dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 110
  1. #1

    Domyślnie Najlepsze imię dla waszego zwierzaka?

    wpisujcie jak się nazywają Wasi pupile lub jakie imiona się Wam podobają... Wogóle wszystko na ten temat

    mój kot to Stefka pies Brutus
    może trochę dziwne imię jak dla kota ale już tak się przyzwyczailiśmy no i zostało...

    pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kot FELEK (zwany tez Felusiem (najczesciej przeze mnie), Felicjanem ( tak zwie go czesto moja mama)) a takze : Futrem ( brat) oraz Siersciuchem (Facet)

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ps. mialam tez kiedys złotą rybkę (przezyla niestety 3 dni bo ja niechcacy zamordowalam wymieniajac cala wode (i w dodatku chyba za zimną) w akwarium czego nie wolno robic, o czym nie wiedzialam bo byla to moja pierwsza (i zapewne ostatnia) w zyciu rybka

    przez te 3 dni nosila dumne imie Porfiriusz

  4. #4

    Domyślnie

    Nasze kotki to Maja i Roksi kot ma na imie Fido
    Krab - jest Ester
    A nasz najnowszy nabytek złota rybka , dumnie
    nazwana przez mojego synka nosi imię Nemo
    Pozdrawiam Skorpionek1975

  5. #5

    Domyślnie

    Aktualnie:
    suczysko - YUKI
    kociarnia - ŁATA, PYZA - to panie
    KAŁMUK, JAŚKO - panowie

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    dla owczarków podhalańskich : Baca, Juhas
    ze względu że mój podhalan to suczka jest Luna
    kot Gustaw zwany Guciem oczywiście

    były też koty : Botula i Zuziek
    Psy : Jazz i Kena

    w latach 80 moja sąsiadka dostała od znajomych na przechowanie psa o wdzięcznym imieniu Bimber. Woła więc go wieczorem na spacerze : " Bimber, bimber " podchodzi do niej facet i pyta : " Pani kupuje czy sprzedaje ? "

  7. #7

    Domyślnie

    nasz kicia - kot - oryginalnie zwany kociem albo koculkiem
    rybki- przez kocia jeszcze nie ruszone (jest szybka i kocio nie jest z tego powodu zaowolony)- nazywają się ..... rybki

  8. #8

    Domyślnie

    Miałam kundelka = Urwisa, rottkę o wdzięcznym imieniu Seta, (jak podrosła w przypływie humoru wołana ćwiartka ), druga rottka - Furia, kolejna - Oxa i kot Ziutek. Jeszcze rybka była - Niuniusiem zwana
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  9. #9

    Domyślnie

    Zielonooka skąd żeś wytrzasnęła takie cudowne imię dla rybki (Porfiriusz) ? hehehe
    a Bimber też nie lepsze
    pozdrawiam[/b]

  10. #10

    Domyślnie

    kiedy braliśmy kundelka zapowiadał się na malutkiego pieseczka moje malutkie dziecko nazwało je MUTI synowie znajomych rozszyfrowali to jako zdrobnienie od MUTANT. Z maleńkiego słodkiego piesiaczka wyrosło ostre bydle no mutant jakiś
    trzeba więc uważać jakie imię dajemy psu
    mamy jeszcze psa KORADO
    i kiciusię PIĘKNĄ (miał być jeszcze BESTIA ,ale z powyższych powodów się poddałam zresztą PIĘKNA i za BESTIĘ robi
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  11. #11

    Domyślnie

    moi rodzice mieli kiedyś sukę Gabryśkę zdrobniale Gabi albo Gabryś
    zawsze obszczekiwała sąsiada wracającego po paru głębszych
    sąsiad zgłosił na policję że rodzice szczują go psem
    przyjechał bardzo miły policjant obejrzał psa , zdziwił się trochę, a potem doszliśmy do wniosku że kiedy wołamy Gabi on słyszy zabij
    a kiedy wołamy Gabryś on słyszy zagryź
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  12. #12

    Domyślnie

    matka dtrektorka - boskie...

    sunia/mieszaniec: ponoć malamuta i wilczura/ o imieniu Sonia (na początku nie wiedzieliśmy jak ją nazwać, więc wołaliśmy sunia i żeby już jej nie mieszać w głowie została Sonią)
    pies/mieszaniec wielorasowy przy dużej wyobraźni można dopatrzyć się wyrośniętego jamnika długowłosego /czarny - ponieważ jest czarny i jakoś trzeba było o nim mówić jak się do nas przykleił, to tak jakoś rzuciłam i zostało imię i pies
    kot w typie persa o dumnym imieniu Nelson - jedyne imię które było świadomie wybrane, to był pierwszy nasz zwierz w domu
    kotka - miała być mimi, ale ostatecznie wołamy na nią miśka, córcia w przypływie czułości nazywa ją słońcem lub skunksem

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Miałem sznaucera rasiola jak bonbon i nazwałem bobik. kurde, dostałem zjebke kiedyś że takie piękne rasowe tak pospolicie nazwałem od pani w futrze. A mój kozioł to Bruno - bez urazy wszyscy Brunonwie? Bruni? Brunowie....

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dj-Rako
    Zielonooka skąd żeś wytrzasnęła takie cudowne imię dla rybki (Porfiriusz) ? hehehe
    ]
    juz nie pamietam chyba szukalam czegos na P. (bo sama Paulina jestem ) - i tak wpadlo w oko
    niestety biedak cieszyl sie krotko tym imieniem a ja do dzisiaj mam lekkie wyrzuty sumienia

  15. #15

    Domyślnie

    A nasze to:
    kotka- Figa, kot- Bruno,
    suczki: Bera (bernardynka) i Aza (owczarek niemiecki)

    pzd

  16. #16

    Domyślnie

    Kotka czarna jak smola
    - Bronisława, dla znajomych Bronka
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  17. #17

    Domyślnie

    Obecne suki to Kora i Roma, wcześniej były jeszcze Sabra, Jofa i Daisy.

  18. #18

    Domyślnie

    U nas zawsze jedna logika tj.: asmtaffka = Asta, sznaucer = Szacer, jamnikowaty stwór = Jamka, mieszaniec bernardyna = Berni, mieszaniec kaukaza = Kuq, mieszaniec podhalana = Halek, pudel = Nudel a jak to psie nie było widać podobieństwa do żadnej rasy to zawsze Pikuś, Miluś, Topiś a suczki Perełka, Kropeczka, Żabka. Wyjątkiem była rotka Bossa ale z takim imieniem do nas przyszła oraz spaniel Cezar , tez już miał imię. To tak po krótce moje psy od dzieciństwa do chwili obecnej, jeszcze była Gryzelda, mała bardzo nerwowa przez to agresywna suczka i bullowata Lorka , która miała wylądować w schronie też już z imieniem przyszła.

  19. #19
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Moja suka "Pepsi".........miała być "Darli".Podobało sie nam jeszcze :Gulia,Prada,Fika,Dżodża.

  20. #20

    Domyślnie

    U mnie Nuka (berneńska piękność) od imienia małego misia z bajki. Bo tak właśnie wyglądała jak zobaczyliśmy ją pierwszy raz. Druga sunia (kundelek) to Bella - najpiękniejsza i najbardziej wdzięczna z całego miotu. Wcześniejsza sunia sznaucerka - Kora.

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony