dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 134 z 184
Pokaż wyniki od 2.661 do 2.680 z 3668
  1. #2661
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar p@blowek
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    @dziubek33:
    kol. Stróża k. Kraśnika - zapraszam jestem na etapie "Wykańczania się", są już łazienki prawie na gotowo, zaczyna się robić kuchnia
    tu jest album: http://www.fotosik.pl/u/pablowek/album/1234632/1?show=3
    pozdr
    Ostatnio edytowane przez p@blowek ; 16-07-2012 o 13:00
    p@blo

  2. #2662
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dayelka

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Sobakówek
    Kod pocztowy
    97-350
    Posty
    5

    Domyślnie

    Będę wdzięczna. Jak chcesz to możesz na maila wysłać: [email protected] pozdrawiam

  3. #2663
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dziubek33

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    p@blowek
    dziękuje za zaproszenie, jeżeli będe w pobliżu na pewno wstąpi co pewnie szybko nie nastąpi


    Postihal
    jeszcze raz dziekuje za rzut, bardzo przydatny dla zebrania myśli, teraz dużo łatwiej mi sobie wyobrazić ustawność salonu

  4. #2664

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysztof cz Zobacz post
    Dziękujemy bardzo Tomkowi ( palisiu ) za możliwość oglądnięcia jego domu. Jesteśmy pod dużym wrażeniem, projekt nas na żywo nie zawiódł. Wręcz mogę powiedzieć, przeciwnie oczarował. Polecam gorąco niezdecydowanym oglądanie domu na żywo. Dziękuje Tomkowi za fatygę i wymianę cennych wskazówek. Pzdr
    Nie ma sprawy. Cieszę się, że mogłem pomóc.
    Powodzonka.

    Tomek.

  5. #2665
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    paula1989

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kletnia
    Kod pocztowy
    97-545
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Twój dziennik zainspirował mnie. Mieliśmy z mężem już gotowy projekt(mój tata rysował) ale po przeczytaniu tego forum rysuje na nowo
    czy mogę prosiś o szczegółowy kosztorys z podziałem na koszty?\
    mój adres [email protected]

  6. #2666

    Domyślnie

    paula1989 zestawienie moich kosztów wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

  7. #2667

    Domyślnie witam wszystkich

    mama pytanie odnośnie stropu drewnianego i temperatury w domku podczs upalnego lata, czy przez ten strop nie nagrzewaja się za bardzo pomieszczenia, pytam bo mieszkam obenie na poddaszu z takim stropem i mam ukrop w lato tylko ze dom jest dwu piętrowy....a jak jest w przemyslanym ????

  8. #2668

    Domyślnie

    Witam mam pytanie odnoscie okapu w przemyslanym mc42 w projekcie jest okap 100 cm ale nie wiem czy od sciany czy od sciany wraz z ociepleniem czyli jak styropian 15 cm to dopiero od tego 100 czyli od sciNy na 115 ZALEZY MI NA BARDZO SZYBKIEJ ODPOWIEDZI !!

  9. #2669

    Domyślnie

    Cytat Napisał luki23 Zobacz post
    mama pytanie odnośnie stropu drewnianego i temperatury w domku podczs upalnego lata, czy przez ten strop nie nagrzewaja się za bardzo pomieszczenia, pytam bo mieszkam obenie na poddaszu z takim stropem i mam ukrop w lato tylko ze dom jest dwu piętrowy....a jak jest w przemyslanym ????
    W moim M42 w upalne lato wewnątrz panują komfortowe warunki.Osoby,które nie znoszą wysokich temperatur uciekają z ogrodu do wewnątrz i tam czują się bardzo dobrze.Strop drewniany nie może się nagrzewać,ponieważ na stropie leży wełna mineralna grubości 30 cm,która działa jako izolator w obie strony, zimą ociepla strop a latem nie przepuszcza gorącego powietrza na strychu do pomieszczeń.
    Pozdrawiam

  10. #2670

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ladybird6 Zobacz post
    Witam mam pytanie odnoscie okapu w przemyslanym mc42 w projekcie jest okap 100 cm ale nie wiem czy od sciany czy od sciany wraz z ociepleniem czyli jak styropian 15 cm to dopiero od tego 100 czyli od sciNy na 115 ZALEZY MI NA BARDZO SZYBKIEJ ODPOWIEDZI !!
    W projekcie "przemyślanego" okap jest wysunięty na 100 cm od ściany zrobionej na gotowo,dlatego przy wykonywaniu więźby dachowej należy uwzględnić grubość ocieplenia.W moim przypadku okap wystawał 115 cm od muru/ściany/ i potem było ocieplenie 15 cm styropianem.Uważam,że tak jest bardzo dobrze.
    Pozdrawiam

  11. #2671

    Domyślnie dzięki Postihal

    Cytat Napisał Postihal Zobacz post
    W moim M42 w upalne lato wewnątrz panują komfortowe warunki.Osoby,które nie znoszą wysokich temperatur uciekają z ogrodu do wewnątrz i tam czują się bardzo dobrze.Strop drewniany nie może się nagrzewać,ponieważ na stropie leży wełna mineralna grubości 30 cm,która działa jako izolator w obie strony, zimą ociepla strop a latem nie przepuszcza gorącego powietrza na strychu do pomieszczeń.
    Pozdrawiam
    dzięki za odpowiedż, w sumie zależy jeszcze jak usytuowany jest budynek. w obecnym domku też mam 30 cm wełny i w te upalne dni mam 31 stopni C, masakra.

  12. #2672
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gulda

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pyzdry
    Kod pocztowy
    62-310
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    Mam pytanie, czy budujelub wybudowal sie ktos w wlkp?My z mezem zaczelismy w tym roku ale mamy pelno watpliwosci,dlatego chcielibysmy zobaczyc na "żywo" jak inni sobie poradzili.Jesli jest tutaj ktos , kto moglby nam pomoc i zaprosic do siebie to bardzo prosze o kontakt.
    Z gory dziekujemy Agata i Damian.

  13. #2673

    Domyślnie

    Agata i Damian zapraszam do mnie jak Wam to odpowiada.
    Blisko Szamotuł.
    Pozdrawiam

  14. #2674

    Domyślnie

    Witam, jestem na etapie doboru grzejników do Przemyślanego. W hurtowniach oferują mi grzejniki o róznych rozmiarach, ciekawa jestem jak jest u was ? jakie macie wymiary grzejników ?

  15. #2675

    Domyślnie

    Cytat Napisał Postihal Zobacz post
    Agata i Damian zapraszam do mnie jak Wam to odpowiada.
    Blisko Szamotuł.
    Pozdrawiam
    Nie no Postihal, nie rób konkurencji do nas Maja rzut beretem, pod Kaliszem (wielkopolskie) stoi juz 6 przemyslanych, obok naszego domku jest podobny przemyslany M42c, serdecznie zapraszamy.
    Ostatnio edytowane przez onazis1974 ; 23-10-2012 o 13:00
    Mamucik

  16. #2676
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sitekl

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Inowrocław
    Kod pocztowy
    88-100
    Posty
    19

    Domyślnie

    Witam

    Jesteśmy poraz pierwszy na forum. Piszemy, ponieważ zamierzamy wybudować Przemyślany M42A i chcielibyśmy się dowiedzieć gdzie można obejrzeć taki dom w województwie kujawsko-pomorskim lub pobliskich województwach. Prosimy o kontakt na [email protected]

  17. #2677
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    elf2012

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pszczyna
    Kod pocztowy
    43-200
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam.

    Zdecydowaliśmy się na przemyślanego i absolutnie nie żałujemy. W połowie maja wjechał drewniany wychodek. Dzisiaj zakończyliśmy etap dachu. Uffff. Pozdrawiamy wszystkich budowniczych i juz mieszkających.

    Ola i PIotrek

  18. #2678

    Domyślnie Dach

    Cytat Napisał elf2012 Zobacz post
    Witam.

    Zdecydowaliśmy się na przemyślanego i absolutnie nie żałujemy. W połowie maja wjechał drewniany wychodek. Dzisiaj zakończyliśmy etap dachu. Uffff. Pozdrawiamy wszystkich budowniczych i juz mieszkających.

    Ola i PIotrek
    Czy możecie przesłać koszt dachu na [email protected]. właśnie jestem na etapie zamawiania materiałów na dach . Pozdrawiam

  19. #2679
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Grzegol
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Drawsko Pomorskie
    Kod pocztowy
    78-500
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam.
    Ma ktoś z budujących Przemyślanego M42 wykaz materiałów wykorzystanych do budowy stanu surowego? Jeśli tak to poproszę na PW.
    Pozdrawiam.

  20. #2680
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    elf2012

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pszczyna
    Kod pocztowy
    43-200
    Posty
    7

    Domyślnie brama garażowa

    swerd - koszty wysłałem na maila.

    Moi drodzy po woli trzeba będzie zamknąć nasz domek oknami i brama garażową. Jest coś godnego polecenia? Przyznam, że nie wiem co się najlepiej sprawdzi.

Strona 134 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony