dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Faktura na ścianie

    Widziałem u znajomych bardzo ciekawy pomysł, ściany zostały zrobione gipsem, ale w specjalnej fakturze. Chciałem w przedpokoju zrobić coś takiego na ścianach, ale jak to się robi ? Zwyklym gipsem czy jakimś specjalnym? I czy są do tego jakieś specjalne narzędzia, jakieś packi lub wałki? Ma ktoś jakiś pomysł?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FOROWICZ - to brzmi dumnie i poprawnie! Avatar AXENTY
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    273

    Domyślnie Re: Faktura na ścianie

    Cytat Napisał monkos71
    Widziałem u znajomych bardzo ciekawy pomysł, ściany zostały zrobione gipsem, ale w specjalnej fakturze. Chciałem w przedpokoju zrobić coś takiego na ścianach, ale jak to się robi ? Zwyklym gipsem czy jakimś specjalnym? I czy są do tego jakieś specjalne narzędzia, jakieś packi lub wałki? Ma ktoś jakiś pomysł?
    Trudno powiedzieć o jaką fakturę Ci chodzi, ale większość takich powierzchni tworzy się za pomocą specjalnego wałka, lub packi.
    Napisz do [email protected], może on Ci podpowie.
    Maćko

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    tu masz parę fotek i mój krótki opis wykonastwa:

    http://forum.muratordom.pl/post17364...light=#1736411

  4. #4

    Domyślnie

    A może cos takiego jak tutaj?
    http://forum.leroymerlin.pl/read.php?5,1521
    Bardzo fajne te fakturki na ścianach, tylko jakoś bie zdradzają za duzo szczegółów wykonania, ale moze tobie wystarczy.

  5. #5

    Domyślnie

    A ja na Twoim miejscu pojechałabym np. do Castoramy, Obi i poczytała jakie tam mają pokazy. Kiedyś właśnie widziałam takie instrukcje wykonania takiego tynku chyba jakimś produktem z Ceresitu. Wtedy mnie to tak średnio interesowało. Teraz bym się lepiej przyjżała, bo myślę o czymś takim...

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Karpatka

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    707
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

    Domyślnie

    Byłam ostatnio na takim pokazie w Leroyu. Najfajniejszą fakturę pani specjalistka osiągała... przeźroczystą folią spożywczą! W sumie wydawało się to całkiem proste. Powodzenia!

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gustek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    2

    Domyślnie moje ciekawe dekoracje

    zapraszam na obejrzenie ciekawych dekoracji ścian, na stronie galeria efektów, opis wykonania, proszę o opinie:

    www.dekoracjescian.lua.pl

    pozdr wszystkich

  8. #8

    Domyślnie Re: moje ciekawe dekoracje

    Cytat Napisał gustek
    zapraszam na obejrzenie ciekawych dekoracji ścian, na stronie galeria efektów, opis wykonania, proszę o opinie:

    www.dekoracjescian.lua.pl

    pozdr wszystkich
    No super! Gustek piszesztam, ze efekt miotły najmniej ciekawy, a mnie sie najbardziej podoba . Nie mysl sobie, ze reszta mi sie nie podoba, wszystkie ładne, ale taki wzór chciałabym mieć w domu... Jak sie robi ta miotłę??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony