dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Instrukcji O-3 najwidoczniej nie masz pod ręką. Żadnego cytatu nie zamieściłeś . Doprecyzowałem jedynie Twoją wypowiedź. Proponujesz wprowadzenie robotogodzin do urzędów?
    mypal
    pozdrawiam

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar oskar0259
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    No cóż, zapewne nie miałeś w ręku cenników nie tylko w PODGiK, ale i w innych urzędach (roboczogodzinami szafują urzędy zwłaszcza przy udzielaniu skomplikowanych odpowiedzi z zakresu ustawy o dostępie do informacji publicznej).
    Znam wiele zarządzeń kierowników jednostek wyceniających godzinę pracy urzędnika/pracownika pracującego na wniosek/zlecenie interesanta.
    Podstawą w PODGiK do tego może być rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 19 lutego 2004 r. w sprawie wysokości opłat za czynności geodezyjne i kartograficzne oraz udzielanie informacji, a także za wykonywanie wyrysów i wypisów z operatu ewidencyjnego.
    A co do instrukcji - ja ją mam, jeśli Ty natomiast chcesz się z nią zapoznać - poszukaj. Nie sądzę, żeby jej cytowanie służyło czemukolwiek innemu niż zaśmiecaniu forum.
    Instrukcja o-3 służyła mi tylko dla ilustracji, jak dzielony jest zasób (i co wchodzi w skład poszczególnych kategorii). Jeśli chcesz coś o udostępnianiu, to zajrzyj do instrukcji O-4 - rozdział IV. Aby otrzymać materiały nie trzeba być geodetą - wystarczy wykazać interes prawny...
    http://www.gifandgif.eu/animated_gif...%20%281%29.gif
    OSKAR (przepraszam, że czasem znikam na dłużej)

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony