dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 182 z 184
Pokaż wyniki od 3.621 do 3.640 z 3668
  1. #3621
    Wybierz projekt z kolekcji Murator Projekty U nas możesz kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych specjalistów (architekta, kosztorysanta i doradcy kredytowego). Jesteśmy do Waszej dyspozycji. __ 22 59 05 555 www.projekty.murator.pl Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika22242 Zobacz post
    Hej! potrzebuje informacji ile m2 tynków wychodzi w przemyślanym w wersji podstawowej, będę wdzięczna za szybką odpowiedź
    Według dokumentacji projektu M42 Przemyślny:
    - powierzchnia tynków wew. cem-wap na ścianach - 350 m2
    - powierzchnia płyt g-k na suficie - 140 m2.
    Ostatnio edytowane przez Projekty Gotowe MURATOR ; 19-02-2016 o 13:30
    Projekty Gotowe MURATOR

  2. #3622
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lubo351

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam planuję budowę domu o nazwie projektu Przemyslany m42. Czy ktoś z was w ostatnim czasie go budował. Jeżeli tak to czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysu na priv [email protected] z góry dziękuje.

  3. #3623
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał lubo351 Zobacz post
    Witam planuję budowę domu o nazwie projektu Przemyslany m42. Czy ktoś z was w ostatnim czasie go budował. Jeżeli tak to czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysu na priv [email protected] z góry dziękuje.
    Przenoszę do właściwego tematu.
    Swoją drogą zastanawia mnie pisanie takiego pytania w kompletnie przypadkowym temacie, bez związku z tym projektem.
    Proszę na przyszłość o zapoznanie się ze strukturą forum, tematami poruszanymi w specjalistycznych działach forum oraz wyszukiwarką.

  4. #3624

    Domyślnie

    Witam czy była by możliwość obejrzenia domku .Jestem z Otwocka

  5. #3625

    Domyślnie

    A tak wogule to interesuje mnie kosztorys domu Przemyślany m 42 .zamierzam budowę w 2017 .

  6. #3626

    Domyślnie

    Mail do mnie [email protected] .z góry dziękuję.

  7. #3627
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    monika22242

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Puławy
    Kod pocztowy
    24-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    mam jeszcze jedno pytanie, ile was wyszła hydraulika w przemyślanym, piszcie ile materiał was wyniósł i ile mieliście podłogówki a ile grzejników,
    pozdrawiam

  8. #3628
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Anulka85

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Żłobizna
    Kod pocztowy
    49-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam, mam prośbę czy mogłabym dostać kosztorys z wyszczególnieniem na etapy budowy, chodzi mi o projekt m42c. email [email protected]
    Dziękuję i pozdrawiam

  9. #3629
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojt@s

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-135
    Posty
    26

    Domyślnie

    Rok temu kupilem kosztorys dla M42a.

  10. #3630
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koks0309

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujących jak i mieszkających w Przemyslanym. Mam prośbę o realny kosztorys M42. Chcemy z żoną budować się i jeszcze w tym roku zacząć chociaż fundamenty. Ciekawi mnie jaki są faktyczne koszty i za ile można postawić ten dom metodą gospodarczą. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi. Mój e-mail [email protected]
    Pozdrawiam

    Ps. Budował lub buduje ktoś Przemyslanego na Podkarpaciu? Jeśli tak to czy była by możliwość oglądnięcia na żywo?
    Ostatnio edytowane przez koks0309 ; 07-03-2016 o 08:20

  11. #3631
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ysmen

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    28

    Domyślnie

    Witam.Rozciągnięcie podlogówki w całym przemyślanym wersja42c oprócz trzech sypialni kosztowało 4,5 tys z rozdzielaczem podzielonym na osiem sekcji:
    1.wiatrołap i przyległa garderoba
    2.kuchnia
    3.łazienka mała
    4.łazienka duża
    5.ciąg kominikacyjny do sypialni i druga garderoba
    6.1/3 salonu
    7.1/3 salonu
    8.1/3 salonu
    W sypialniach nie robiłem podłogowki z dwoch prostych przyczyn:szybsza regulacja temp.i po prostu lubie mieć na podłodze jakiegoś niedużego "futrzaka".Tylko rozplanuj kuchnie by nie kłasc podlogowki pod meblami.Jesli chodzi o koszt rozprowadzenia tradycyjnej instalacji to trudno powiedziec poniewaz hydraulik łacznie policzył za rozprowadzenie rur do wszystkich kranów(kuchnia,garaż,lazienki,ogodowe)plus odkurzacz centralny,plus rury do drabinek w łazienkach,grzejnika w garazu,trzech sypialniach i rur do grzejników opcjonalnie(w razie czego) w salonie i ciagu komunikacyjnym 7.5 tys. Podane koszty robocizna+materiał.

  12. #3632
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koks0309

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Mam jeszcze kilka pytań do budujących a takze to tych ktorzy już wybudowali Przemyslanego :
    1. Czy montował ktoś wentylacje mechaniczna (rekuperacje) ? Jeśli tak to jaki to koszt ?
    2. Czy pomniejszał ktoś pomieszczenie gospodarcze wykorzystując je na powiększenie garażu ?


    Napewno przed podjęcie decyzji skorzystam z zaproszenia wojtek720329 i ogladne na żywo Przemyslanego .
    Narazie musimy z żona uporać sie z taką instytucją jak RZGW , tereny zalewowe itd .

    Bardzo proszę o kosztorysy na e mail celem analizy wysokości kredytu jaki będzie nam potrzebny .

    Pozdrawiam serdecznie

  13. #3633
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Radziej3city

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    124

    Domyślnie

    Cytat Napisał koks0309 Zobacz post
    Mam jeszcze kilka pytań do budujących a takze to tych ktorzy już wybudowali Przemyslanego :
    1. Czy montował ktoś wentylacje mechaniczna (rekuperacje) ? Jeśli tak to jaki to koszt ?
    2. Czy pomniejszał ktoś pomieszczenie gospodarcze wykorzystując je na powiększenie garażu ?


    Napewno przed podjęcie decyzji skorzystam z zaproszenia wojtek720329 i ogladne na żywo Przemyslanego .
    Narazie musimy z żona uporać sie z taką instytucją jak RZGW , tereny zalewowe itd .

    Bardzo proszę o kosztorysy na e mail celem analizy wysokości kredytu jaki będzie nam potrzebny .

    Pozdrawiam serdecznie
    Witam.Ja wprowadziłem własnie takie zmiany.Zlikwidowałem całkiem pomieszczenie gospodarcze na koszt dużego garażu.Druga zmiana to likwidacja spiżarki na koszt wiekszej kuchni i wiatrołapu oraz ze względu iż posiadam gaz ziemny to przerobienie małej toalety na kotłownie.Co do rekuperacji to się nawet nie zastanawiaj.Mam i polecam z czystym sumieniem.Co do kosztów to nie jestem w stanie odpowiedzieć jak to teraz wychodzi.Ja 5 lat temy płaciłem około 13-14tyś.Teraz pewnie już ceny spadły dużo w dół.

  14. #3634
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Akton
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    powiat poznański
    Kod pocztowy
    62-090
    Posty
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Radziej3city Zobacz post
    .Druga zmiana to likwidacja spiżarki na koszt wiekszej kuchni...
    Oczywiście każdy robi po swojemu, ale w moim odczuciu likwidacja spiżarni nie jest najlepszym pomysłem, gdyż kuchnia i tak jest niemała, a spiżarnia to bardzo przydatny drobiazg Np. wstawiliśmy tam lodówkę - jest pod ręką, bo obok (na wprost drzwi) i nie zajmuje miejsca w kuchni. Poza tym znajduje się w niej masa różnych różności, które musiałyby gdzieś być upchnięte. W kuchni? Polecam takie rozwiązanie. Kolejna rzecz - kotłownia. Jest duża, więc wzorem Postihala podzieliliśmy ją, tworząc dodatkową kuchnię, tzw. roboczą, gdzie można robić rzeczy "brudniejsze" - oprawianie karpia, robienie zapraw etc. Jest też tam pralka. Sprawa do przemyślenia - w końcu nasz dom to "Przemyślany" sensu stricto

  15. #3635
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koks0309

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Akton Zobacz post
    Oczywiście każdy robi po swojemu, ale w moim odczuciu likwidacja spiżarni nie jest najlepszym pomysłem, gdyż kuchnia i tak jest niemała, a spiżarnia to bardzo przydatny drobiazg Np. wstawiliśmy tam lodówkę - jest pod ręką, bo obok (na wprost drzwi) i nie zajmuje miejsca w kuchni. Poza tym znajduje się w niej masa różnych różności, które musiałyby gdzieś być upchnięte. W kuchni? Polecam takie rozwiązanie. Kolejna rzecz - kotłownia. Jest duża, więc wzorem Postihala podzieliliśmy ją, tworząc dodatkową kuchnię, tzw. roboczą, gdzie można robić rzeczy "brudniejsze" - oprawianie karpia, robienie zapraw etc. Jest też tam pralka. Sprawa do przemyślenia - w końcu nasz dom to "Przemyślany" sensu stricto
    Dokladnie tak ja piszesz Akton sama nazwa wskazuje żę wszsytko trzeba przemyslec i dostosować do swoich potrzeb . Wiele zmian juz było w tym watku i jednym pasuja drugim nie . Zanim podejeme jakiekolwiek zmiany i decyzje musze zobaczyć Przemyslanego na zywo . Akton masz moze jakiś kosztorys Twoich kosztów i jakieś zdjęcia ? Byłbym wdzeczny jeśli byś mi podrzucił na e mail [email protected] . Bo widzę ze dużo osób już wybudowało i uciekło z forum

    Pozdrwiam

  16. #3636
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Akton
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    powiat poznański
    Kod pocztowy
    62-090
    Posty
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał koks0309 Zobacz post
    DAkton masz moze jakiś kosztorys Twoich kosztów i jakieś zdjęcia ? Byłbym wdzeczny jeśli byś mi podrzucił na e mail [email protected] . Bo widzę ze dużo osób już wybudowało i uciekło z forum
    Postaram się wrzucić jutro kilka fotek z wewnątrz, bo domek z zewnątrz w całej okazałości niedawno pokazałem na forum. A koszty? Sprawa szalenie płynna. Zależą od bardzo wielu czynników. Trzeba pamiętać o tym, że "fachofcy" dostali chyba na głowę i uważają, że są jedyni i genialni oraz niezastąpieni, a później dopiero okazuje się, jak wiele potrafią spieprzyć. Podpowiadam oczywistą oczywistość, że bierze się WYŁĄCZNIE budowlańców z polecenia. Wszyscy o tym trąbią na różnych forach, ale nie każdy przyjmuje to jako pewnik. Ja również chciałem zaoszczędzić, więc płaciłem dwa razy, a nawet trzy. Mocno przepłaciłem na swojej głupocie, dlatego przestrzegam innych przed takimi nierozważnymi krokami. Co mi się udało, to ekipa budowlana. Efektywna, dobra robota, zero wódy, punktualni itd. A dlaczego? Bo z polecenia Żeby było ciekawiej, to z polecenia samego Postihala (jego siostrzeniec pilnował logistyki i polecił ekipę i wszystko było super). Przejechałem się na instalatorze (kilku później poprawiało jego wiekopomne "dzieło"), elektryku (trzy poprawki) i na wykończeniowcach (żałowałem, że nie mam kałacha ) Jak zaczynałem budowę, to w ogóle w niczym się nie orientowałem, gdyż mam zawód troszkę innego rodzaju Teraz byłbym już mądrzejszy
    Pozdrawiam wszystkich.

  17. #3637
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Akton
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    powiat poznański
    Kod pocztowy
    62-090
    Posty
    76

    Domyślnie

    2014-04-11 09.33.58.jpg (80,7 KB)
    2014-04-11 09.33.31.jpg (87,0 KB)
    2014-04-05 17.03.52.jpg (82,9 KB)
    DSCN5110.jpg (84,3 KB)
    DSCN5106.jpg (86,6 KB)

    Kilka fotek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-04-11 09.33.58.jpg
Wyświetleń:	704
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	352337   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-04-11 09.33.31.jpg
Wyświetleń:	632
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	352338   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-04-05 17.03.52.jpg
Wyświetleń:	641
Rozmiar:	82,9 KB
ID:	352339   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5110.jpg
Wyświetleń:	591
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	352340   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5106.jpg
Wyświetleń:	636
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	352341  


  18. #3638
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    falek80

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    działoszyn
    Kod pocztowy
    98-355
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał sir_wojtas Zobacz post
    McR dobrze piszesz
    ja mam dachówkę Euronit i ławy fundamentowe robiłem 50cm, do tego jak zalewałem tzw chudy beton to zrobiłem zbrojenie po zewnętrznej (wieniec) aby wzmocnić całość, więźba także została wzmocniona. Co ciekawe jak wyceniałem pokrycie to dachówka wyszła taniej jak blacha bo przy naszym dachu jest sporo odpadu )) no ale powyższe zmiany to zrekompensowały na pewno.
    Obecnie kończę sufity podwieszane i powiem Wam szczerze że gdybym budował jeszcze raz to na pewno robił bym strop betonowy.
    Dobrze piszesz ja tez planuje betonowy strop ,tym bardziej że kosztowo nie wiele więcej wyjdzie.Przynajmniej tak mi sie wydaje.

  19. #3639
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    qqryq24774

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-693
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Z dużym zainteresowaniem przeczytałem cały wątek. Mi też podoba się projekt domu "Przemyślany" .
    Jestem na początku drogi (czyli wybór projektu) i "Przemyślany" w największym % spełnia nasze wymagania.
    Mam prośbę, czy mógłbym prosić o przesłanie rzutu z wymiarami + kosztorys w rozbiciu na poszczególne etapy prac
    Mój mail to: [email protected]


    Pozdrawiam

  20. #3640
    Wybierz projekt z kolekcji Murator Projekty U nas możesz kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych specjalistów (architekta, kosztorysanta i doradcy kredytowego). Jesteśmy do Waszej dyspozycji. __ 22 59 05 555 www.projekty.murator.pl Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał qqryq24774 Zobacz post
    Witam,

    Z dużym zainteresowaniem przeczytałem cały wątek. Mi też podoba się projekt domu "Przemyślany" .
    Jestem na początku drogi (czyli wybór projektu) i "Przemyślany" w największym % spełnia nasze wymagania.
    Mam prośbę, czy mógłbym prosić o przesłanie rzutu z wymiarami + kosztorys w rozbiciu na poszczególne etapy prac
    Mój mail to: [email protected]


    Pozdrawiam
    Witamy
    Przesłaliśmy Panu szczegółowe rysunki na podany adres mailowy. Orientacyjne koszty budowy prezentujemy na stronie internetowej projektu. Kosztorys przygotowywany jest dla danego rejonu budowy i na dany kwartał - istnieje możliwość zamówienia w cenie 300 zł.
    Pozdrawiamy
    Projekty Gotowe MURATOR

Strona 182 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony