dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie kosa spalinowa Shindaiwa

    Czy ktoś z Was używa może kosy spalinowej Shindaiwa? Słyszałem że to bardzo solidna japońska firma, ale chciałbym żeby jakiś użytkownik mi to potwierdził.

    A może macie jakieś inne wykaszarki, z których jesteście zadowoleni i moglibyście mi polecić..? (interesują mnie te o mocy większej niż 1.1KM - do skoszenia mam 3000m2 ogrodu) Kwota jaką mogę wydać to ok. 1500-1600 zł. Z tego co czytałem na tym forum - polecacie Stihla, Husqvarnę, Kawasaki ale zastanawiam się nad tą Shindaiwą bo ma bardzo zmyślnie zaprojektowaną głowicę tnącą - wystarczy 20 sekund żeby wymienić żyłkę.

    Dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam Stigę SB-40 jest mocniejsza od Shindaiwy, koszt taki jak podałeś a jest to prawie profesjonalny sprzet z pięcio letnią gwarancją, w kompklecie dwa noże tnące i jakieś tam jeszcze duperele,żyłki, szelki, smary, okulary. Shindaiwa jest też OK ale ja potzebowałem czegoś mocniejszego Stiga ma 1,5 kM silnik z systemem antywibracyjnym, być może Shindaiwa też go ma ale tego nie wiem. Shindaiwa napewno jest lżejsza no ale i silnik słabszy coś za coś. Co Ci mogę doradzić to nie kupuj MTD jak chcesz mieć spokojną głowę, decyzja należy do Ciebie.

    Udanych łowów.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Jarek_75, faktycznie ta Stiga to ciekawa propozycja. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Zakupiłem kosę Husqvarna 333R (2.2KM za 1699 zł z osprzętem). Wygląda solidnie

  5. #5

    Domyślnie

    Mała pomyłka Stiga SB 40 ma 2 KM. Husqvarna też jest OK, wybór chyba trafny.

    Pozdrawiam

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kecaj1965

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kurów
    Kod pocztowy
    24-170
    Posty
    1

    Domyślnie kosa spalinowa Shindaiwa

    Mam taką kosę od 4 lat jestem bardzo zadowolony, podoba mi się szczególnie system ładowania żyłki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony