dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 240
  1. #1

    Domyślnie

    No właśnie czy warto go kupić i ustawić, chodzi mi o takie całe betonowe przęsła imitujące lany murek+przęsła, cena ok. 2500zł za 100m, chociaż ostatnio pojawiły się również droższe i jeszce ładniejsze.
    Planuję ogrodzić z trzech stron (byłoby tanio i ładnie) a od frontu wylać jakiś klasyczny murek-tak jak to zobiło wielu.

    lechu5

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: lechu5 dnia 2003-04-18 08:24 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Sam sie nad tym zastanawiam. Jaka jest wysokość tego ogrodzenia

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem czy zwrociliście uwagę na to że te ogrodzenia tylko z jednej strony wyglądają "ładnie"?

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    błagam, nie róbcie tego! to jest ohydne!

  5. #5

    Domyślnie

    Standard to 1,5m - 1,65m ale są i 2m (nawet 2,2), nad 2m się zastanawiam. U wielu takie ogrodzenie widziałem i pomimo, że to ogrodzenie nie jest powiedzmy "szlachetne" to całkiem dobrze wygląda i jest równiutkie, nic nie widać i nie zrobi się luźnie jak siatka.

    lechu5

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    takie ogrodzenie to megawieśniactwo, porządny forumowicz tępi takie pomysły.

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie też się to nie podoba, czynie lepiej ogrodzić zwykłą siatką powlekaną i posadzić jakieś drzewka (np. tuja) jeśli nie chcesz być oglądanym przez sąsiada?

    Wszyscy uciekają z betonowych blokowisk a Ty chcesz ogrodzić się betonem?

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Krzys1 dnia 2003-04-18 10:27 ]</font>

  8. #8

    Domyślnie

    Ja nie chciałabym mieć w swoim sąsiedztwie takiego ogrodzenia. Wg mnie jest straaaaaasznie brzydkie. Kojarzy mi się z cmentarzem. A taki cmentarny klimat to chyba nie jest dobry pomysł. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale oby jak najmniej takich ogrodzeń.

  9. #9

    Domyślnie

    Niestety moje odczucia są identyczne jak przedmówców - betonowe ogrodzenia bardzo mi się nie podobają... Proszę nie szpećcie betonem swoich ogrodów.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: magmi dnia 2003-04-18 10:19 ]</font>

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    dziękuję za głosy poparcia.

  11. #11

    Domyślnie

    niestety betonowe ogrodzenia się roppowszechniły choć są ochydne (nawet po pomalowaniu0
    ale trudno każdy ma inny gust...
    według mnie takie ogrodzenie jest po prostu stratą czasu - jest taki wybór producentów siatek ogrodzeniowych, ogrodzeń z siatek sztywnych, - już powleczonych , nie wymagających malowania, ze słupkami lekkimi i przygotowane do samodzielnego montażu...

    betonowe sprawia wrażenie jakby cie zamykało w więzieinu...
    a nikt chyba nie chce siedzieć...
    według mnie nie warto...
    snow


    ...gust jest kwestią ... gustu??

  12. #12

    Domyślnie

    NIE RÓBCIE TEGO!!! U mnie na działce miałem ostatnio niespodzianke. Ludzie kupili działkę naprzeciwko i zanim zdążyłem ich poznać wystawili takie ogrodzenie. Koszmar. Z tego co wiem, sąsiadom obok się podoba i też o tym myślą. Jak to wygląda? Z miasta się wyprowadzamy na zielone tereny.....a tam betonowe płoty...

  13. #13

    Domyślnie

    tomcio zawsze możęsz albo zamaskować taki płot roślinami, albo np. przynajmniej na części takiego ogrodzenia zrobić przy nim swój włąsny płotek 9taki rózwnoległy) z drewnianych pełnych części (są do kupienia w supermarketach budowlanych)
    innej rady chyba nie ma
    snow

    ...gust jest kwestią ... gustu??

  14. #14

    Domyślnie

    Ja zrobiłam zwykłą siatkę na dość solidnych słupkach stalowych.W przyszłości będę mogła zrobić jakieś ogrodzenie przęsłowe (np.drewniane z filarkami z klinkieru).Popieram przedmówców (przedpisców !!!) ,również nie podobaja mi się betonowe.Odradzam - pachnie tandetą.

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Tak,te ogrodzenia są makabryczne.

  16. #16

    Domyślnie

    Krzys1
    E tam, ..."a Tychcesz się grodzić betonem?"-ja tylko chcę poznać opinię bo mi się to spodobało.

    Snowdwarf
    A może jakiś namiarek na tę sztywną siatkę powlekaną do samodzielnego montażu, też to analizuję.
    lechu5

  17. #17

    Domyślnie

    Krzys1
    E tam, ..."a Tychcesz się grodzić betonem?"-ja tylko chcę poznać opinię bo mi się to spodobało.

    Snowdwarf
    A może jakiś namiarek na tę sztywną siatkę powlekaną do samodzielnego montażu, też to analizuję.
    lechu5

  18. #18

    Domyślnie

    lechu - z tego co wiem to chyba najpopularniejsze są (przynajmniej na śląsku gdzie mieszkam) ogrodzenia firmy bekert (bekaert)...

    http://www.bekaert.pl/

    snow





  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Przykro mi, że muszę to napisać, ale takie ogrodzenie to kicz, to tak jakbyście powiesili sobie "jelenia na rykowisku" nad łóżkiem. Jeden z naszych sąsiadów /mam na szczęście do niego z 200m robi takie ogrodzenie. Smutne, bardzo smutne.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Fe, nieladnie sie zachowuja starzy forumowicze, nieladnie. Te teksty: tandeta, makabryczne, ohydne. Ludzie, przeciez innym moga sie nie podobac wlasnie siatki, a pisanie, ze betonowe to wiesniackie, to jest ponizej waszej godnosci, do tej pory mialam o was dobre zdanie, ale chyba je zmienie. W kwestii podobania sie, po prostu sie nie dyskutuje.

Strona 1 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony