dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Hej ja nie dawno miałam operacje kręgosłupa sierpień 2009, myślałam że po niej moje problemy z kręgosłupem to przeszłość. Niestety to nie jest tak, to dopiero się zaczeło. Najpierw po 6 tyg. rehabilitacja na NFZ dwa zabiegi pole magnetyczne i laser.
    Ciągle bolało,zaczełam szukać i czytać i znalazłam w necie adres malego ośrodku rehabilitacyjnego pomiędzy łodzia a warszawa i całe szczęście. Nie wiem jak wygladałoby moje życie bez pobytu w Nowy Dworze, dopiero tam się dowiedziałam, że muszę poddawać się takiej intensywnej rehabilitacji conajmniej raz do roku, że muszę ćwiczyć codziennie ( nauczyli mnie jak robić to prawidłowo), jak prowadzić życie po operacji żeby sobie nie zaszkodzić.
    Naprawde polecam ten ośrodek chodziłam do masażysty płaciłam 70 zł, a tu przez kilka dni doprowadzili mój kręgosłup do porządku za przyzwoste pieniądze, choć wcale nie takie małe, ale było warto. Pozdrawiam
    Agnieszka

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał wampirek2110
    Hej ja nie dawno miałam operacje kręgosłupa sierpień 2009, myślałam że po niej moje problemy z kręgosłupem to przeszłość. Niestety to nie jest tak, to dopiero się zaczeło. Najpierw po 6 tyg. rehabilitacja na NFZ dwa zabiegi pole magnetyczne i laser.
    Ciągle bolało,zaczełam szukać i czytać i znalazłam w necie adres malego ośrodku rehabilitacyjnego pomiędzy łodzia a warszawa i całe szczęście. Nie wiem jak wygladałoby moje życie bez pobytu w Nowy Dworze, dopiero tam się dowiedziałam, że muszę poddawać się takiej intensywnej rehabilitacji conajmniej raz do roku, że muszę ćwiczyć codziennie ( nauczyli mnie jak robić to prawidłowo), jak prowadzić życie po operacji żeby sobie nie zaszkodzić.
    Naprawde polecam ten ośrodek chodziłam do masażysty płaciłam 70 zł, a tu przez kilka dni doprowadzili mój kręgosłup do porządku za przyzwoste pieniądze, choć wcale nie takie małe, ale było warto. Pozdrawiam
    ile

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Wampirku, że spytam: masujesz tam kręgosłupy w tym Nowym Dworze, bo na to mi wygląda...

  4. #44
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Niestety niema jednego " uniwersalnego zestawu naprawczego kręgosłupa "...... każdy przypadek jest inny. Metod wychodzenia z kłopotów wiele a efekty bywają różne ? Wierzcie mi ,wiem o czym piszę ..
    Darek B

  5. #45
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pomoc2018

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-685
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    chciałbym się podzielić i udostępnić każdej cierpiącej osobie moje doświadczenie i wiedzę na temat pozbycia się bólu kregosłupa. Wiedzę i doświadczenie zdobyłem z konieczności, ponieważ jeszcze nie tak dawno temu moj dobry kolega z Polski byl bardzo cierpiący, majac problemy z chorym kregosłupem, a dokładnie ucisk na nerw tzw. zespół korzeniowy lędźwiowy.

    Celem uzupełnienia i zrozumienia, dlaczego „udało” mi się przez przypadek znaleźć pozytywne rozwiązanie i pomoc, muszę dodać, ze od 39 lat mieszkam w Niemczech. W mojej domowej bibliotece znajdowała się książka, która zmieniła wszystko. Zapomniałem o tej książce, kupionej przed laty. Teraz okazała się bardzo przydatna.
    Autor książki, znany na świecie niemiecki specjalista w dziedzinie leczenia układu kostnego a przede wszystkiem schorzeń kręgosłupa, opisuje sprawdzoną i jedyną w swoim rodzaju metodę, stosowaną w Jego Klinikach w Niemczech, która juz pomogła wielu osobom oraz memu koledze również.
    Nie muszę dodawać, że metoda ta niestety nie jest w Polsce stosowana.
    Nawiązałem kontakt z kliniką w Niemczech. Termin konsultacji wyznaczono za trzy dni.
    Zaraz po konsultacji otrzymalismy dwa pierwsze terminy zabiegów w krótkich odstępach czasowych. Zabieg trwał okolo 15 minut i jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu 20 minutowa obserwacja pacjenta i do domu.

    W zależności od stopnia doleglowości, przewidywane są 4 do 8 zabiegów.

    W przypadku mego kolegi juz po pierwszym zabiegu nastąpiła poprawa do tego stopnia, że nie musiał przyjmować od długiego czasu żadnych lekartw przeciwbólowych,bez których wcześniej po prostu „nie funkcjonował”.

    Szukaliśmy możliwości leczenia na terenie Polski, lecz wszystkie nasze zapytania do wyspecjalizowanych klinik jak i konsultacje lekarskie sprowadzały się do oferowania koledze różnego rodzaju operacji kregosłupa, które:
    - są metodami bardzo inwazyjnymi z negatywnymi skutkami ubocznymi
    - nie gwarantują całkowitego wyleczenia
    - związane z dużymi kosztami
    - zwiaząne z bardzo długim okresem wyczekiwania na termin operacji
    - długotrwałym, żmudnym i kosztownym okresie rekonwalescencji

    Koszty leczenie zwraca NFZ.

    [email protected]
    Ostatnio edytowane przez pomoc2018 ; 14-08-2018 o 08:20 Powód: spam

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Urzekła mnie twoja historia!
    A pomagasz oczywiście bezinteresownie?
    Przypominam że jesteś na forum budowlanym,a nie na forum emeryta gdzie można wcisnąć dowolny kit i skasować jak fiskus płatnika.

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    O ile pamiętam tytuły, to lata temu na zachód od Kalisza obowiązkowa była lektura pod tytułem "Mein Kampf". Na wschód od Aleksandrowa Kujawskiego obowiąywała lektura "Biblii" zamiennie z broszurowym wydaniem "Historii Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików). To były lektury na schorzenia wszelakie. Skutki widzimy do dziś.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony