dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie Akcesoria na dach

    jeżeli ktoś szuka tanich akcesoriów na dach to moge dać namiar na sklep internetowy ( wysyłka w ciągu 24h ) , najniższe ceny ( to nie jest mój sklep - pisze o tym bo po przeczytaniu tego Forum aż włos mi się jeży i nóż w kieszeni otwiera jak czytam ile kto zapłacił i za co ) właściciel jest z Cieszyna , ale wszystko wysyła przesyłkami kurieskimi ( do mnie czyli do Piotrkowa Tryb za przesyłke płaciłem 20zł a jak brałem więcej niż za 1000zł miałem gratis )
    sklep oferuje min.
    taśmy kalenicowe aluminiowe
    taśmy ołowiane
    grzebienie ( wróblówki )
    listwy wykończeniowe kominów
    uszczelki klinowe
    okapy
    kosze
    i wiele innych

    jak ktoś chce chętnie dam namiar , sklep sprawdzony i profesionalny

  2. #2

    Domyślnie Re: Akcesoria na dach

    Cytat Napisał darekpt
    jeżeli ktoś szuka tanich akcesoriów na dach to moge dać namiar na sklep internetowy ( wysyłka w ciągu 24h ) , najniższe ceny ( to nie jest mój sklep - pisze o tym bo po przeczytaniu tego Forum aż włos mi się jeży i nóż w kieszeni otwiera jak czytam ile kto zapłacił i za co ) właściciel jest z Cieszyna , ale wszystko wysyła przesyłkami kurieskimi ( do mnie czyli do Piotrkowa Tryb za przesyłke płaciłem 20zł a jak brałem więcej niż za 1000zł miałem gratis )
    sklep oferuje min.
    taśmy kalenicowe aluminiowe
    taśmy ołowiane
    grzebienie ( wróblówki )
    listwy wykończeniowe kominów
    uszczelki klinowe
    okapy
    kosze
    i wiele innych

    jak ktoś chce chętnie dam namiar , sklep sprawdzony i profesionalny
    Wysłałem info na priv.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam.

    Czy mogę prosić namiary na ten sklepik

    Pozdro:

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    ila66

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    15.477

    Domyślnie Re: Akcesoria na dach

    Cytat Napisał darekpt
    jeżeli ktoś szuka tanich akcesoriów na dach
    tanich ? ale jakich , jakie firmy ?
    piszesz o niskiej cenie a nic o jakosci , za ponad polowe wyrobow tego typu na rynku nie dalbym ani centa , a dobre wyroby sa w cenie

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    wszystkim chętnym podaje nr w wiadomości prywatnej choćby dlatego że nie chce słuchać takich komentarzy jak powyżej

    Nie dość że się komuś pomoże i poda namiar na porządny sklep to jeszcze jakieś problemy , pisze "Tanich" a gość ma wszystko i dobre firmy i gorsze tylko w bardzo dobrych cenach , A Ty pewnie jesteś z tych co to same markowe rzeczy tylko kupują co nie? Zresztą po co komentujesz mój post i łapiesz mnie za słówka skoro i tak nic nie chcesz kupić???
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    ila66

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    15.477

    Domyślnie

    nie mialem zlych zamiarow ,
    pisze ogolnie o tym , co sie dzieje na rynku ,
    jest zasypany towarem marnej jakosci

    jezeli ten sklep ma wszystkie firmy , a ceny konkurencyjne ,
    to jest jak najbardziej godny polecenia

    skoro i tak nic nie chcesz kupić???
    bo tacy jak ja pilnuja ,
    zeby na dachu znalazly sie odpowiednie materialy

  7. #7

    Domyślnie

    Witm.

    jeżeli ktoś szuka tanich akcesoriów na dach to moge dać namiar na sklep internetowy ( wysyłka w ciągu 24h )
    To jest adres internetowy czy prywatny nr.magazyniera?
    Jak mogę zamówić towar którego nie widzę i porównać cenę.

    Pozdro.

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek2012

    To jest adres internetowy czy prywatny nr.magazyniera?
    Jak mogę zamówić towar którego nie widzę i porównać cenę.

    Pozdro.
    To jest numer szefa sklepu , a zamawiasz tak jak na allegro , zresztą widze że same problemy , nie dość że się poda namiar na tani sklep to jeszcze wybrzydzacie , nie chcecie to po co o to pytacie? Jedzcie sobie na najdroższy skład i sobie podotykajcie a potem kupcie za 2x drożej i będzie spokój
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

  9. #9

    Domyślnie

    Witam;

    darekpt nie denerwuj się na allegro podana jest cena i zdjęcie oferowanego towaru,oglądam,porównuje cenę i decyduje się lub nie,a przez tele. można umówić się tylko a randkę
    Jeśli Cię uraziłem to sorki

    Pozdro.

  10. #10

    Domyślnie

    Witajcie forumowicze, darekpt! ja z troche innej beczki,to chyba u ciebie na któryms z forum czytałam, ze masz kominek z płaszczem wodnym, jezeli tak prosze, doradz cos, bo zgłupiec mozna z tymi opiniami, tyle za co i przeciw, a ja tez taki chce.

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek2012
    Witam;

    darekpt nie denerwuj się na allegro podana jest cena i zdjęcie oferowanego towaru,oglądam,porównuje cenę i decyduje się lub nie,a przez tele. można umówić się tylko a randkę
    Jeśli Cię uraziłem to sorki

    Pozdro.
    czy Ty wogóle mnie czytasz ze zrozumieniem?

    Więc Ci wytłumacze jak dziecku w przedszkolu:

    1. Bierzesz telefon
    2. Dzwonisz pod numer pod który Ci podałem
    3. Mówisz co potrzebujesz i w jakiej cenie to dostajesz
    4. Jeżeli w sklepie to będzie a cena będzie Ci odpowiadała to poproś o zdjecia na maila lub link do allegro - bo tam również się ogłaszają
    5. Jeżeli Ci pasuje i już sobie obejrzałeś ( jeżeli chcesz dotknąć to jedź do nich do Cieszyna dadzą Ci podotykać ) to dzwonisz jeszcze raz i zamawiasz
    6. Po 24-48h towar masz przywieziony przez kuriera
    7. Płacisz za towar i go odbierasz

    Teraz rozumiesz? Czy jeszcze mam Ci coś wytłumaczyc?

    Ps. A najlepiej to zapomnij ten numer

    również pozdrawiam
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał sierzant36
    Witajcie forumowicze, darekpt! ja z troche innej beczki,to chyba u ciebie na któryms z forum czytałam, ze masz kominek z płaszczem wodnym, jezeli tak prosze, doradz cos, bo zgłupiec mozna z tymi opiniami, tyle za co i przeciw, a ja tez taki chce.
    Nie mam , tylko chce mieć , a co mam Ci doradzić może Ci pomge ,
    Jak chcesz to mam schemat jak podłączyć kominek z płaszczem wodnym do centralnego sprzężonego z kotłem kondensacyjnym i solarem a wszystko to działające z podłogówką i grzejnikami i oczywiscie ciepłą wodą użytkową
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

  13. #13

    Domyślnie

    darekpt, dzieki za odzew, nie mam fachowej wiedzy, ale troche się jeszcze doszkole, taki kominek wydaje sie sensownym rozwiazaniem, mimo krytycznych uwag, ale zawsze sa zwolennicy i przeciwnicy.Szczerze, to nawet nie przypuszczałam ze jest mozliwośc takiego podłaczenia, jasne, że chce ten schemat, jak się z Toba skontaktować?

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    jasne że jest , daj maila wyśle Ci na maila
    Ja będe miał tak podłączone :
    Na dole podłogówka na górze grzejniki.
    To wszystko podłączone pod kocioł gazowy kondensacyjny który będzie sprzężony z kominkiem wodnym z płaszczem wodnym .
    A do tego wszystkiego solar na dachu z którego będe miał ciepłą wode użytkową.

    Ps. Ja też zauważyłem że na tym forum to tyle samo "za" co za "nie"

    Tak samo jak w innym wątku , na muratorze piszą żę nowa technologia i lepsza to pustaki poryzowane bo to ciepła cermaika i nowsze rozwiązanie a tam i tak się kłucą że pustak max jest lepszy , i gadaj z takimi - zaraz tu też jakiś mądry się zjawi i będzie swe mądrości ogłaszał wszem i wobec

    Myśle że krytyczne uwagi biorą się tu stąd że któryś tam założył sobie właśnie zwykły kominek bez płaszcza i za chiny się nie przyzna że ten z płaszczem jest lepszy no bo jak by to było chwali co innego niż ma? Ja na którymś wątku pochwaliłem POROTHERMA to ktoś mi napisał że co ja robie chwale POROTHERMA a sam budowałem z THERMOPHORU? Jak dla mnie to dziwne troche , chwale to co dobre i tyle

    na priva wysłałem Ci sklep z wkładem który ja kupuje - nie daje tu bo nie chce głupich komentarzy , wkład w dobrej cenie i o dobrych parametrach

    pozdrawiam
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

  15. #15

    Domyślnie

    Tez sie troche obawiam podejmowac niektóre watki,wszystkim nie dogodzisz tym bardziej ze zielona jeszcze jestem w temacie, ale o tym kominku myslałam od dawna. prosze o ten schemat, ulzyło mi ze nie bede musiała grzebac i szukac tego nie wiem gdzie tylko mam na tacy. Dzieki.l

    Ps.widziałam fotki Twojego domku. Extra!Tylko pozazdroscic bo ja jeszcze w powijakach. z gory dzieki za maila.pozdrawiam.Aha, darekpt, wszystko mi pasuje tylko czy to nie bedzie kolidowac, bo ja podłogowke chce tam gdzie beda płytki a na reszcie grzejniki?

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    poszło

    sprawdz maila i wiadomość prywatną
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony