dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie projekt WSPOMNIENIE pracownia DOMOWE KLIMATY

    zastanawam sie nad tym projektem, czy moze mi ktos podac blizsze informacje na jego temat ? moze ktos prowadzi dziennik na forum, z gory dziekuje za wszelka pomoc

  2. #2

    Domyślnie ocencie prosze ten projet-Wspomienie apa projekt

    zastanawiamy sie z zona nad wyborem projektu, jestesmy malzenstwem z dwojka dzieci i nasze podstawowe wymagania to kuchnia ze schowkiem ijadalnia lazienka pokoj wielofunkcyjny i salon na parterze oraz trzy pokoje na górze łazienka i garderoby .Wybór padl na Wspomnienie, ale chetnie wysluchamy waszych opinii http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=790
    z góry dziekujemy

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    wyglądu zewnętrznego i wielkości domu nie oceniam, bo widzę że kasy macie dosyć
    co do wnętrza, to byłoby idealne, piszę o dole, gdyby nie brak wejścia z korytarza do kuchni, dla mnie nie do przyjęcia, trzeba przejsć przez salon aby wejść do kuchni
    po drugie - jak dla mnie małe pomieszczenie gospodarcze, jeżeli ma tam być piec gazowy ok. wystarczy, ale jeżeli na węgiel to może być małe
    po trzecie nie podoba mi się za bardzo salon na korytarzu i odwrotnie
    po czwarte brak na dole jakiegoś schowka, garderoby czegokolwiek
    ale poza tym ok. świetna kuchnia, ze spiżarnią, jadalnia i pokój na dole na plus, no i ten duży wiatrołap - to bardzo ważne

    poddasze rewelacyjne, super pokoje z garderobą - jak dla mnie bomba, trochę mała główna łazienka, ale jest druga więc jak wam do odpowiada to ok. ja wolę jedną dużą
    trochę duży hol, ale jak macie kasę nie ma się czym przejmować tylko cieszyć z przestrzeni

    moja ocena jest tylko taka ogólna, nie oceniam okien np. to kwestia adaptacji projektu

    podsumowując duży minus za brak wejścia do kuchni, za brak garderoby na dole i za salon na holu

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo dziekuje za opinie, prosze o wiecej.zastanawiamy sie jaki moze byc szacunkowy koszt realizacji , skoro oceniono ze trzeba miec sporo kasy

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Pod pierwszym obrazkiem na stronie, z prawej strony jest "rozwiązania materiałowe" poniżej znajduje się odnośnik do kosztorysu. Domek wg biura ma kosztować 379 tys
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  6. #6

    Domyślnie czy ktos buduje "Wspomnienie" charkiewicza?

    poszukuje kogos kto buduje wg projektu pracowni domowe klimaty projekt domu "WSPOMNIENIE "http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=790 prosze o pomoc. Prosze tez o ocene tego projektu osoby ktore podjely sie trudu wyudowania wlasnego domu. Jest to spora powierzchnia i obawiamy sie o koszty wykonawstwa....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony