dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43
  1. #1

    Domyślnie POKAŻCIE SWOJE PŁYTKI W SALONACH

    Mam prośbę o zdjęcia salonów, które mają na podłodze płytki, jak to sie sprawdza? a może łączenia z panelami?

  2. #2

    Domyślnie

    też tym tematem jestem zainteresowana.
    Ania

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie podciągam temat

    Ludzie nie bądźcie sknery, pokżcie jak Wam wyszło z tymi płytkami w salonach, czy jesteście zadowoleni? Mam zamiar zainst podłogówkę na całym parterze, płytki wydają mi się bardziej praktyczne niż panele przy takimi ogrzewaniu, a ponadto wchodzenie z ogrodu przez taras do salonu wiąże sie z wnoszeniem piachu itp. płytki łatwiej utrzymać chyba w czystości, lepeij przewodzą ciepło, A możeee się mylę?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    A mnie interesuje połączenie paneli z płytkami. Jak to wykończyć? Listwa metalowa? Korek? Co innego jeszcze?
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  6. #6

    Domyślnie



    Zirconio 60x120 cm
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  7. #7

    Domyślnie

    cudo płytki a ile kosztują i czy masz już je u siebie?To jest firma czy seria?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    cudo płytki a ile kosztują i czy masz już je u siebie?To jest firma czy seria?
    To jest gres Delhi z firmy hiszpańskiej Zirconio. Kosztowały coś koło 250 zł/m2, o ile dobrze pamiętam...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  9. #9

    Domyślnie

    mam na calym dole gres sprawdza sie doskonale przy dwojce dzieci i psie tym bardziej ze caly dom jest w podlogowce, zamiata sie bez problemu nie rysuje jedynie fuga moze wyskoczyc, jezeli ktos nie ma podlogowki to mozna wstawic kawalek parkietu tam gdzi sie siedzi.
    Zastosowalismy z zona 3 rozne gresy
    jeden glowny kupiony w Obi 50x50 za 60 zl/m2
    drugi takze w Obi na zamowienie drewnopodobny dookola salonu szlak
    trzeci z tubadzina 60x60 jako fale i wstawki w wiatrolapie i na gornym korytarzu braz za 250 zl /m2









    kuchnia w tym samym gresie


  10. #10

    Domyślnie

    Czyli te fale i jasny gres obok to nie jest ta sama seria? Jak to zrobili? Czym cięli? Nie zauważyłam opisu u Ciebie w dzienniku Dobrze zrozumiałam - jasny ma 50x50 a ciemnie wstawki są większe czy docinane, chyba jestem pierdoła bo nie rozumiem
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  11. #11

    Domyślnie

    fale byly docinane w fale przez kamieniarza majacego specjalna maszyne cial to wodą pod cisnieniem-mie jest to niestety tania zachcianka
    CMyK

  12. #12

    Domyślnie dzieki

    Dzięki, nareszcie coś sie dzieje, bardzo fajnie to wygląda, zachecająco, zachęcam innych do pokazyawania swoich wnętrz

  13. #13

    Domyślnie

    Już śpieszę ze zdjęciami
    Miałam duże ograniczenia w wyborze, bo i duże wymagania: przede wszystkim wielka wytrzymałość na ścieranie (4 duże psy śmigające po chałupie), antypoślizgowość (4 duże psy...) i łatwość w utrzymaniu czystości (4 duże...), no i jak ewentualnie nie zdążę posprzątać, to żeby tego brudu za bardzo nie było widać

    Gres włoski z Yeti.
    Tutaj jeszcze mokry (przecież nie będę na forum brudnej podłogi wklejała):






    Tutaj połączenie z częścią przedpokojowo-chodzoną. Połączenie jest z trawertynu i sama to układałam, własnymi ręcyma!!!
    Aha! Miało tego trawertynu wcale nie być, ale że dom który kupiliśmy jest "nieco" krzywy to fugi nie wypadły równo przy łączeniu kolorów, więc jakoś trzeba było to zniwelować.





    Tutaj już prawie sucha podłoga. Jest kilka dekorów ze wspomnianego trawertynu, żeby jakoś nawiązać do paska łączącego i żeby nie bylo za nudno.





    A w kuchni i jadalni równiez z Yeti drewnopodobne, i też jeszcze mokre.


  14. #14

    Domyślnie

    Witam
    LeoAureus bardzo to ciekawie wygląda zwłaszcza w połączeniu z tą ścianą ceglaną. Rzuć więcej zdjęć - widzę, że będzie co oglądać

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    LeoAureus, psy są boskie. A wrzuć jeszcze płytki kuchenne na sucho

  16. #16

    Domyślnie

    No właśnie - apropo psów - co powiedzą na ogrzewanie podłogowe ? Bo chyba takie bede miał ale po skonczonym remoncie bede rozgladal sie za piesem ( na 99% bedzie to leon.) Szkodzi im o w czyms ? Czy poprostu beda lezec tak gdzie nie grzeje ?

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Obstawiam, że będą leżeć tam, gdzie grzeje

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał yacol
    No właśnie - apropo psów - co powiedzą na ogrzewanie podłogowe ? Bo chyba takie bede miał ale po skonczonym remoncie bede rozgladal sie za piesem ( na 99% bedzie to leon.) Szkodzi im o w czyms ? Czy poprostu beda lezec tak gdzie nie grzeje ?
    Mamy sukę shar peikę. W poprzednim domu, gdzie mieliśmy tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe spała właśnie przy nim. Tam zresztą ulokowaliśmy jej posłanie.
    W obecnym domu wszędzie mamy podłogówkę i...śpi w nocy na swoim posłaniu, ale w dzień gdzie popadnie na gołej posadzce !
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  19. #19

    Domyślnie

    Chopinetka, właśnie starałam się ukryć owe więcej, jako że mieszkamy jeszcze trochę w surowiźnie i praktycznie bez mebli Do tego okna niepomyte, czekam aż dom wyschnie Generalnie zamysł jest taki, że ma to być dom wiejsko-włoski, dosyć surowy, ceglasto - kamienny. Cegły klinkierowej udało mi się trochę umieścić (zrobię więcej zdjęć), a z kamienia ulepimy kominek i pewnie jakieś fragmenty ścian. Jak już to będzie to nie omieszkam wstawić zdjęć.
    Z podłogi jestem zadowolona, chyba spełnia moje wymagania, śladów pazurów nie ma, psy się nie ślizgają, łatwo się myje, a jak nie zdążę zmyć to mietłą przelecę i też jest ok.

    agakz postaram się jutro zrobić płytki kuchenne na sucho i wstawić

    yacol, ze względu na psy zrezygnowaliśmy z ogrzewania podłogowego, za głośno dyszą Nawet przy braku takiego ogrzewania kładą się raczej przy drzwiach balkonowych, tylko najstarsza sunia nie pogardzi miejscem przy kaloryferze.

    OK 25% skuteczności w obstawianiu

  20. #20

    Domyślnie

    Witam

    Będę cię śledziła żeby zobaczyć to więcej

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony