dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Faktura na ścianie

Domyślnie Faktura na ścianie

Widziałem u znajomych bardzo ciekawy pomysł, ściany zostały zrobione gipsem, ale w specjalnej fakturze. Chciałem w przedpokoju zrobić coś takiego na ścianach, ale jak to się robi ? Zwyklym gipsem czy jakimś specjalnym? I czy są do tego jakieś specjalne narzędzia, jakieś packi lub wałki? Ma ktoś jakiś pomysł?

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FOROWICZ - to brzmi dumnie i poprawnie! Avatar AXENTY

Domyślnie Re: Faktura na ścianie

Cytat Napisał monkos71
    Widziałem u znajomych bardzo ciekawy pomysł, ściany zostały zrobione gipsem, ale w specjalnej fakturze. Chciałem w przedpokoju zrobić coś takiego na ścianach, ale jak to się robi ? Zwyklym gipsem czy jakimś specjalnym? I czy są do tego jakieś specjalne narzędzia, jakieś packi lub wałki? Ma ktoś jakiś pomysł?
    Trudno powiedzieć o jaką fakturę Ci chodzi, ale większość takich powierzchni tworzy się za pomocą specjalnego wałka, lub packi.
    Napisz do bartosz.polaczyk@kreisel.pl, może on Ci podpowie.
    Maćko

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

A może cos takiego jak tutaj?
    http://forum.leroymerlin.pl/read.php?5,1521
    Bardzo fajne te fakturki na ścianach, tylko jakoś bie zdradzają za duzo szczegółów wykonania, ale moze tobie wystarczy.

Domyślnie

A ja na Twoim miejscu pojechałabym np. do Castoramy, Obi i poczytała jakie tam mają pokazy. Kiedyś właśnie widziałam takie instrukcje wykonania takiego tynku chyba jakimś produktem z Ceresitu. Wtedy mnie to tak średnio interesowało. Teraz bym się lepiej przyjżała, bo myślę o czymś takim...

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Karpatka

Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

Domyślnie

Byłam ostatnio na takim pokazie w Leroyu. Najfajniejszą fakturę pani specjalistka osiągała... przeźroczystą folią spożywczą! W sumie wydawało się to całkiem proste. Powodzenia!

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gustek

Domyślnie moje ciekawe dekoracje

zapraszam na obejrzenie ciekawych dekoracji ścian, na stronie galeria efektów, opis wykonania, proszę o opinie:

www.dekoracjescian.lua.pl

pozdr wszystkich

Domyślnie Re: moje ciekawe dekoracje

Cytat Napisał gustek
    zapraszam na obejrzenie ciekawych dekoracji ścian, na stronie galeria efektów, opis wykonania, proszę o opinie:

www.dekoracjescian.lua.pl

pozdr wszystkich
    No super! Gustek piszesztam, ze efekt miotły najmniej ciekawy, a mnie sie najbardziej podoba . Nie mysl sobie, ze reszta mi sie nie podoba, wszystkie ładne, ale taki wzór chciałabym mieć w domu... Jak sie robi ta miotłę??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia