dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 184
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 3668
  1. #1041
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kontrast

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    agaitomek! czy mógłbym prosić o kosztorys M42?Byłbym bardzo wdzię[email protected] Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  2. #1042
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kontrast

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Postihal wysłał ale nie doszło. Byłbym bardzo wdzięczny.

  3. #1043
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kontrast

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał agaitomek Zobacz post
    W zestawieniu materiałów mam pozycję "kotwy fi 16 - 38,09 kg" ile waży kotwa? czy kotwy kupuje się na wagę?
    agaitomek! czy mógłbym prosić o kosztorys M42?Byłbym bardzo wdzięczny. Postihal wysłał ale nie doszło.Z góry dziękuję i pozdrawiam. [email protected]

  4. #1044

    Domyślnie

    Witaj Toper,My wprawdzie dopiero się przymierzamy do zakupu tego projektu ale już coś tworzymy w AutoCadzie, sami nanosimy jakieś zmiany,więc jeżeli ci się taki przerobiony przez nas przyda to bardzo proszę podaj e- maila.Pozdrawiam

  5. #1045
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kontrast

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał dyziooo Zobacz post
    agaitomek,

    Jestem świeżo po przejściach związanych z kredytem na Przemyślanego w wariancie III. Jeśli jesteście zainteresowani to służę moim kosztorysem i harmonogramem.
    Pozdrawiam
    Witam. Czy mógłbym prosić o kosztorys i harmonogram na maila. Z góry dziękuję. Właśnie wybieramy ekipę i ceny są bardzo zróżnicowane. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    [email protected]

  6. #1046

    Domyślnie

    Prośba do Postihala czy możesz nam również przesłać kosztorys Przemyślanego z góry dziękujemy,[email protected]

  7. #1047
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agaitomek

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    58
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kontrast Zobacz post
    agaitomek! czy mógłbym prosić o kosztorys M42?Byłbym bardzo wdzię[email protected] Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Niestety kosztorysu jeszcze nie mam, jedynie zestawienie materiałów, które dostaje się przy zakupie projektu. Mogę to zestawienie zeskanować i wysłać.

  8. #1048

    Domyślnie

    Cytat Napisał chudy74 Zobacz post
    Prośba do Postihala czy możesz nam również przesłać kosztorys Przemyślanego z góry dziękujemy,[email protected]
    Witam,kosztorys wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

  9. #1049

  10. #1050
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rufek

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam Wszystkich "przemyślanych",my także zabieramy się za budowę tego domku.Na razie czekamy na pozwolenie.Jeśli można ja również prosiłabym o rzuty i koszty oraz namiary na ekipę,która budowała ten dom.Wielki szacunek dla pana Edmunda z żoną. Mój adres [email protected] Pozdrawiam

  11. #1051

    Domyślnie

    Cytat Napisał Postihal Zobacz post
    Witam,kosztorys wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam
    Wielkie dzięki ,domek ma Pan rewelacyjny i postawiony w tak szybkim tempie gratulujemy domku i ekipy

  12. #1052
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubiakpiotr1982

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie nasza wizja przemyślanego

    mam pytanie czy ma ktoś z Was harmonogram finansowo-rzeczowy bylibyśmy wdzięczni. [email protected]

    mogłabys fioletta rzesłac waszą wizję przemyslanego? nasza jest mniej więcej taka. pozdrawiamy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nasz prszemyslany.jpg
Wyświetleń:	556
Rozmiar:	104,6 KB
ID:	11297  

  13. #1053

    Domyślnie

    Witaj kubiakpiotr1982,rzut wysłany,przerobiony w AutoCadzie,nie mam na razie czasu żeby oglądnąć Wasz ,ale zrobię to w wolnej chwili.Jeżeli masz jakieś pytania to śmiało.Pozdrawiam

  14. #1054

    Domyślnie

    Witaj Rufek.Przesłałam rzut przemyślanego 42a (to nasza wizja )przerobiony w AutoCadzie,wersja lustrzana,kosztów nie mam ponieważ jeszcze nie budujemy,na razie się przymierzamy i wprowadzamy poprawki.
    Mamy kupioną działkę,w tym roku chyba ją ogrodzimy a z budową to dopiero za rok Może uda się bez kredytów.Pozdrawiam i trzymam kciuki.Już sie tu zadomowiłam na dobreI baaaaardzo mi sie tu podoba

  15. #1055

    Domyślnie

    Jeszcze małe sprostowanie dla zainteresowanych,mój przerobiony projekt w AutoCadzie to M42a.
    Kubiakpiotr przepraszam chyba raczej chodziło o M42 a nie o M42a.
    Ale jeżeli mogę coś zasugerować (bo ślęczymy już przy tych projektach dobry rok,przeanalizowaliśmy każdy z nich i tą najnowsza wersje M42c również,)Dla nas nalepszym rozwiązaniem jest M42a-to jest rewelacyjny projekt i tani w realizacji,robimy swoje obliczenia, nie jest to pierwszy budowany domek,Poczytaj Kubiakpiotr co inni piszą na jego temat jest super.Pozdrawiam i trzymam kciuki.

  16. #1056
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubiakpiotr1982

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    dzieki fioletta my juz czekamy za pozwoleniem na budowe wiec mozemy tylko zmiany wewnatrz robic na wieźbe decydujemy sie tak samo jak Postihal czyli prefabrykowaną co daje nam mozliwosc dowolnej aranzacji pomieszczen, natomiast sam projekt jest dla nas wystarczajacy i zmiany jakie robimy sa praktycznie kosmetyczne. Pozdrawiamy

  17. #1057
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rufek

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał fioletta Zobacz post
    Witaj Rufek.Przesłałam rzut przemyślanego 42a (to nasza wizja )przerobiony w AutoCadzie,wersja lustrzana,kosztów nie mam ponieważ jeszcze nie budujemy,na razie się przymierzamy i wprowadzamy poprawki.
    Mamy kupioną działkę,w tym roku chyba ją ogrodzimy a z budową to dopiero za rok Może uda się bez kredytów.Pozdrawiam i trzymam kciuki.Już sie tu zadomowiłam na dobreI baaaaardzo mi sie tu podoba
    Bardzo dziękuję za rzut,zaraz tam zajrzę.My czekamy na papiery i mamy nadzieję,że w lipcu uda nam się ruszyc z budową.Teraz też jesteśmy na etapie wnoszenia zmian.Jak cos konkretnego wymyslimy to dam znac.Pozdrawiam i do następnego razu.
    My budujemy koło Gorzowa Wlkp.może ktoś już wybudował taki dom w tej okolicy?

  18. #1058

    Domyślnie

    Trzymam za was kciuki Rufek i kubiakpiotr1982.Na pewno będę Wam towarzyszyła na tym forum.My naszego przemyślanego będziemy budować w zachodniopomorskim koło Koszalina ale to jeszcze daleka droga.
    Jeszcze zapytanie do Kubiakpiotr,oglądnęłam Twojego przemyślanego i wydaje mi się że drzwi z wiatrołapu mogłyby otwierać się trochę inaczej bo chyba jest kolizja z drzwiami do wc.Powiększyłeś łazienkę,jeżeli za ścianą ma być sypialnia ,to ja osobiście wolałabym większą sypialnieale oczywiście każdy robi pod swoje potrzeby,Przemyślany jest śliczny(właśnie wróciliśmy z wycieczki,znaleźliśmy przemyślanego 42,a naszego 42a nie było,ale szukam cierpliwie bo nie ma to jak zobaczyć w realu.
    pozdrawiam

  19. #1059
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubiakpiotr1982

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    witam
    Fioletto - fakt drzwi mogą otwierac się do wewnatrz wiatrołapu tym bardziej ze powiekszylismy go troszke W oryginalnym projekcie jest podobnie ale przeciez trzeba sobie ułatwiac. Co do lazienki to bedzie tylko ta wnęka stwierdzilismy ze dodatkowo nie bedziemy poszerzac łazienki tylko zmienimy wanne w takim przypadku pokój zwiekszy sie o 30 cm i mysle ze na sama sypialnie wystarczy - musi razem z postihalem stwierdziliśmy ze dobrze byloby powiekszyc łazienke. Zona wymysliła wneke na bidet i wc mysle ze to dobre rozwiazanie i przy takim zostaniemy. To samo było z lodówką - chcemy miec side by side i tak kombinowaliśmy az w koncu znależliśmu dla niej miejsce. Namawiam wszystkich budujących bawienie sie progamami do urzadzania bo to pozwala na wyeliminowanie pozniejszych poprawek a przy tym niezla zabawa. My mieliśmy tą przyjemnść być u Państwa Ewy i Edmunda Spychałów - zalożyciela forum przemyslanego m42 i podziwiać na żywo domek - poprostu cudny. Pozdrawiamy

  20. #1060

    Domyślnie

    Witam
    Fioletta, my dopiero zaczeliśmy budowe naszego m42a w Słupsku (w sobote zalane ławy) .Piszesz ,że u Ciebie daleka jeszcze droga, więc może zdążysz podglądnąć naszą budowe W tym roku planujemy stan zamknięty, więźba będzie prefabrykowana, zobaczymy co się jeszcze uda się w tym roku zrobić.

Strona 53 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony