dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 65
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 1281
  1. #121

    Domyślnie

    Ja wstawiłem oświetlenie w górną część wymurowanej ścianki i skierowałem strumień światła na sufit. Łazienka i kabina oświetlana jest światłem odbitym od sufitu.
    ppp.j

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    On i ja muśliśmy podkuwać wylewkę i trochę przerabiać odpływ, bo to ładnie wygląda jak brodzik jest na podobnym poziomie co reszta podłogi, najniższe syfony z kratką mają około 8cm(mp. viega).
    Viega ma najniższy 7cm.

  3. #123

    Domyślnie

    No wlansie, a ja sie zastanawiam czy robic murowany prog, czy kupic drzwi z progiem (widzialm taie w OBIm za 650zl )
    2 polowa Wojty'ego
    mojaFOTOSFERA-mój BLOG

  4. #124

    Domyślnie

    ja tez mam taki (zdj. w galerii)
    mieszkamy 8 m-cy i jak narazie sprawdza sie super spadek w podłodze jest akurat, dodatkowo mamy podgrzewana podłogę pod prysznicem

  5. #125

    Domyślnie Murowana kabina - jaki odpływ

    Witam.

    Jesteśmy na etapie murowanej kabiny prysznicowej bez brodzika, odpływ mamy taki że przez strop przechodzi rura fi 50, (pod prysznicem jest kotłownia, więc tam zamierzam umieścić syfon), tylko jaka kratka odpływowa w taki mbrodziku ?

    Dzięki za pomoc.
    EKO-KIELAR II 23,4 KW

    Pozdrawiam

    Kulin

  6. #126

    Domyślnie

    Czy ktoś ma murowaną kabinę, czy można kupić pionowy syfon ?

    Pozdrawiam
    EKO-KIELAR II 23,4 KW

    Pozdrawiam

    Kulin

  7. #127
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Ja mam brodzik murowany i zamurowałam w podłodze zwykły płutki syfon do brodzików. Od kilku lat świetnie sie sprawuje. Mozna też kupić specjalne kratki odpływowe z syfonem do montowania w podłodze
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  8. #128
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie prysznic murowany - fotki?

    Chcemy zrobić prysznic murowany ze szklanymi drzwiami. Czy ktoś ma jakies fotki takich wynalazków?

  9. #129

    Domyślnie

    Fotki co prawda nie mam, ale zamierzam też postawić murowany. Jedna ściana z luksferów i do tego szklane drzwi.

  10. #130

    Domyślnie

    Własnie zastanawiam się jak to z kolei wymurować.
    Szerokość na szerokość brodzika czy dodać jeszcze grubość kafla i podciągnać je od dołu.
    Dużo takich kabin można pooglądać na stronach producentów ceramiki.

  11. #131
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    a ja myślałam, żeby nie robic brodziku tylko płytki pod odpowiednim kątem, żeby woda spływała. Tylko z drugiej strony zastanawiam się jak z kamieniem.

  12. #132

    Domyślnie

    Ładnie to wygląda ....ale ja miałam okazje użytkowania takich brodzików.
    I na pewno nie chce już rozwiązań które tylko ładnie wyglądają

  13. #133
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    tak myślałam...a nie mam zamiaru latać ze szmatą za każdym razem jak skorzystam z prysznica.

  14. #134
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    A może niski brodzik, bardzo mocno wpuszczony w posadzkę? Tak jak wpuszcza się wanny?

  15. #135

    Domyślnie

    też szukam inspiracji w tym kierunku, poki co znalazłam cos takiego:

  16. #136

    Domyślnie



















    _________________________
    pozdrawiam Patrycja

  17. #137

    Domyślnie

    No ale dlaczego ten brodzik przeszkadza lub musi być niski? Tylko estetyka? Można go przecież obudować na wysokość kafelkami. Zgarnianie wody szmatą to nie dla mnie.

  18. #138
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Cemik, tylko estetyka. Jakoś nie wpadaja mi w oko wysokie brodziki. Prysznic będzie u nas umiejscowiony na środku ściany, żaden narożnik nie wchodzi w grę. Po bokach prysznica nic nie będzie.

  19. #139

    Domyślnie

    Ja to sobie wymyśliłam tak.
    Kabina jak i wanna będą wydzielone w jednej strefie na podeście. Więc brodzik będzie nie za głęboki (normalny bez tych super płaskich instalacji) dno wyjdzie trochę obniżone względem podłogi.
    Chcę brodzik bo po pierwsze przyjemniejszy oraz lepszy w użytkowaniu.
    Przynajmniej z moich obserwacji użytkowych . Niestety moimo wentylacji mechanicznej i tak grzybki najszybciej robią się na fudze czy silikonie.
    Czyli wersja coś takiego jak na tym żółtawo pomarańczowym zdjęciu

  20. #140

    Domyślnie

    Ja mam z mozaiki (link do zdjęć w stopce). Brodzik wymurowany ze spadkiem, żadnego latania ze szmatą - wszystko ładnie spływa.

Strona 7 z 65

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony