dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie turkusowe ściany i co dalej?

    cześć,

    Zabieramy się już do wykańczania domku i zastanawiam się nad turkusową sypialnią dla nas na poddaszu. Ściany turkusowe, ale nie jasny turkus, tylko taki intensywny właśnie
    Parkiet będzie mahoniowy, drzwi też, mebelki raczej też w tych kolorach drewna. Narzyta na łóżko w jakiejś tonacji brązowo - turkusowej...
    Jak wykombinować te ściany żeby nie było za ciemno? myślałam o połączeniu z drugim kolorem: np. śmiatankowy lub kremowy.
    Ale wtedy wszystkie ściany - turkus, a sufit - krem? czy macie inne pomysły?
    zdjęcia mile widziane

  2. #2

    Domyślnie

    proponuję zastanowić sie nad podzieleniem ścian - my w sypialni mamy dwie ściany (przy łóżku) pomarańczowe (pole kukurydzy) dulux, a dwie jaśniejsze żółte (sloneczny pocałunek). Wygląda caculko.
    czarna

  3. #3

    Domyślnie

    wszystko zależy jaka jest duża sypialnia - proponuje wszystkie sciany jednego koloru i jasne dodatki np kremowe + brązy ( sufit oczywiście biały). Ja zrobiłam u syna w pokoju wszystkie ściany niebieskie a pokój jest mały + meble wenge
    i wygląda to dosyć dobrze [/img]http://foto1.m.onet.pl/_m/6c603c1208fdaa626800f750e9902f61,5,19,0.jpg

  4. #4

    Domyślnie

    to pokój syna

  5. #5

    Domyślnie

    [/img]http://foto3.m.onet.pl/_m/f4835c3d3ce642771e565646e0d5ffcf,5,19,0.jpg

  6. #6

    Domyślnie

    [/img]http://foto3.m.onet.pl/_m/f4835c3d3ce642771e565646e0d5ffcf,5,19,0.jpg

  7. #7

    Domyślnie

    coś mam problem ze zdjeciem hi hi

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał ochikarka
    wszystko zależy jaka jest duża sypialnia - proponuje wszystkie sciany jednego koloru i jasne dodatki np kremowe + brązy ( sufit oczywiście biały). Ja zrobiłam u syna w pokoju wszystkie ściany niebieskie a pokój jest mały + meble wenge
    i wygląda to dosyć dobrze [/img]http://foto1.m.onet.pl/_m/6c603c1208fdaa626800f750e9902f61,5,19,0.jpg
    oh fajnie, że ktoś odpowiedział na moje zapytanie
    my też chcemy cieme łóżko z szafkami nocnymi, sypialnia jest spora, nie ogromna, ale są skosy, więc o tyle jest ciekawiej
    ściany chcę dać bardziej turkusowe, niż niebieskie, a sufit chyba kremowy (czy lepiej zostawić biały)?
    dodatki jak najbardziej w kolorze kremu, a narzuta lub poduchy z jakimś mazańcami trukusowymi

  9. #9

    Domyślnie

    wydaje mi się że to dobre rozwiązanie a sufit zostawiłabym jednak biały , można też na ścianie tam gdzie będzie stało łóżko dać jakieś fajne zdjęcie w kolorze sepii lub obraz , fototapete itd ( ja osobiscie mam zdjecie w kolorze sepii )

  10. #10

    Domyślnie Połączenie turkus+brąz+złoto

    Zestawienie turkusu i ciepłego brązu jest świetne. Uważam, że sufit biały nie będzie tu najlepiej wyglądał - tak łazienkowo. Ja dałabym delikatny kremobeż, ewentualnie złoto. Elementy takie jak kontakty, żyrandol, uchwyt do szafy też złote, rozjaśnic mozna tez jaśniutkimi zasłonkam/roletami w oknach, dywanikiem koło łóżka i poscielą/narzutą.
    Ciekawa jestem efektu w Waszej sypialni Pozdrawiam i życzę powodzenia!!

  11. #11

    Domyślnie Re: Połączenie turkus+brąz+złoto

    Cytat Napisał Tkanka7
    Zestawienie turkusu i ciepłego brązu jest świetne. Uważam, że sufit biały nie będzie tu najlepiej wyglądał - tak łazienkowo. Ja dałabym delikatny kremobeż, ewentualnie złoto. Elementy takie jak kontakty, żyrandol, uchwyt do szafy też złote, rozjaśnic mozna tez jaśniutkimi zasłonkam/roletami w oknach, dywanikiem koło łóżka i poscielą/narzutą.
    Ciekawa jestem efektu w Waszej sypialni Pozdrawiam i życzę powodzenia!!
    dziękuję Ci bardzo i tak właśnie wyobrażam sobie naszą sypialnię
    narazie będą robione łazienki, sypialnia w późniejszej kolejności, ale efektów sama nie mogę się doczekać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony