dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21

    Domyślnie

    Przepraszam, przez jakiś czas byłam w wątku Malmucowej. Wysłałam jej pierwowzór swoich drzwi.
    Ad rem: Lampy są ponoć drogie. Pani Kutek odpisała na mój list, podała adresy najbliższych sklepów i oznajmiła, że mogę wejść w kontakt telefoniczny. I tak zrobię.
    Przy nazwach lamp widzę dopisek 24 Z, obawiam się czy nie mają dodatku 24 karatowego złota. Wtedy już po zakupie
    Grazia-Ol

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    I wszystko jasne, popatrz co znalazłam:

    http://luxland.home.pl/sklep/product...id=372&page=24

  3. #23

    Domyślnie

    A ja cie.....

    Kinkiet, który mnie interesowal 699 zł. Idę spać.
    Grazia-Ol

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grazia-Ol
    A ja cie.....

    Kinkiet, który mnie interesowal 699 zł. Idę spać.
    Ceny maja na prawde nie do przyjecia. Widzialam na innych stronach podobne lampy i nie takie ceny...
    Chodzi o efekt a nie o to aby tyle kosztowalo. Jakbym tutaj cos kupowala musialabym zostawic cene na zyrandolach aby bylo widac dlaczego kupilam...
    O zobacz ten, co mu brakuje
    http://www.swiatlamp.pl/product_info...5_Kinkiet.html
    http://www.swiatlamp.pl/product_info...2_Kinkiet.html
    A te krzysztalki mozna dokupid i powiesic na nim...
    A tujuz masz takie
    http://www.swiatlamp.pl/product_info...2_Kinkiet.html
    http://www.swiatlamp.pl/product_info...6_Kinkiet.html
    Co im brakuje,a cena bardzo dostepna...

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Chodzi o efekt a nie o to aby tyle kosztowalo. Jakbym tutaj cos kupowala musialabym zostawic cene na zyrandolach aby bylo widac dlaczego kupilam...

  6. #26

    Domyślnie

    Dzięki Zelijko
    Oczywiście masz rację, nie będę rujnować już zrujnowanej kieszeni. Ściany będą zapełniać się stopniowo , po wyszukaniu okazji.

    Tym bardziej że, urządzenie staje się coraz bardziej kosztowne.
    Dzisiaj byłam w salonie firan. Wstępnie wybrałam firanki i trochę tkanin, żeby było przytulniej. Nie wiem, ile to wszystko z szyciem będzie kosztowało Pewnie dużo.
    Grazia-Ol

  7. #27

    Domyślnie

    A może któraś z Pań wpisała w zeszycik z kalkulacjami budowy koszt przyozdobienia okien w całym domu? Jaki to przedział 2000, czy 5000?
    Grazia-Ol

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To wszystko zależy od ceny materiału.
    Chociaż niekoniecznie, bo mój woal kosztował ok. 20 zł za metr, a potem po doliczeniu taśm, szycia, karniszy i montażu wszystkiego zrobiło się..... - lepiej nie mówić ile się zrobiło .

  9. #29

    Domyślnie

    No właśnie, bo woal trzeba chyba namarszczyć 3:1 ?
    Chyba karnisze zawieszę jednak w połowie 10-15 cm x wszystkie okna to spora oszczędność.

    W salonie i sypialniach dam też po kawałku tkaniny. Już wybrałam. Będzie trochę cieplej i drożej
    Grazia-Ol

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja mam namarszczone chyba x 2,5, ale na pewno nie trzy.
    Myślę, że x3 to za dużo.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Mam w mieszkanku tylko trzy okna, ale wyszło mi, że taniej będzie zainwestować w maszynę do szycia, niż zlecać proste przyszycie taśmy Raz się dałam na to złapać (na szycie firanek), wyszło że za głupie załonki na jedno okno z LM z metra po przyszyciu zwykłej taśmy, płacę drugie tyle, co za materiał Na najprostszej taśmie, dwa głupie szwy, a suma się robi całkiem niegłupia Zlecenie czego "bardziej" chyba przerasta moją psychikę - mam głupsze pomysły, na które mogę wydać kaskę

  12. #32

    Domyślnie

    u mnie na szczęście, w takie cuda, wianki na kiju lubi bawić się kochana mama bez niej mielibyśmy gołe okna
    ale też nie dałabym szyć na zlecenie....chyba ze jakiejś koleżance co ma duużo wolnego czasu...

    Grazia-Ol ja karnisze wieszałam zdecydowanie bliżej sufitu, żeby właśnie jeszcze bardziej wydłużyło pokoje, a na dole i tak mamy już 3 m.
    uwielbiam taką kamieniczną wysokość

    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  13. #33

    Domyślnie

    Motyczko kochanej mamy już nie mam i koleżanki szyjącej też

    Parę razy dawałam firanki do obszycia i przyszycia taśmy do taniej krawcowej odzieżowej. Zawsze zmarnowałam.

    Pani z salonu firankowego na jutro zrobi wycenę. Niezobowiązująco. Zobaczę jak wyjdzie. A co do wysokości macie rację. Ale ile to więcej materiału wyjdzie.

    Ciekawe jak te Cudowności wyglądają od strony podłogi Połowę zdjęcia ucięłaś?
    Grazia-Ol

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja też nie mam nikogo kto umie szyć, więc nie miałam wyjścia.
    Kosztowało nie mało, ale w sumie się opłaciło, bo na górze mam trójkątne okno z trzema firankami, na które firma szyła cztery razy zanim udało im się dopasować długości.
    Wszystkie cztery komplety za tę samą cenę .

    Jeśli oni mieli kłopot, to nie chcę nawet myśleć ile razy ja bym musiała szyć zanim byłoby dobrze.

    Grazia, jak Twoja wycena. Da się wytrzymać?

  15. #35

    Domyślnie

    no i patrzcie, co za czasy nadeszły
    kiedyś w prawie każdym domu maszyna do szycia była i umiejętności też
    a teraz 2 proste szwy i od razu do specjalisty za duże pieniądze

  16. #36

    Domyślnie

    Soniko
    Wyceny jeszcze nie mam, może dzisiaj Pani zadzwoni. Dzisiaj była handlowa niedziela, więc widocznie pracowała w salonie.

    Ewuniu
    Zgoda, masz rację. Moją maszynę ukradli złodzieje po przeprowadzce na nowe mieszkanie. W pierwszą noc Już im wybaczyłam, ale maszyny drugiej nie kupiłam.
    W życiu natomiast kieruję się zasadą, że każdy musi mieć pracę.
    Gdyby wszyscy ludzie leczyli swoje zwierzęta,to mój mąż miałby status bezrobotnego.

    O wycenie powiadomię.
    Grazia-Ol

  17. #37

    Domyślnie

    to ja się w znacznym stopniu do istniejącego bezrobocia przyczyniam
    mnóstwo rzeczy sami w domu robimy

  18. #38

    Domyślnie

    A niech tam, może być i tak. Cenię ludzi z talentammi.
    Grazia-Ol

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    no i patrzcie, co za czasy nadeszły
    kiedyś w prawie każdym domu maszyna do szycia była i umiejętności też
    a teraz 2 proste szwy i od razu do specjalisty za duże pieniądze
    Swiat się zmienia .

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grazia-Ol
    Ciekawe jak te Cudowności wyglądają od strony podłogi Połowę zdjęcia ucięłaś?
    ciii troszkę musiałam

    tutaj więcej widać



    ps. materiału faktycznie wychodzi więcej, ale efekt jest zdecydowanie inny...wychodzę z założenia że "nie od razu Rzym zbudowano" inne okna mogą poczekać, ale jak już stroić okno to piękniej (pojęcie względne)

    ps2. i jak rozwiązałaś układ okien w salonie, skorzystałaś z tych linków które kiedyś Tobie wysłałam??
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony