dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Blaszany garaz

    Czy musze starac sie o pozwolenie postawienia blaszanego garazu na posesji? Czy moze musze to gdzies zglosic? Zaznaczam ,ze chcialbym albo pod niego zrobic wylewke lub polozyc plyty lub polbruk.Chce go postawic w granicy posesji wiec ,czy musi miec on mniej niz 180 cm?I czy musze pytac o pozwolenie sasiada? A moze to z nim skonsultowac? Co myslicie?
    Pozdrowienia dla wszystkich i szczesliwego Nowego Roku!!!

    Pawelek
    Tułam sie,tułam, ale juz niedługo na swoim...

  2. #2

    Domyślnie

    Stawiaj i nawet nie zagladaj do UM bo sie zalamiesz... mapka i iles tam papierkow na glupiego blaszaka, paranoja.

    Postaw i sie nie przejmuj. W mojej okolicy kilka jest na stale zwiazanych z podlozem i nawet nikt nie pytal o pozwolenie. A jak im powiedzialem co i jak to tylko zrobili hehe.

  3. #3

    Domyślnie

    zrób tak jak pisze MARTiiii tylko ja bym pogadał z sąsiadem, jak jest upierdliwy to może nie lada bajzlu narobić, a jak spoko gość to do dzieła.
    Oczywiście musisz zdać sobie sprawę że takie postępowanie nie jest zgodne z prawem
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  4. #4

    Domyślnie

    A jesli chcialbys wszystko zgodnie z litera prawa, to odsylam do art. 29 i 30 prawa budowlanego.
    http://isip.sejm.gov.pl/servlet/Sear...20061118Lj.pdf
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony