dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Montarz projektora na suficie z plyty gipsowej...

    Witam mam zamiar zamontować projektor multimedialny na suficie. Sufit jest podwieszany wykonany z plyty gipsowej. Projektor wraz z wieszakiem bedzie wazyl pomiedzy 5-10 kg. Czy plyta gipsowa wytrzyma takie obciazenie ?? Jesli tak to jakie kolki powinienem uzyc ??

  2. #2

    Domyślnie

    miedzy profile mocujace plyte g-k powinienes wstawic deske lub sklejke wtedy nic na glowe nie spadnie

  3. #3

    Domyślnie

    no tak ale sufit jest juz zamocowany, pomalowny i wogole super Jak moge to zamocowac przy jak najmniejszym niszczeniu stanu obecnego?

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    możesz powiesić na kołkach do GK ja bym dał 10-ki, ale jak się zawali, to znaczy, że i tak i tak trzeba deskę/sklejkę wstawić...dla bezpieczeństwa radzę pod tym na początku nie siadać
    A co z kablami masz doprowadzone, czy będą tworzyły girlandę?

  5. #5

    Domyślnie

    No niestety kable beda widoczne. inny pomysl jaki mam to moze powiesic polke na scianie i na tej polce polozyc projektor... nie bedzie to wygladac super ale moze bedzie bardziej bespieczne ?? co o tym sadzicie ??

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lew 76

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Kod pocztowy
    64-500
    Posty
    124

    Domyślnie

    witam,do zamontowania uchwytu użyj kołków molly,5-10 kilo spokojnie wytrzymają,jedyną rzeczą w jaką by trzeba zainwestować jest specjalny pistolet potrzebny do zaciśnięcia tego kołka koszt około 30 zł

  7. #7

    Domyślnie

    wyciac w suficie niezbyt wielki otwor by sklejka/deska weszla po skosie,a pozniej spowrotem przkrecic ten kawalek plyty g-k i zaszpachlowac.pol godziny robotynajpewniejszy sposob

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Powiesiłem już wiele na kołku parasolowym do KG - coś takiego:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parasol.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	4,2 KB
ID:	68022  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony