dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 73 z 73
  1. #61

    Domyślnie

    Przyznam,że nie czytałam całego wątku.Ja polecam Funclub.Byliśmy na wycieczce autokarowej tej firmy i ciepło wspominam tę podróż do dziś
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał majcia
    Cytat Napisał dode
    byliśmy z Itaką 2 razy, w tym roku jedziemy znowu myslę, że jak zawsze będzie ok.
    majcia jeśli Ci tutaj nikt nie odpowie, poczytaj sobie opinie o hotelu na travelplanet.pl
    A jeszcze mam pytanie odnosnie lotów z Itaka. Wyczytalam ze na Krete lataja cypryjskimi liniami Lecialas moze tymi liniami ?
    obiecany meldunek po lotach z eurocyprią
    Wszystko ok, ciasno trochę w tym samolocie, wiadomo jak to na czarterze naupychane siedzeń do bólu, ale poza tym wszystko sprawne i sprawnie, miło, czysto, punktualnie więc naprawdę nie ma czego się obawiać.

    I z Itaki jesteśmy bardzo zadowoleni. Biuro spisało się b. dobrze
    pozdrawiam po-ulopowo

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał dode
    Cytat Napisał majcia
    Cytat Napisał dode
    byliśmy z Itaką 2 razy, w tym roku jedziemy znowu myslę, że jak zawsze będzie ok.
    majcia jeśli Ci tutaj nikt nie odpowie, poczytaj sobie opinie o hotelu na travelplanet.pl
    A jeszcze mam pytanie odnosnie lotów z Itaka. Wyczytalam ze na Krete lataja cypryjskimi liniami Lecialas moze tymi liniami ?
    obiecany meldunek po lotach z eurocyprią
    Wszystko ok, ciasno trochę w tym samolocie, wiadomo jak to na czarterze naupychane siedzeń do bólu, ale poza tym wszystko sprawne i sprawnie, miło, czysto, punktualnie więc naprawdę nie ma czego się obawiać.

    I z Itaki jesteśmy bardzo zadowoleni. Biuro spisało się b. dobrze
    pozdrawiam po-ulopowo
    Bardzo, bardzo dziekuje za informacje .. Uspokoilam sie.. Decyzja juz zapadla ...Dwa dni temu zarezerwalam wycieczke na Rodos z Itaka i bedziemy leciec tymi liniami... Już sie nie mogę doczekac Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki..
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  4. #64

    Domyślnie

    Na wczasy jeździmy raczej sami bez pośrednictwa biura podrȯży, ale jeśli chodzi np. o wycieczki to dobrym biurem podrȯży jest rainbows tours, cȯrka jeździ z nimi co roku i do tej pory zawsze była zadowolona

  5. #65

    Domyślnie

    Itaka jest dosyć znanym biurem podróży. Przeglądałam nawet ostatnio ich stronę internetową i widziałam, że w swoich hitach tygodnia umieszczają bardzo fajne kierunki i do tego nie tak drogo.

  6. #66

    Domyślnie

    Z itaką to można teraz lecieć do Kenii, bo mają ją w promocji i to z dużymi zniżkami sięgającymi do 40%

  7. #67

    Domyślnie

    Mam pytanie które biura nie maja pakietów lojalnościowych?? Mój znajomy jeździ z Triada i ma znizki ponad 40% ale jest im wierny od 10 lat ( 9 wyjeżdża 2 razy w roku) . Ja po paru latach przerwy od nowa zaczynam swoja karierę z wyjazdami i chciałbym tez wyrabiać swoje takie konto.

  8. #68
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar cloud9
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    wwa
    Kod pocztowy
    00-133
    Posty
    5

    Domyślnie

    Z Itaką byłam na razie 2 razy , zawsze wszystko ok , no i najlepsze oferty cenowo- jakościowe. W zimie jeżdżę na narty z Wygoda Travel, bo też jest super, i ludzie , i oferty. Jeszcze nie zdażyło się ( 3 lata jeżdżę z nimi) żeby coś tam się działo nie tak. Wiadomo, że dużo zależy od rezydenta, ale jakoś dobrze trafiamy

  9. #69

    Domyślnie

    Przepraszam za ostatni laicki post ale interesuje mnie jedna konkretna odpowiedź u mnie w Krakowie z większych biur podróży jest Itaka , Triada i Neckermann , wszystkie trzy maja bardzo rożne opinie. Ogólnie słyszę ,ze jak jechać z tymi biurami to tylko z Niemiec zdecydowanie lepsze traktowanie, jednak ja nie mam czasu żeby uciąć sobie wycieczkę do Niemiec tylko po to ,żeby kupić wycieczkę. może wy rozjaśnicie mi trochę sytuacje.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz789 Zobacz post
    Przepraszam za ostatni laicki post ale interesuje mnie jedna konkretna odpowiedź u mnie w Krakowie z większych biur podróży jest Itaka , Triada i Neckermann , wszystkie trzy maja bardzo rożne opinie. Ogólnie słyszę ,ze jak jechać z tymi biurami to tylko z Niemiec zdecydowanie lepsze traktowanie, jednak ja nie mam czasu żeby uciąć sobie wycieczkę do Niemiec tylko po to ,żeby kupić wycieczkę. może wy rozjaśnicie mi trochę sytuacje.

    Z biurami chyba poplątałeś, bo Triada i Itaka są polskie, z Niemiec kupujesz Neckermanna, TUI i innych. Wycieczkę z Niemiec kupujesz w sieci. Ci, którzy kupują w Niemczech twierdzą, ze jest taniej i nie ma wpadek. My mamy za daleko, żeby potem pchać się na niemieckie lotnisko, ale wpadek z polskimi biurami nigdy nie zaliczyliśmy i nigdy nie byliśmy traktowani jak turyści drugiej kategorii.
    Co do biur, z Triadą byliśmy raz i było ok, ale ogólnie opinię mają słabiutką. Z Itaką byliśmy kilka razy, w listopadzie lecimy znowu. My jesteśmy zadowoleni, są tacy, którzy mocno krytykują.
    Sporo zależy od kierunku, gdzie się wybierasz, bo biura mają często swoje specjalizacje.

  11. #71
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ALICJA 24

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bogate programowo wycieczki objazdowe śmiało można rezerwować w Itace. Nie mają wcale tak drogo, a oprócz takich oklepanych kierunków jak Egipt czy Grecja można jechać z nimi do Tanzanii, Tajlandii czy Meksyku.

  12. #72

    Domyślnie

    Bylismy z Itaka na Rodos w sierpniu br. Bylo super. Hotel dokladnie taki jak w folderze. Nie bylo zadnych opoznien. Rezydentka sympatyczna Bylismy tylko na jednej wycieczce z nimi w czasie pobytu bo byla wliczona w cenę. Musze powiedziec ze byla rewelacyjnie zoorganizowana. Pani ktora mieszka juz 18 lat na Rodos pieknie i z pasją opowiadala nam ciekawostki o wyspie. A tak raczej wolelismy zwiedzac wyspe na wlasna reke Jest naprawdę piekna
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  13. #73
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Basia__

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dodatkowo Itaka ma do zaoferowania liczne promocje jak last minute czy oferta zima, gorące marzenia.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony