dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 184
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 3668
  1. #61

    Domyślnie M42 Przemyslany

    Cytat Napisał Ar2r
    Prośba.Jeżeli możecie to wklejcie rzut domu z wymiarami.Kombinuje jak powiększyć kuchnię kosztem spiżarni i przenieść kominek bliżej środka domu
    W chwili obecnej nie moge spełnić twojej prośby,ponieważ moje rysunki są u architekta adaptującego projekt.Jak będę w ich posiadaniu,to wkleję rzut domu z wymiarami.
    Co do twojego pomysłu z przeniesieniem kominka,to też wczesniej tak kombinowałem,ale w końcu zrezygnowałem - zaufałem architektowi,że tak będzie dobrze jak jest.

  2. #62

    Domyślnie Re: M42 Przemyslany

    Cytat Napisał Postihal
    Cytat Napisał Ar2r
    Prośba.Jeżeli możecie to wklejcie rzut domu z wymiarami.Kombinuje jak powiększyć kuchnię kosztem spiżarni i przenieść kominek bliżej środka domu
    W chwili obecnej nie moge spełnić twojej prośby,ponieważ moje rysunki są u architekta adaptującego projekt.Jak będę w ich posiadaniu,to wkleję rzut domu z wymiarami.
    Co do twojego pomysłu z przeniesieniem kominka,to też wczesniej tak kombinowałem,ale w końcu zrezygnowałem - zaufałem architektowi,że tak będzie dobrze jak jest.

    Nie ma co przenoscic kominka - zewn. kominek to wspaniala rzecz. Znajomi maja takie cudo - spedzilismy kilka wieczorkow - polecam.
    Home, sweet home.

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ar2r
    Prośba.Jeżeli możecie to wklejcie rzut domu z wymiarami.Kombinuje jak powiększyć kuchnię kosztem spiżarni i przenieść kominek bliżej środka domu

    Mam to w pdf. wyslij mi adres email na priv'a to Ci chetnie wysle.


    [/code]
    Home, sweet home.

  4. #64

    Domyślnie M42 Przemyślany

    [quote="phronesis"]
    Cytat Napisał Ar2r
    Prośba.Jeżeli możecie to wklejcie rzut domu z wymiarami.Kombinuje jak powiększyć kuchnię kosztem spiżarni i przenieść kominek bliżej środka domu

    Mam to w pdf. wyslij mi adres email na priv'a to Ci chetnie wysle.


    Witaj phronesis
    Mam prosbę wyślij mi pdf.z wymiarami M42.Na priv podaje mój adres email.
    Dzięki.

  5. #65

    Domyślnie

    niestety ale urzędnicy uniemożliwiają mi budowę domu wg.tego projektu(kąt nachylenia połaci dachowych od35 do 45 stopni)Serdecznie pozdrawiam
    SUPER JEST TEN PROJEKT
    a ja szukam dalej.Dziękuje za chęci

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    WDDD

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    1

    Domyślnie projekt M42 Przemyślany

    Witam serdecznie i pozdrawiam!

    Jestem nowy więc jeszcze nie do końca w temacie. Planuję zakup działki 12 a. i rozpoczęcie walki o własne cztery kąty. Proszę o uwagi i komentarze dotyczące projektu - M42 Przemyślany. Może ktoś już wybudował to cudeńko?

  7. #67

    Domyślnie M42 Przemyślany

    Nareszcie dzisiaj złożyłem całość dokumentów w Starostwie w celu uzyskania PnB.Zobaczymy jak to długo potrwa ?
    Ekipa budująca jest już zamówiona.Umowa z ENEA na podłączenie prądu została podpisana w dniu 04.03.2008r.I rata w kwocie 976,00 zł została zapłacona dzisiaj.

  8. #68

    Domyślnie

    Witamy,
    chcemy budować i poszukujemy projektu. Bardzo nam się podoba Przemyślany. Jednak w decyzji o warunkach zabudowy podano nam kąt nachylenia dachu od 30 do 40 stopni.
    Czy wtedy także będzie taki ładny?
    PMP

  9. #69

    Domyślnie M42 Przemyślany

    Witam pmp
    Na Wasze wątpliwości jest mi naprawdę bardzo trudno odpowiedzieć, jak będzie wyglądał budynek przy zmianie kąta nachylenia połaci dachowych o 10 stopni.
    Odpowiedź można by uzyskać po zrobieniu wizualizacji lub zadania pytania autorowi projektu.
    Pozdrawiam.

  10. #70

    Domyślnie M42 Przemyślany

    Dzisiaj podpisałem umowę z wykonawcą na zaprojektowanie,wyprodukowanie,zawiezienie i zamontowanie wiązarów dachowych wykonanych w systemie Mitek.Konstrukcja zostanie wykonana z drewna spełniającego następujące warunki:
    - tarcica klasy min.C-24 - strugana
    - komorowo suszona do 18-22 % wilgotności
    - impregnowana FOBOS-em M-4(kolor zielony-kontrolny).
    Termin wykonania umowy został określony na pierwszą dekadę czerwca 2008r.
    I tak za jednym zamachem mam z głowy problem więźby i stropu,ponieważ ta konstrukcja zastępuje dwa w jednym.Uważam,że dobrze zrobiłem

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał pmp
    Witamy,
    chcemy budować i poszukujemy projektu. Bardzo nam się podoba Przemyślany. Jednak w decyzji o warunkach zabudowy podano nam kąt nachylenia dachu od 30 do 40 stopni.
    Czy wtedy także będzie taki ładny?
    PMP
    Rozmawiałem dzisiaj w firmie wykonującej mi wiązary dachowe,ze mogą dla Ciebie wykonać wizualizację wiązarów dla kata nachylenia dachu 30 stopni,jesli będziesz zainteresowany.

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Postihal
    Cytat Napisał pmp
    Witamy,
    chcemy budować i poszukujemy projektu. Bardzo nam się podoba Przemyślany. Jednak w decyzji o warunkach zabudowy podano nam kąt nachylenia dachu od 30 do 40 stopni.
    Czy wtedy także będzie taki ładny?
    PMP
    Rozmawiałem dzisiaj w firmie wykonującej mi wiązary dachowe,ze mogą dla Ciebie wykonać wizualizację wiązarów dla kata nachylenia dachu 30 stopni,jesli będziesz zainteresowany.

    witamy, dzięki za info, jak możemy się z nimi skontaktować, czy za Twoim pośrednictwem, czy może jakieś namiary...... PMP

  13. #73

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Postihal
    Witam pmp
    Odpowiedzi udzieliłem na priv
    Pozdrawiam
    witam, niestety nic nie doszło
    a przy okazji ile kosztowała całkowita adaptacja projektu i czy dużo wprowadzono zmian?
    pozdr., pmp

  15. #75

    Domyślnie M42 Przemyślany

    Cytat Napisał pmp
    Cytat Napisał Postihal
    Witam pmp
    Odpowiedzi udzieliłem na priv
    Pozdrawiam
    witam, niestety nic nie doszło
    a przy okazji ile kosztowała całkowita adaptacja projektu i czy dużo wprowadzono zmian?
    pozdr., pmp
    Witam
    Teraz chyba odpowiedź dotarła
    Za adaptację projektu płaciłem 1220,00 zł
    W moim projekcie została całkowicie zmieniona konstrukcja stropu,nie będzie czterech słupów i podciągów oraz belek stropowych.Dolny pas wiązarów stanowi konstrukcję stropu(zarówno w konstrukcjach poddaszy użytkowych jak i nieużytkowych).W garażu wstawiłem jedno okno,ponieważ w projekcie jest brak okna w garażu.Wewnątrz budynku nie będzie żadnych ścian nośnych dlatego można sobie dowolnie aranżować wnętrze,a to nie wymaga zmian w projekcie.
    Pozdrawiam.

  16. #76

    Domyślnie M42 Przemyślany

    Dzisiaj zapłaciłem pierwszą ratę w kwocie 8.988,00 zł na poczet zawartej w dniu 12-03-2008r.umowy na wykonanie wiązarów dachowych w systemie Mitek.Reszta należności zgodnie z umową ma być zapłacona w ciągu tygodnia od wykonania i zamontowania wiązarów na budynku, co ma nastąpic w pierwszej dekadzie czerwca.
    Zobaczymy czy sie wyrobię do tego czasu,ponieważ nie mam jeszcze PnB.Dokumenty leżą w Starostwie od 10.03.2008r.

  17. #77

    Domyślnie M42 Przemyślany

    YES, YES, YES, mamy PnB ! ! ! !
    Jak dobrze pójdzie,to budowę możemy rozpoczynać 04-04-2008r.

  18. #78

    Domyślnie Re: M42 Przemyślany

    Cytat Napisał Postihal
    YES, YES, YES, mamy PnB ! ! ! !
    Jak dobrze pójdzie,to budowę możemy rozpoczynać 04-04-2008r.
    zazdrościmy i trzymamy kciuki,
    też chcielibyśmy być na tym etapie- a "papierologia" przeraża nas najbardziej,
    czy myśleliście o zmianie wielkości okien w spiżarni i pom. gospodarczym? oczywiście na mniejsze
    pozdrawiamy pmp

  19. #79

    Domyślnie M42 Przemyślany

    Witam pmp
    Macie rację - cały czas myślimy o zmniejszeniu okien w spiżarni i pom.gospod.(ze względów praktycznych).Sprawę zostawiamy na okres zamawiania okien i budowę ścian nośnych.Z tego co wiemy,to zmiany te może zaakceptować kierownik budowy - dokonując wpisu do dziennika.Przed podjęciem tej decyzji obawiamy się tylko o to,czy przez zmniejszenie tych okien nie zmieni się na niekorzyść widok budynku? Szkoda,że nie możemy zobaczyć tego w realu.Z tego co się orientujemy,to jeszcze nikt budynku wg tego projektu nie pobudował.
    Jesteśmy otwarci na różne sugestie i podpowiedzi.
    Pozdrawiamy.

  20. #80

    Domyślnie M423 Przemyślany

    Witam - dzisiaj miałem bardzo pracowity dzień.Na działce byłem już o 6-tej rano.
    Sadziłem kupione wczoraj wieczorem 10 szt. cyprysów kolumnowych.Byłem umówiony z operatorem koparki na zdjęcie humusu pod budynek - tak sobie życzył mój geodeta,przed wytyczeniem budynku.Zdjęcie humusu poszło bardzo sprawnie - trwało to tylko dwie godziny.A oto zdjęcia z dzisiejszych prac:

    Humus zdjęty

    Pryzma ziemi po zdjęciu humusu

    Działka przygotowana do budowy

    a to cyprysy kolumnowe posadzone dzisiaj:

    Pozdrawiam wszystkich interesujących sie moim M42.

Strona 4 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony