dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 88 z 184
Pokaż wyniki od 1.741 do 1.760 z 3668
  1. #1741

    Domyślnie koszty dachu

    do Jacekg80

    Witam, moja ekipa od dachu wyceniła całą konstrukcję tj. strop , więźba, blachodachówka z materiałem, robocizną i obróbką na 48.000,00 (cennik robiony na początku grudnia). Pozdrawiam

  2. #1742

    Domyślnie Ceny robocizny do marzenie83zdw

    Dziekuję za odpowiedź. Ja planuje położyć dachówkę betonową Euronit. Więc za dach zapłacę :

    - robocizna 24.000 tyś
    - dachówka, rynny i inne, około 17.000 tyś
    - więźba, drzewo około 10.000 tyś

    razem : 51.000 tyś

    Mam nadzieję że te ceny za materiały nie będą dużo wyższe, mam stare cenniki. To są wyliczenia bez stropu. Słyszałem że drzewo drożeje, tak jak wszystko zresztą
    Pozdrawiam, Jacek

  3. #1743
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    madyia

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Tarłów
    Kod pocztowy
    27-515
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Ponawiam prośbę. Czy może ktoś mi przesłać rzut "przemyślanego" z naniesionymi wymiarami. Przed zakupem projektu by mi się to bardzo przydało.
    [email protected]

  4. #1744
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dziudziuś

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    witaj postihal Jak wiele osób na tym forum jestem pod wrażeniem jak świetnie poradziłeś sobie z budową wymarzonego domku jakim jest przemyślany! zamierzam również dołaczyć do grona budujacych ten wspaniały domek! z pewnością dalej bede sledził forum w poszukiwaniu pomocy!!! jeśli to nie problem to też prosze o wymiarówki i kosztorys [email protected]
    Ostatnio edytowane przez dziudziuś ; 26-01-2011 o 12:36

  5. #1745

    Domyślnie

    Cytat Napisał M.J.Głuchowscy Zobacz post
    Mam prośbę do Posithal i Milutek84, czy moglibyście mi też przesłać swoje kosztorysy?
    Mój email to [email protected] Pozdrawiam wszystkich na forum!
    Witam
    moje koszty poszły na podany adres.
    Pozdrawiam

  6. #1746

    Domyślnie

    Cytat Napisał marzenie83zdw Zobacz post
    do Jacekg80

    Witam, moja ekipa od dachu wyceniła całą konstrukcję tj. strop , więźba, blachodachówka z materiałem, robocizną i obróbką na 48.000,00 (cennik robiony na początku grudnia). Pozdrawiam
    Witam,
    to masz super cenę,mnie to samo kosztowało 60.000,00 zł( z tym wyjątkiem,że ja mam w tej cenie gotowe wiązary a Ty prawdopodobnie masz tradycyjną więźbę robioną na budowie ?).
    Pozdrawiam

  7. #1747

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziudziuś Zobacz post
    witaj postihal Jak wiele osób na tym forum jestem pod wrażeniem jak świetnie poradziłeś sobie z budową wymarzonego domku jakim jest przemyślany! zamierzam również dołaczyć do grona budujacych ten wspaniały domek! z pewnością dalej bede sledził forum w poszukiwaniu pomocy!!! jeśli to nie problem to też prosze o wymiarówki i kosztorys [email protected]
    dziudziuś gorąco zapraszam do dużego grona budujących i już mieszkających miłośników "przemyślanego".Budowa tego domku to nic trudnego,Ty też sobie z tym poradzisz.Wymiarówka i koszty poszły na podany adres.
    Pozdrawiam

  8. #1748

    Domyślnie

    Cytat Napisał madyia Zobacz post
    Witam.
    Ponawiam prośbę. Czy może ktoś mi przesłać rzut "przemyślanego" z naniesionymi wymiarami. Przed zakupem projektu by mi się to bardzo przydało.
    [email protected]
    Witam,
    rzut z wymiarami wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

  9. #1749
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alienn

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Również dołączam do grona miłośników Przemyślanego. Nawet nie sądziłam, że aż tylu Was tutaj jest
    Projekt mam już kupiony i jestem w trakcie załatwiania wszystkich dokumentów. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to budowę mam zamiar zacząć na wiosnę/lato tego roku.
    Czy ktoś z Was buduję się lub wybudował w Koszalinie?

    Postihal: Gratuluję wybudowania i wykończenia domku. Naprawdę jest bardzo ładny. Jeżeli można to również prosiłabym o przesłanie kosztorysu i wymiarówki na adres [email protected]

    Serdecznie pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez alienn ; 26-01-2011 o 15:37

  10. #1750

    Domyślnie

    alienn
    my budujemy przemyślanego ale w wersji m42a w Słupsku. Obecnie mamy stan surowy zamknięty, rozprowadzoną inst wod-kan i co oraz inst. elektryczną. We wtorek może zaczniemy tynki wew. jak by Ci pasowało to zapraszamy.

  11. #1751
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alienn

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta.W Zobacz post
    alienn
    my budujemy przemyślanego ale w wersji m42a w Słupsku. Obecnie mamy stan surowy zamknięty, rozprowadzoną inst wod-kan i co oraz inst. elektryczną. We wtorek może zaczniemy tynki wew. jak by Ci pasowało to zapraszamy.
    Dziękuję za propozycję. Jeżeli nie sprawi to żadnego kłopotu, to bardzo chętnie skorzystam, daj tylko znać kiedy by Ci pasowało.
    Pozdrawiam,
    Marzena

  12. #1752
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dziudziuś

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Postihal jesteś wielki!!! dziękuje bardzo! Miło jest wiedzieć, ze są jeszcze ludzie którzy pomagają innym!!! wielki szacuneczek dla Ciebie! pozdrawiam

  13. #1753

    Smile

    Postihal bardzo dziękuje za kosztorys, na pewno sporo mi pomoże i rozjaśni.
    U mnie w tym roku niestety tylko papierki, ale to zawsze krok do przodu
    Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych mieszkańców Przemyślanego

  14. #1754

    Domyślnie

    alienn
    wysłałam Ci namiary na wiadomość prywatną
    pozdrawiam

  15. #1755

    Domyślnie

    Cytat Napisał alienn Zobacz post
    Witam wszystkich.
    Również dołączam do grona miłośników Przemyślanego. Nawet nie sądziłam, że aż tylu Was tutaj jest
    Projekt mam już kupiony i jestem w trakcie załatwiania wszystkich dokumentów. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to budowę mam zamiar zacząć na wiosnę/lato tego roku.
    Czy ktoś z Was buduję się lub wybudował w Koszalinie?

    Postihal: Gratuluję wybudowania i wykończenia domku. Naprawdę jest bardzo ładny. Jeżeli można to również prosiłabym o przesłanie kosztorysu i wymiarówki na adres [email protected]

    Serdecznie pozdrawiam
    Witam alienn w gronie miłośników "przemyślanego".Jak słusznie zauważyłaś jest nas tutaj wielu i zanosi się na to,że będzie jeszcze więcej,widać to po ilości nowych wpisów i rozpoczynającym się sezonie budowlanym.Teraz jest dobry czas na załatwianie spraw papierkowych.
    Mój kosztorys i rzut z wymiarami wysłałem.
    Pozdrawiam

  16. #1756

    Domyślnie

    Witam!
    My także dołączamy do zacnego grona miłośników "Przemyślanego" Lada dzień staniemy się szczęśliwymi posiadaczami projektu M42a. Jesteśmy na etapie załatwiania papierków i mamy nadzieję rozpocząć budowę późną wiosną, ewentualnie wczesnym latem, ale nie od nas to zależy... Polska biurokracja...
    Forum śledzimy od jakiegoś czasu i naprawdę można tu zaczerpnąć wielu ciekawych i bardzo przydatnych informacji Podziękowania dla twórcy tego wątku, Postihal I gratulujemy pięknego domu
    Jeśli to nie kłopot to bylibyśmy wdzięczni za kosztorys
    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś buduje w Lubelskim? Chętnie obejrzelibyśmy "przemyślanego" na żywo
    Z góry dziękujemy za odpowiedzi. Pozdrawiamy

  17. #1757

  18. #1758
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    panantek

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Posty
    45

    Domyślnie

    Widzę że na forum ostatnio cisza...
    Ja czekam na warunki, będą za niecały miesiąc.
    Potem adaptacja i pozwolenie na budowę.

    Mam nadzieję że w maju ruszę.

    W tym tygodniu będę rozmawiał z 2 ekipami w sprawie wycen więc gdyby ktoś szukał świeżych informacji to chętnie się podzielę.

    Mam 2 pytania do starszych użytkowników:

    1. Czy ktoś z Was krył dach gontem bitumicznym w Przemyślanym? Jeśli tak to czy mogę prosić chociaż o jedno zdjęcie?

    2. Przy adaptacji projektu będę zmieniał kąt dachu na 25 stopni, przesuwał kominek trochę dalej od drzwi (ale na tej samej ścianie) i likwidacja kolumny przed wejściem i chyba tyle. Reszta to kosmetyka w trakcie budowy (ścianki działowe, etc). Ile za takie coś może wziąć architekt? Zmiana kąta dachu, przesunięcie kominka, likwidacja kolumny + adaptacja? Będę wdzięczny za rady. Zawsze to jakoś pomoże w negocjacjach

  19. #1759
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    panantek

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Posty
    45

    Domyślnie

    Zacząłem dokładnie czytać całe forum od deski do deski.

    I już pojawiają się pytania

    Panie Edmundzie na 4 stronie pisze Pan o prefabrykowanych wiązarach i więźbie.
    Czy mógłby się Pan podzielić informacjami na ten temat?
    Chodzi mi o to jaka firma to robiła, ile wzięli i jak Pan ocenia decyzję z perspektywy czasu.

    Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

  20. #1760

    Domyślnie

    Witam paweliania w naszym gronie
    dziękuję za miłe słowa.Moje koszty wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

Strona 88 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony