle widac drzwi i mniej wiecej wykadrowalam te drzwi, jakby chodzilo o cos takiego, to moge w dzien pstryknac fotke ladniejsza, choc watpie, zeby takie "zabytki" "pasily" komus.

    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  10. #30

    Domyślnie

    mufka napisała:
    watpie, zeby komus takie "zabytki" "pasily" komus
    mufka chyba żartujesz?
    Są świetne! Właśnie taki wzór zazyczyłam sobie do zrobienia u stolarza. Bardzo podobne były w domu mojej babci, a ostatnio mój wykonwca uświadomił mnie, że są to tzn. drzwi filongowe
    pozdro
    clue

  11. #31

    Domyślnie

    O prosze to ja nie sadzilam, ze to ma swoja nazwe, walczylam z tymi drzwiami dosc dlugo, zanim zdecydowalam sie, ze pomaluje je na bialo i teraz nie zaluje.
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  12. #32

    Domyślnie

    Mufka, drzwi "z kasetmi frezowanymi" moze juz poszly w zapomnienie... ale zaczynamy je pomalutku odradzac pare dziewczyn juz takie drzwi wprowadza do swoich domow..... ja zamowilam tez z kasetami. Sa dwie, z tym ze calkiem proste i jak najbardziej beda mialy swoje miejsce w calkiem nowoczesnie urzadzonym domu

    ps. szerokie listwy przypodlogowe, sosna lakierowana na bialo to koszt ok 15 zl za mb.

  13. #33

    Domyślnie

    właśnie w tej cenie zamówiłam swoje listwy
    Prawo Van Herpena:
    Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać

  14. #34

    Domyślnie

    http://www.parkiet-bortnowski.pl/kontakt.html


    zobaczcie tutaj, piszą o listwach w stylu skandynawskim,super sa!!!

  15. #35

    Domyślnie

    te listwy z linku są od 41 zł brutto za mb. czyli.................za wysokie progi na moje nogi

  16. #36

    Domyślnie

    Mufka, a drzwi to własnie w moim stylu są.
    Ach...........już sie mojego domku doczekac nie mogę!!!!!!!!!!!!

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamuśka
    ... a sosna malowana na biało jest fajna ale...
    3) przesądza o stylu raczej rustykalnym....
    Tu akurat sie nie zgodze. Moga wygladac bardzo nowoczesnie. Co prawda nie wiem, czy to sosna malowana na bialo, ale ... fajne to zdjecie.

  18. #38

    Domyślnie

    U nas to tak wygląda.

    Drzwi i opaska nie są białe.
    Jasny krem.

  19. #39

    Domyślnie

    pattaya
    pięknie z tą podłogą.. też chcemy uzyskać kontrast z ciemną podłogą
    te listwy są drewniane? słyszałam jeszce o czyms w stylu twardego styropianu..
    Prawo Van Herpena:
    Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    pattaya- piekne drzwi, mozesz podac cene i producenta?

Strona 2 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony