dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 22
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 422
  1. #401
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar SandraR
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Małe Miasteczko
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dzięki faazer , drzwi dobierzemy jednolite białe w stylu nowoczesnym, jak i resztę mebli

  2. #402
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar letniowoc
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Jak wyglądają białe drzwi okleinowane po latach? Czy żółkną? Waham się pomiędzy kolorem białym a dębem bielonym

  3. #403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ala Mądrala Zobacz post
    ...zdecydowaliśmy się na Porta koncept B1 w białym macie, głównie ze względu na odcień bieli ral 9016, z Vasco doors nie są czysto białe, bardziej krem. Boję się tylko że u producenta odstawią lipe...zobaczymy. mają kosztować 1tyś z montażem,z zamkiem magnetycznym (tak chciałam). Jeszcze nie zamówione. Ktoś ma takie/lub widzial? Listwy też będą białe jak koleżanka napisała, chcę żeby jak najlepiej się zgrało z kolorami..
    Mój brat ma w całym domu Portę Koncept B1 w białym macie i bardzo sobie chwali (szwagierka mówi, że jeszcze ani razu ich nie myła, kurz się ich nie trzyma). Z tego względu ja też je wezmę najprawdopodobniej. Ktoś je ma i może coś powiedzieć?
    ps. Porta to ogromna firma i milion ludzi pewnie ma drzwi od nich, stąd tyle reklamacji (nawet jak 1% to i tak dużo wychodzi..)

  4. #404
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Ja mam białe drzwi i niestety one po jakimś czasie robią się naprawdę brzydkie i żadne czyszczenie raczej nie pomaga.

  5. #405
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał nie_zapominajka Zobacz post
    Ja mam białe drzwi i niestety one po jakimś czasie robią się naprawdę brzydkie i żadne czyszczenie raczej nie pomaga.
    Może postaraj się odnaleźć jakie masz drzwi (firma i model) oraz jakim kolorze (w sensie nazwa okleiny) Możliwości "białego" jest multum - są skrzydła wartości 100zł ale i bez problemu znajdziemy /niby/ "takie same" po tysiąc. Będą się różniły wszystkim - od budowy po jakość powierzchni, a to właśnie najbardziej interesuje użytkowników w tym wątku. Sam jestem ciekaw Waszych spostrzeżeń.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 19-10-2016 o 13:10
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #406

    Domyślnie Białe proste drzwi

    Wybrałam proste drzwi firmy Porta
    http://m.ceneo.pl/23410038?se=Mb-yKN...8Cxg#tab=click
    A może ktoś ma namiary na inne firmy, porzadniejsze w równie okazyjnej cenie?

  7. #407
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Mamy taki wybór, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z naszych doświadczeń i obserwacji na budowach wynika, że najczęściej stosowanymi drzwiami wewnętrznymi w kolorze białym, są drzwi marki Porta. Warto jednak przy nich zwrócić uwagę, że nie wszystkie ościeżnice są lakierowane, a foliowane.
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  8. #408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luxum Zobacz post
    Mamy taki wybór, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z naszych doświadczeń i obserwacji na budowach wynika, że najczęściej stosowanymi drzwiami wewnętrznymi w kolorze białym, są drzwi marki Porta. Warto jednak przy nich zwrócić uwagę, że nie wszystkie ościeżnice są lakierowane, a foliowane.
    No właśnie wybrałam proste z dre ponieważ te z porty różniły się kolorem od oscieznicy.

  9. #409

    Domyślnie

    [url]http: moderowano
    Białe. Ładne i nawet tanie.
    Niestety o białe drzwi trzeba dbać, pamiętać aby łapać za klamkę i regularnie czyścić. Nie każdemu się chce.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 10-06-2017 o 12:03 Powód: Link reklamowy

  10. #410
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pawlus768

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Bielsko Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czytam, czytam i mowiac szczerze wybor mialem trudny. Mieszkam w Bielsku gdzie odwiedzilem kilka sklepow. W koncu wybralem (lub tez wybrala za mnie zonka) drzwi Szafir białe z Portahome. Licze, ze beda spisywaly sie tak dobrze jak wygladaja - gdybyscie mieli jakies doswiadczenia z Szafirami prosze podzielcie sie

  11. #411

    Domyślnie

    Jestem na etapie wybory drzwi wewnętrznych do mieszkania. Zdecydowałem się na drzwi w kolorze białym. Budżet ok 1000 pln za 1 komplet ( drzwi, ościeżnica, klamka itd). Będę zamawiał w tym samym sklepie co panele, dlatego wybieram spośród następujących firm: Porta, Pol-skone, Vasco. Którą z tych firm najbardziej polecanie pod kątem stosunku cena/jakość? Zostałem poinformowany w sklepie, że w tym przedziale cenowym ( po wycenie ok 1070 pln całość) są dostępne drzwi dwóch pierwszych marek z drewnianym ramiakiem, którego Vasco nie posiada. Czy warto płacić ok 200 pln za ten drewniany ramiak? Na co zwracać uwagę przy wyborze drzwi wewnętrznych? Która z tych firm ma najlepsze okleiny? Dzięki za pomoc!

  12. #412
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    MIC
    michozi, nie znalazłam Twojego dziennika budowy, nie bardzo wiem jak wyglądają wnętrza Twojego domu, albo jakimi je planujesz.
    Trudno mówić o wyborze producenta drzwi nie wiedząc w jakim stylu jest dom.
    To nie do końca jest tak, że każdy produkt konkretnej firny jest ok Są "lepsze" i "gorsze" produktu jednej firmy.
    A drewniany ramiak,..przy jednych drzwiach może stanowić o stabilności konstrukcji, w innych będzie bez znaczenia.

  13. #413
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Malka,
    bardzo trafne uwagi Poważnie. Wszystkie.

    Chociaz ja bym wolał mieć ten drewniany ramiakk niż nie mieć, nawet jeśli on w danych drzawiach nie jest potrzebny
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #414

    Domyślnie

    Dzięki za opinie !

    Jeśli chodzi o styl wnętrza do planuję pójść w stronę wnętrza nowoczesnego oraz minimalistycznego. W całym mieszkaniu panele dąb klasyczny naturalny. Meble w całym mieszkaniu mają być białe, a ściany w jasnych szarościach. Dlatego też zdecydowałem się na białe drzwi.

    Zdaję sobie sprawę, że z każdej firmy znajdziemy produkty "lepsze" i "gorsze". Po prostu zapytałem czy spośród wymienionych trzech firm, które są w podobnej półce cenowej, którąś szczególnie polecacie. Jeśli nie to będę patrzył na konkretne modele oraz wygląd przy wyborze. Czy na coś szczególnie z kwestii technicznych powinienem zwracać uwagę? Ramiak drewniany? Rodzaj i jakoś okleiny? Inne parametry? Jasne, że lepiej mieć czy nie mieć, ale czy jest opłacalne dopłacanie do drzwi z tej półki cenowej, żeby mieć ten ramiak.

  15. #415

    Domyślnie

    Mam białe drzwi wewnętrzne i nie polecam. Po prostu zbyt łatwo się brudzą.

  16. #416
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Witam,
    jestem na etapie wybierania drzwi wewnętrznych. Kolor biały. I tak czytając sobie informacje w sklepach internetowych, znalazłam pojęcia: ramiakowe, płytowe, hybrydowe... Czym to się je??? Szukam pełnych, białych drzwi, eleganckich jednocześnie, nie najtańszych i nie tych z wyższej półki. Mają być bezprzylgowe (czy w takich można zamontować zwykłe zamki, bo wszędzie mam informację o zamkach magnetycznych), bo nie podobają się nam wystające zawiasy. Którą firmę wybrać, bo wybór i firm,i drzwi jest olbrzymi...
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  17. #417
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Mam białe drzwi bezościeżnicowe, uważam, że takie najbardziej pasowały do naszego domu.
    Nie dzielą pomieszczeń w tak oczywisty sposób jak klasyczne drzwi. Są uniwersalne,
    Obecnie mam białe ściany i drzwi są niewidoczne (ha, gdyby nie klamka), jeśli postanowimy kiedyś zmienić kolor ścian, drzwi mogą zmienić kolor razem z nimi, nadal nie determinując wnętrza w żaden sposób.
    Będę miała fantazje położyć tapetę - drzwi również mogę wytapetować.

    Przed malowaniem

  18. #418

    Domyślnie

    w mieszkaniu od parunastu lat mam białe drzwi polskone i nadal są jak nowe. Do domu chciałam drzwi wyższe i jedyne możliwe to były Dre, 3 modele miały możliwosć podwyższenia, wybrałam modern. z duszą na ramieniu, bo wcale mi si żaden model nie podobał. w trakcie zamawiania zmieniłam decyzje że bedą biały mat. Są już w moim domu i jestem baaaardzo zadowolona, są cudne. Tym, co wahaja si czy proste białe, czy dąb bielony przypomne, że modne są listwy przypodłogowe z bialego mdf co prawda u mnie lite parkiety i mają one swoje listwy debowe, ale tam gdzie parkietu niet, bdą białe mdf, przy panelach na poddaszu także
    sprzedam tanio kilka palet silka tempo, zostały po murowaniu.

  19. #419
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    Drzwi najlepiej dobrać zarówno kolorystycznie jak i stylowo pod podłogi, ściany, meble. Wszystko powinno ze sobą współgrać. Drzwi białe jako białe, bo materiały i firmy mogą być przeróżne, są wymagające- jak już ktoś wcześniej trzeba się nastawić, że będą wymagały naszej większej uwagi odnośnie sprzątania.

  20. #420
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał GGGosik Zobacz post
    Witam,
    jestem na etapie wybierania drzwi wewnętrznych. Kolor biały. I tak czytając sobie informacje w sklepach internetowych, znalazłam pojęcia: ramiakowe, płytowe, hybrydowe... Czym to się je??? Szukam pełnych, białych drzwi, eleganckich jednocześnie, nie najtańszych i nie tych z wyższej półki. Mają być bezprzylgowe (czy w takich można zamontować zwykłe zamki, bo wszędzie mam informację o zamkach magnetycznych), bo nie podobają się nam wystające zawiasy. Którą firmę wybrać, bo wybór i firm,i drzwi jest olbrzymi...
    Drzwi płytowe, czyli skrzydło jest wykonane z jednej płaskiej płyty. Przynajmniej tak wygląda. Może być zupełnie gładkie, może mieć nacięte rowki lub wycięte dziury na szyby. Tu są wszystkie drzwi "płytowe":
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DRE DSC01771.JPG
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	392417
    Przy ramiakowe mają wyraźną ramę dookoła skrzydła i w niej są wstawione poprzeczki, płyciny, szyby itp. Teoretycznie konstrukcja mocniejsza, na pewno bardziej zaawansowana i trochę droższa.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Polskone DSC01919 Arco biały.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	392418

    Hybrydowe? Znam to marketingowe pojęcie tylko z katalogu jednej firmy...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 21 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony