dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 105 z 184
Pokaż wyniki od 2.081 do 2.100 z 3668
  1. #2081

    Domyślnie

    Pietka - u was to dopiero porządek widać. No ale jak na zdjęciu widać miotełka to podstawa. Domek ładniutki.
    Powiedz jaki system kominowy wybraliście? Jacek ma Zapela. Ja zastanawiam się nad Plewą.

  2. #2082

    Domyślnie

    Loguś,
    nie ważne, że pytanie nie do Ciebie. Bardzo dziękuję za cenne uwagi. Super, że jesteście tu ludziska i można zawsze liczyć na poradę!

  3. #2083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Palisiu Zobacz post
    Pietka - u was to dopiero porządek widać. No ale jak na zdjęciu widać miotełka to podstawa. Domek ładniutki.
    Powiedz jaki system kominowy wybraliście? Jacek ma Zapela. Ja zastanawiam się nad Plewą.
    Witam Palisiu,

    Dziękuję za miłe słowa - porządek to podstawa : )
    Ja wybrałem system TONA iso - popularny w Niemczech - jest przedstawiciel w Polsce. Wydaje się solidny i kupiłem go w dobrej cenie. Te wszystkie systemy są podobnej jakości, chociaż jakbym wybierał jeszcze raz to dołożyłbym 2-3 tys. i zainstalował Schiedla - dla świętego spokoju.

    Pozdrawiam - Pietka0007

  4. #2084

    Domyślnie witam budowniczych PRZEMYŚLANEGO

    dawno mnie tu nie było, gdyż budowa bardzo absorbuje, ale korzystając z chwili wolnego z racji urlopu zamieszczam trochę fotek z budowy. Obecnie jestem na etapie hydrauliki, ale jeszcze długa droga przede mną, podlączenie wody, sufit z płyt karton-gips, zakup pieca, ogrodzenie i ogólnie wykończenie domku, niby juz tak dużo za mną ale jeszcze daleko przede mną, wszystkim życzę powodzenia przy realizacji marzeń
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdj?cie0023.jpg
Wyświetleń:	1036
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	67154   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdj?cie0024.jpg
Wyświetleń:	1027
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	67155   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdj?cie0026.jpg
Wyświetleń:	970
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	67156   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdj?cie0027.jpg
Wyświetleń:	958
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	67157   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdj?cie0028.jpg
Wyświetleń:	896
Rozmiar:	102,2 KB
ID:	67158  

    JACK

  5. #2085

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekjar111 Zobacz post
    dawno mnie tu nie było, gdyż budowa bardzo absorbuje, ale korzystając z chwili wolnego z racji urlopu zamieszczam trochę fotek z budowy. Obecnie jestem na etapie hydrauliki, ale jeszcze długa droga przede mną, podlączenie wody, sufit z płyt karton-gips, zakup pieca, ogrodzenie i ogólnie wykończenie domku, niby juz tak dużo za mną ale jeszcze daleko przede mną, wszystkim życzę powodzenia przy realizacji marzeń
    Witam,
    Mówisz, że jeszcze sporo przed Tobą, ale ja już tak chciałbym mieć Super to wygląda.
    Mam pytanie: masz już tynki, czy rury odpływowe i z doprowadzeniem wody będziesz prowadził na wierzchu czy będą się jeszcze wkuwać w ścianę? Mój hydraulik mowi, że tak robi, że nic nie widać - wszystko jest ukryte w ścianie. Wydaje mi się jednak, że taki wcinanie się w ścinę z rurami np 100 mm mocno ją osłabia.
    Serdecznie pozdrawiam - Pietka

  6. #2086
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darus777

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów. Z zapałem śledzę Twoje forum Postihal wielki szacun. Pozdrawiam także wszystkich którzy postanowili dzielić się swoimi doświadczeniami z budowy Przemyślanego.
    Razem z żoną zastanawiamy się nad inwestycją w ten projek konkretnie w wersję m42c ponieważ m42a jest za szeroka na moją działke - szkoda(mogę wstawić dom do szer max 16m)
    To forum to niezwykła kopalnia wiedzy.
    Zgodnie z już zaobserwowaną tradycją, jako początkujący zwracam się z prośbą o kosztorysy inwestycji w m42c.
    Z góry bardzo dziękuję.
    Mój priv [email protected]

    Pozdrawiam i gratuluję Przemyślanych.

  7. #2087

    Domyślnie

    Witam Wszystkich Przemyslanych. Musze sie pochwalic ze wieniec i podciagi juz zalane. Weszlo na to 10,5 m3 betonu B20. Poszlo bardzo sprawnie niecale 2 godzinki. Zamieszczam tez zdjecie wygietego pretu gwinowanego fi16 ktory zatopilismy we wiencu i podciagach Teraz czekam na ciesle. Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00797.jpg
Wyświetleń:	524
Rozmiar:	100,9 KB
ID:	67434   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00823.jpg
Wyświetleń:	504
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	67435   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00858.jpg
Wyświetleń:	492
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	67436   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00793.jpg
Wyświetleń:	504
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	67437  
    Pozdrawiam, Jacek

  8. #2088

    Domyślnie

    Jacekg80 - bardzo ładnie to wygląda - szalunki jak malowane
    Pzdr - Pietka007

  9. #2089

    Domyślnie

    Witam ponownie. Ciesla prace wykonal wzorowo Widac tez juz kawalek komina i kolor klinkieru ( tytan ). Zamieszczam kilka fotek, kat nachylenia dachu to
    30 stopni. Pozdrawiam.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nasz dom1.jpg
Wyświetleń:	810
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	67747   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nasz domek4.jpg
Wyświetleń:	826
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	67750   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nasz domek8.jpg
Wyświetleń:	774
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	67751  
    Pozdrawiam, Jacek

  10. #2090
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darus777

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    Dzięki za maila Piotrze.

    Darek

  11. #2091

    Domyślnie Łączenie wieńca z podciągami.

    Mam pytanko do budujących.

    Jak jest wykonane przejście szalunków i zbrojenia (połączenie) wieńca z podciągami (chodzi mi o podciągi zewnętrzne tarasowe i podcień do wejścia).
    Wieniec ma wysokość h=24cm, a podciągi mają h=30cm.
    Czy robi sie jakiś uskok? Jak wiąże się ze sobą zbrojenie?
    Może macie jakieś zdjęcia szczegółów tego połączenia.

    Pozdrawiam,

  12. #2092
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cez_777

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    witajcie
    od dawna wraz z mężem śledzimy to forum
    i tak marzyliśmy marzyliśmy aż w końcu jest szansa na naszą działkę
    a co za tym idzie i domek
    w związku z tym również zwracam się z prośbą o kosztorysy wersji M42a i M42c
    na szczęście działkę będziemy mieli wystarczająco wielką
    skłaniamy się ku wersji m42a jednak wszystko zależy od kosztów

    a tak a propos to przekopuję to forum szukając Przemyślanych w lubelskim ew. okolice Warszawy w kierunku Lublina
    i niestety kontaktów brak, a tak byśmy chcieli obejrzeć go na żywo
    jeśli ktoś mieszka w Przemyślanym w okolicach Ryk proszę o kontakt (bez znaczenia już która to jego wersja)

    pozdrawiamy wszystkich szczęśliwców
    [email protected]

  13. #2093

    Domyślnie sufit podwieszany

    Witam
    Mam pytanie dotyczace sufitów podwieszanych i ocieplenia. Mamy w domu wiazary i nie mam pomysłu jak zrobic sufit. Stelaz drewniany czy stalowy? z jednej czy z dwóch płyt? I jak potem wygłada ocieplenie takiego sufitu? Czy mozna po tym chodzic czy trzeba zrobic jakis strop dodatkowy? Prosze doświadczonych o kilka rad. Z góry dziekuje.

  14. #2094

    Domyślnie

    Witam wszystkich Przemyslanych. Musze sie pochwalic ze robota u nas wre, panowie klada dachoweczke a wyglada to tak :
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dach11.jpg
Wyświetleń:	572
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	70260   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dach18.jpg
Wyświetleń:	609
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	70261   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dach19.jpg
Wyświetleń:	631
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	70263  
    Pozdrawiam, Jacek

  15. #2095

    Domyślnie

    Witam

    Jestem nowy i zielony.
    Zdecydowaliśmy się na 99% na M42 Przemyślany, czy ktoś w chwili wolnego czasu mógłby przesłać mi kosztorys i wymiary.
    [email protected]

    Z góry bardzo dziękuję.
    Robert

  16. #2096

    Domyślnie

    Witam serdecznie - u mnie już dachówka i to by w tym roku było na tyle. Zabezpieczam otwory i ....do wiosny.
    W zalączniku przesyłam kilka ostatnich zdjęć z budowy.
    Pozdrawiam - Pietka0007
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1070816.jpg
Wyświetleń:	651
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	70686Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1070817.jpg
Wyświetleń:	633
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	70688Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1070820.jpg
Wyświetleń:	629
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	70689Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1070821.jpg
Wyświetleń:	622
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	70691

  17. #2097

    Domyślnie

    Witaj Pietka0007, bardzo ladny domek, gratuluje wykonania planu na ten rok. Ja tez juz niebawem koncze budowanie na ten sezon. Jestem zadowolny z przebiegu budowy i podjetych decyzji, choc stresu to troche nas iwestorow kosztuje.... Pozdrawiam Serdecznie.
    Pozdrawiam, Jacek

  18. #2098

    Domyślnie

    Witam
    Widzę, że kilka osób wykonało już tynki i tu moje pytanie, a mianowicie jaką powierzchnię zajmują ściany pod tynki nie licząc sufitów??? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
    Pozdrawiam wszystkich budujących przemyślanego.

  19. #2099

    Domyślnie

    Witam
    Rozpoczynam walkę z M42L, interesuje mnie kolorystyka takiego budynku z opisem zastosowanych materiałów zewnętrznych (dach, klinkier, elewacja). Kolejna sprawa temat instalacji dla w/w budynku materiały, użytkowanie. Żeby forum nie zaśmiecać bo wydaje mi się, że inni mają już o wiele bardzie poważne problemy, proszę o korespondencję via email : [email protected] ps. liczę na zdjęcia
    Pozdrawiam serdecznie.
    woj. lubelskie

  20. #2100
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MarcinMadzia

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kozienice
    Kod pocztowy
    26-900
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów.
    No wreszcie z żoną zdecydowaliśmy się na ten projekt Przemyślany - Murator M42 wer. podstawowa i nie ukrywam że pomogło nam w tym to wspaniałe forum i duże zainteresowanie projektem. Podziękowania dla osób, którzy tak ochoczo dzielą się swoimi doświadczeniami.
    Zwracam się z prośbą do osób budujących tą wersję o przesłanie kosztorysu, co pomogło by nam obliczenie przybliżonych kosztów jakie musimy założyć.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
    [email protected]
    MarcinMadzia

Strona 105 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony