dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 93 z 184
Pokaż wyniki od 1.841 do 1.860 z 3668
  1. #1841

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za odpowiedź

    Mam jeszcze pytanko-czy ktoś z budujących korzystał z kredytu w programie Rodzina na swoim?
    Jeśli tak poproszę na priv kilka zdań na temat jak mniej więcej wygląda to w praktyce..
    Staram się przeszukiwać forum celem podpowiedzi jaki kredyt i w jakim banku..ale mogę cos przeoczyć,więc bardzo proszę osoby które kredyt na budowe już brały,o informację gdzie najlepiej uderzać.

  2. #1842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asiachmiele Zobacz post
    Dzięki wielkie za odpowiedź

    Mam jeszcze pytanko-czy ktoś z budujących korzystał z kredytu w programie Rodzina na swoim?
    Jeśli tak poproszę na priv kilka zdań na temat jak mniej więcej wygląda to w praktyce..
    Staram się przeszukiwać forum celem podpowiedzi jaki kredyt i w jakim banku..ale mogę cos przeoczyć,więc bardzo proszę osoby które kredyt na budowe już brały,o informację gdzie najlepiej uderzać.
    Witam! Kredyt "Rodzina na swoim" moga dostac ci, ktorzy nie maja nieruchomosci i państwo doplaca do odsetek kredytu. Podobno planują zawiesic taki kredyt, bo szukaj oszczednosci. Mielismy juz mieszkanie, wiec wzielismy zwykly kredyt zlotowkowy w Millen.... banku pod długich negocjacjach. Warto złozyc zapytanie kredytowe w kilku bankach w tym samym czasie nawet przez net, to jest darmowe i mozna porównać oferty. Podobno wprowadzaja ograniczenia do 25 lat splaty i wyzsze dochody, wiec kredyty dla vipów. Pozdrowionka!
    Ostatnio edytowane przez onazis1974 ; 22-02-2011 o 09:39
    Mamucik

  3. #1843
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    panantek

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Posty
    45

    Domyślnie

    Asiachmiele, Paweliania ja jestem dokładnie na tym samym etapie co Wy,.
    No może o ćwierć kroku dalej bo w piątek odbieram warunki

    Ruszać planuję od maja / czerwca, ekipę już mam zarezerwowaną więc pewnie koło września będzie SSO.
    Oczywiście zapraszam

    Sam dzięki uprzejmości forumowiczów oglądałem nie tak dawno kilka przemyślanych w okolicy i muszę powiedzieć że nic tak nie rozwiewa wątpliwości i nie pomaga w podjęciu decyzji jak zobaczenie domu na żywo. Wtedy od razu wiadomo co się chce a czego nie.
    Chociażby ten strych.Widziałem 20 stopni i 30 stopni i dla mnie 20 zdecydowanie za mało ale 30 za dużo. Będę robił 25

  4. #1844

    Domyślnie

    Dzięki onazis.
    Zaczynamy wędrówki po bankach
    We wtorek odbieram dokumenty z ZUD-U i od razu składam o Pozwolenie na bud.Ciekawe jak długo sie czeka..

    panantek- dałeś mi do myślenia.25 stopni i u nas zostanie.
    Chętnie bym obejrzała w lubelskim domek M42 wersja podstawowa,jesli jest ktoś z tych okolic i pozwoli się przyjrzeć będę wdzięczna.

  5. #1845
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tadeusz72

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    lublin
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich posiadaczy obecnych i przyszłych m-42"Przemyślany".czytają posty zastanawiam się nad jednym czy rzeczywiście potrzebne są te wszystkie podciągi.Proszę powiedzcie mi czy to tak jest w projekcje.Bo ja ostatnio zmieniłem projekt z Krainy Marzeń M-96 gdzie były wiązary dachowe koszt z montażem 30.000 zł.więc co będzie tańsze??? Proszę powiedzcie mi ile kosztował was etap od wieńca do przykrycia.Chodzi mi projekt bez zmian.Może być w punktach ...dziękuję

  6. #1846
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Magdulek

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kleszczów
    Kod pocztowy
    97-410
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam dyziooo. Od Twojego postu trochę czasu minęło, ale ja strasznie mocno jestem zainteresowana Twoim kosztorysem i harmonogramem. Chcemy budować taki sam domek i nie wiem na ile kredytu się zdecydować, aby wybudować i się wprowadzić. Jeśli możesz, to prześlij mi kosztorys i harmonogram na: [email protected] i na jakim teraz etapie budowy jesteście? Czy założenia kosztowe pokrywają się z rzeczywistymi kosztami?
    Będę niesamowicie, dozgonnie wdzięczna za info.
    Pozdrawiam.

  7. #1847
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kamykos

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    okolice Teresina
    Kod pocztowy
    96-515
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, wszystkich "Przemyślanych". Moje fundamenty już stoją, niedługo wiosna i czas ruszać z budową naprzód. Tymczasem mam pytanie, ile potrzeba cegły pełnej na wymurowanie dwóch kominów do wysokości krokiew projekt M42C?
    Pozdrawiam

  8. #1848

    Domyślnie zapytanie o wariant przemyślanego m42d

    Witam serdecznie,

    od dłuższego czasu "namiętnie" przeglądam forum o "przemyślanym". Nie ukrywam, że sam projekt bardzo mi się podoba. Z przedstawionych wariantów najbardziej jednak wariant IV - m42d. Niestety nie ma praktycznie nikogo kto pochwaliłby się wybudowaniem tego wariantu na forum muratora. Czy mogę skorzystać z okazji i poprosić o jakieś sugestie odnośnie tego wariantu bardziej doświadczonych forumowiczów? A może znalazłby się ktoś kto budował ten wariant? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi/sugestie odnośnie tego wariantu...

  9. #1849

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesiu_f Zobacz post
    Witam serdecznie,

    od dłuższego czasu "namiętnie" przeglądam forum o "przemyślanym". Nie ukrywam, że sam projekt bardzo mi się podoba. Z przedstawionych wariantów najbardziej jednak wariant IV - m42d. Niestety nie ma praktycznie nikogo kto pochwaliłby się wybudowaniem tego wariantu na forum muratora. Czy mogę skorzystać z okazji i poprosić o jakieś sugestie odnośnie tego wariantu bardziej doświadczonych forumowiczów? A może znalazłby się ktoś kto budował ten wariant? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi/sugestie odnośnie tego wariantu...
    Witam! Wariant d wszedl od około roku, wiec swiezyzna. Pozdrowionka!
    Mamucik

  10. #1850
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zabek

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie czekamy na "pozwolenie na budowę" Przemyślanego wariant IV - m42d L.
    Będziemy budować pod PŁOCK iem - Ludwikowo
    Jeśli są osoby na forum które również budują ten domek to proszę o kontakt [email protected] lub poprzez forum.

    Rozglądamy się teraz za kredytem więc ogromna prośba do wszystkich Przemyślanych Kredytobiorców

    ---------PROSZĘ O KOSZTORYSY I HARMONOGRAMY WASZYCH PRZEMYŚLANYCH---------

    POZDRAWIAM

  11. #1851
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    panantek

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Posty
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekjar111 Zobacz post
    napisz do mnie na e-mail: [email protected] podam ci namiary i wyślę zdjęcia to zobaczysz
    Jacekjar111Pisałem na podanego maila ale wiadomości wracają. Mozesz zerknąć czy nie ma błędu w adresie?

  12. #1852

    Domyślnie

    tak jest błąd adres to [email protected] (brakowało j)
    JACK

  13. #1853

    Domyślnie

    Cześć Zenonie,

    no to jest nas już dwóch Dzięki za odpowiedź na e-maila..... Wszystko wskazuje na to, że szybciej jednak wystartujesz z m42d....Ja dopiero czekam na WZ.
    Jak wszystko dobrze pójdzie to może rozpocznę pod koniec tego roku....

  14. #1854
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kamykos

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    okolice Teresina
    Kod pocztowy
    96-515
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Mam prośbę do osób, budujących wersję M42c, ile potrzeba cegły pełnej na wymurowanie dwóch kominów do wysokości krokiew ?
    Pozdrawiam

  15. #1855
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chory

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    witam
    mozna prosic o harmonogram prac i kosztorys na e-mail [email protected]

    dziekuje i pozdrawiam może ktoś buduje dom w pobliżu Zamościa jestem z tych stron

  16. #1856

    Domyślnie Kominek na zewnątrz!

    Mam pytanie, czy decydujecie się na kominek na zewnątrz? Ja mam wątpliwości, ponieważ według mojego wykonawcy to dość droga sprawa. Poroszę o radę!!!

  17. #1857

    Domyślnie kominek na tarasie

    Odnosnie kominka na tarasie to ja zdecydowalem sie go nie robic z kilku powodow:
    komin drozszy w budowaniu
    zajmuje miejsce na tarsie
    dodatkowy balagan na tarsie
    Osobiscie uwazam go za zbedny dodatek, ale znajomi maja taki kominek i choc sporadycznie z niego kozystaja sa zadowoleni. To jest juz kwestia upodoban.... Pozdrawiam
    Pozdrawiam, Jacek

  18. #1858

    Domyślnie Rynny???????

    Jestem na etapie wyboru pokrycia dachu i wyboru rynien. Polecono mi rynny PCV Wavin Kanion, ale sa jeszcze inne np: Galeco, Marleya... Moze macie jakies propozycje, jakie rynny wybraliscie do swoich domow??? Dzieki serdeczne.
    Pozdrawiam, Jacek

  19. #1859

    Domyślnie

    Też zastanawiamy się nad dachem. Jakie jest wasze zdanie na temat gontu?

  20. #1860

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacekg80 Zobacz post
    Jestem na etapie wyboru pokrycia dachu i wyboru rynien. Polecono mi rynny PCV Wavin Kanion, ale sa jeszcze inne np: Galeco, Marleya... Moze macie jakies propozycje, jakie rynny wybraliscie do swoich domow??? Dzieki serdeczne.
    Witam! Wybralismy rynny z pcv najtansze i w kolorze dachówki, tej zimy lawina sniegu zsuneła sie po rynnach i wytrzmały. Pozdrawiam!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110303780.jpg
Wyświetleń:	697
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	46422  
    Mamucik

Strona 93 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony