dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar K160
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Sądeczczyzna
    Dzielnica
    Górzysta
    Posty
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał NOTO
    Właśnie nabyłem strug 900 W na allegro.
    Zobaczymy jak się sprawdzi w akcji
    Pewnie coś napiszę.
    Ale główne działania będę czynił na wiosnę/lato ?
    NOTO opowiedz jak się pracuje strugiem, jakie wrażenia, jaka marka, jakie problemy

    Stoją przed takim samym dylematem. Oprócz struga chcę jeszcze szlifierkę taśmową ....ale to potem.

  2. #42

    Domyślnie

    To jest jakaś tani strug niemiecki.
    Głośny ale pracuje OK. Strugałem nim deski na drewutnię - dla mnie OK.
    Zwróciło się bo bez strugania żużyłbym z 6x więcej lakieru do konserwacji drewna.
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  3. #43

    Domyślnie

    Najważniejszym gwarantem komfortu pracy strugiem jest obustronny wyrzut wiórów z możliwością założenia worka. Ważne jest także, by strug umożliwiał jak najbardziej precyzyjną regulację głębokości strugania. Wszystko to oferuje Bosch GHO 26-82 D strugający na głębokość do 2,6mm.

  4. #44

    Domyślnie

    a do nas przyszli fachmeni z Bostonwoods i mieli elektro-strug (brak naklejki firmy) 3-ostrza, rotation factor: up to 28k RPM - przejechał raz po nie heblowanym a wyszło jak po szlifowaniu (zbierał ok. 1/8 cala. Niestety nie znam marki ale można podjechać do SEARS'a na końcu alejki jest dział: "Heavy Tools" i popatrzyć co jest w ofercie.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony