dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 55 z 184
Pokaż wyniki od 1.081 do 1.100 z 3668
  1. #1081
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Skubisie
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Stare Bielice
    Posty
    226

    Domyślnie

    fioletta !Poprosze zatem o Twój przerobiony projekt - [email protected]
    "Jeśli potrafisz o czymś marzyć,to potrafisz także tego dokonać''

  2. #1082
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chory

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    mam gorącą prośbę do Postihal o przysłanie rzutów i kosztorysów na adres kinia 119961@ wp.pl dziękuje.

  3. #1083

    Domyślnie

    Cytat Napisał chory Zobacz post
    mam gorącą prośbę do Postihal o przysłanie rzutów i kosztorysów na adres kinia 119961@ wp.pl dziękuje.
    Wysłałem na podany adres zgodnie z życzeniem.
    Pozdrawiam

  4. #1084
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chory

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Witam serdecznie

    Dziękuje za wysłanie kosztorysu będzie mi to pomocne dalszej budowie domu.
    pozdrwiam

  5. #1085
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chory

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jestem ciekawy czy może ktoś buduje ''PRZEMYŚLANEGO w pobliżu Zamościa

  6. #1086
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agaitomek

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    58
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pochwalcie się koledzy i koleżanki ile kosztowało Was pokrycie przemyślanego blachodachówką

  7. #1087

    Domyślnie

    Skubisie poszło na podany adres,ciekawa jestem waszej opiniiPozdrawiam

  8. #1088

    Domyślnie

    Hej Fioletta ja równiez poprosze o rzut z Twoimi zmianami [email protected] . Mam pytanko do osób które już mają wybudowany swoj Przemyślany, jakie macie kominy? mój kier.bud. proponuje kominy w systemie Schiedel.

  9. #1089

    Domyślnie

    Cytat Napisał agaitomek Zobacz post
    Pochwalcie się koledzy i koleżanki ile kosztowało Was pokrycie przemyślanego blachodachówką
    U mnie to wyglądało tak:
    - faktura za całość materiałów do pokrycia łącznie z rynnami i membraną - 18.000,00 zł
    - robocizna za całość/membrana,łaty,kontrłaty,blachodachówka i rynny/ - 7.000,00 zł
    Łącznie to daje kwotę 25.000,00 zł.
    Mozna teraz to porównać jak to wychodzi u innych i jak to się ma do pokrycia dachówką.
    Pozdrawiam

  10. #1090

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta.W Zobacz post
    Hej Fioletta ja równiez poprosze o rzut z Twoimi zmianami [email protected] . Mam pytanko do osób które już mają wybudowany swoj Przemyślany, jakie macie kominy? mój kier.bud. proponuje kominy w systemie Schiedel.
    Moje dwa kominy są wybudowane z cegły do dachu,a powyżej z cegły klinkierowej,której kupiłem 400 szt.
    Pozdrawiam

  11. #1091
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agaitomek

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    58
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    My mamy dobiero stan "zero" ale kominy maja być własnie systemowe, zastanawiam się - Postihalu- czemu Ty budowałeś kominy z cegły?

  12. #1092

    Domyślnie

    Witam Wszystkich
    Jestem tu nowy i z pewnością będę tu często zaglądał ponieważ jestem już w 99% zdecydowany na kupno i realizację tego projektu i tu zwracam się do osób, które wybudowały lub są w trakcie budowy o podanie kosztu budowy Przemyślanego.
    Zamierzam dodatkowo wykonać podpiwniczenie pod częścią budynku, jeżeli ktoś robił piwnicę to proszę o wasze rozwiązania jakie zastosowaliście przy realizacji piwnic.

  13. #1093

    Domyślnie

    Cytat Napisał agaitomek Zobacz post
    My mamy dobiero stan "zero" ale kominy maja być własnie systemowe, zastanawiam się - Postihalu- czemu Ty budowałeś kominy z cegły?
    Kominy budowałem z cegły,bo tak jest w projekcie i uważałem,że jest to najtańszy sposób na wykonanie kominów.
    Pozdrawiam

  14. #1094

    Domyślnie

    Witam CHORY,pytałeś czy ktoś buduje w okolicach Zamościa...tym kims jestem JA! Ale muszę Cie zasmucić,ponieważ dopiero jesteśmy na etapie stanu zero,więc niewiele jest do oglądania..Murarzy mamy umówionych na lipiec..także jesienia (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem)bedziemy mieć stan surowy.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

  15. #1095

    Domyślnie Koszt pokrycia dachu blachodachówką i dachówką.

    Koszt pokrycia dachu M42.
    Jak widzimy z liczb podanych przez Bobka_Budowniczego i Postihala odnośnie kosztu pokrycia dachu blachodachówką i dachówką,to koszt użycia tych materiałów jest podobny:
    - blachodachówka/Postihal M42/ - 18.000,00 zł : 274m2 pow.dachu wynosi 65,70 zł za 1 m2,
    - dachówka/Bobek_Budowniczy M42a/ - 23.500,00 zł : 340 m2 pow.dachu wynosi 69,12 za 1 m2,
    natomiast jeśli chodzi o koszt robocizny w obu przypadkaqch,to ceny te bardzo się różnią:
    - Postihal - 7.000,00 zł : 274 m2 pow.dachu wynosi 25,55 zł za 1 m2,
    - Bobek - 23.000,00 zł : 340 m2 pow.dachu wynosi 67,65 za 1 m2.
    Dlatego zamieniając pokrycie z blachodachówki na dachówkę należy to mieć na uwadze,jak również należy doliczyć koszt tarcicy na więźbę/większy przekrój drewna w związku z większym obciążeniem/.
    Pozdrawiam

  16. #1096

    Domyślnie

    Postihal wielka prośba do Ciebie bo widzę, że jesteś tu najbardziej obyty jeśli chodzi o Przemyślanego.
    Już wysłałem wiadomość na priva, ale może nie doszło, jeśli możesz to proszę o przesłanie wszelkich rzutów jakie posiadasz, harmonogram, oraz koszty robocizny i materiałów.

  17. #1097

    Domyślnie

    Witam genrin,
    zaglądaj tutaj zaglądaj,nie mam nic przeciwko temu i buduj swojego przemyślanego.
    Rzut wraz z wymiarami i moje koszty wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

  18. #1098

    Domyślnie

    Dzięki, wszytko doszło, a dodatkowo napisałem do muratora tak jak ktoś na forum radził i faktycznie otrzymałem dwa rzuty.

  19. #1099

    Domyślnie

    Wielka prośba do POSTIHALa czy mógłbyś przesłać mi wymiary garażu i wymiar światła wjazdu do niego .My jesteśmy na etapie adaptacji projektu więc w razie co to można powiększyc.Pozdrawiam [email protected]

  20. #1100

    Domyślnie

    Witaj M_Wit na jakim etapie jest Twoja budowa ?My jesteśmy na etapie adaptacji projektu,a ponieważ jesteśmy z okolic Łęczycy to do Kutna przysłowiowy rzut beretem.Jeżeli bylaby taka możliwość chętnie byśmy podjechali i obejrzeli jak PRZEMYSLANY wygląda w realu .Pozdrawiam [email protected]

Strona 55 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony