dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 64 z 64
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.271 z 1271
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot

Domyślnie

I ta odpowiedź mnie usatysfakcjonowała Żadnych argumentów i wskazania nieprawidłowej informacji.
    Potwierdza to, że napisałem prawdę, mimo że nie jestem fachowcem (czytaj sprzedawcą) od kominków.
    A dzięki temu, że jestem użytkownikiem a nie reklamuję towar który chcę sprzedać, nie muszę kłamać - co najwyżej mogę się mylić.

Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

Unhappy

Nie masz kompletnie pojęcia o kominkach z PW, piszesz co Ci ślina na język przyniesie i co Ci się wydaje. Całe szczęście, że to rozumiesz i przyznałeś, że możesz się mylić. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś o kominkach z PW a może uderzysz się w pierś i najpierw spróbujesz rozeznać temat a potem się wypowiadać.

Cytat Napisał szczukot Zobacz post
    I ta odpowiedź mnie usatysfakcjonowała Żadnych argumentów i wskazania nieprawidłowej informacji.
    Potwierdza to, że napisałem prawdę, mimo że nie jestem fachowcem (czytaj sprzedawcą) od kominków.
    A dzięki temu, że jestem użytkownikiem a nie reklamuję towar który chcę sprzedać, nie muszę kłamać - co najwyżej mogę się mylić.

Fantom
    200 m2 powierzchni użytkowej; rok budowy 2017; ściany 20 cm styro białego 0,038; podłoga 18 cm EPS100 0,036; Dach 25 cm piany OK, ogrzewanie piecokominek wodny z akumulacją ceramiczną + Immergas Victrix 12kw TT, wszędzie podłogówka, WM z reku

Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot

Domyślnie

A co ja napisałem o kominkach z płaszczem wodnym ?
    Pisałem o paleniu drewna w kominkach. A czy one są z płaszczem czy nie to zupełnie inny temat.
    Kolejna osoba typu "źle mówisz" ale argumentów nie poda żadnych. Dzięki takim jak Wy, nikt na forum nie znajdzie żadnych konkretów i nic się nie nauczy.

Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

Domyślnie

Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Kominkiem puściłeś więcej niż ja kotłem na ekogroszek gazu nie używasz. czy co
    Gaz na razie tylko do cwu i gotowania. Brykiet po 450/t, masz tańszy węgiel?

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Kominki Piotr Batura
    Kod pocztowy
    62-100
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową www.kominki-batura.pl Lokalizacja: Wielkopolska i okolice, Tel. 502 607 546

Domyślnie

Cytat Napisał MD. Zobacz post
    Nie masz kompletnie pojęcia o kominkach z PW, piszesz co Ci ślina na język przyniesie i co Ci się wydaje. Całe szczęście, że to rozumiesz i przyznałeś, że możesz się mylić. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś o kominkach z PW a może uderzysz się w pierś i najpierw spróbujesz rozeznać temat a potem się wypowiadać.
    W pierś? Sądzisz,że to wystarczy?

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    kulibob

Domyślnie

Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Gaz na razie tylko do cwu i gotowania. Brykiet po 450/t, masz tańszy węgiel?
    Nie ale większą sprawność wyduszę z kotła niż z kominka spalone 2t z groszami Za 700 i jakieś marketówy testowane to 1500za co i cwu od października a roboty dużo mniej niż z palenia w kominku. Powiem że mi codziennie nie chciałoby się palić w kozie.
    150m2 pow. ogrzewanej, 116m2 użytkowej, 190m2 całkowita+stryszek kubatura ogrzewana ok 400m3.Parter 23*C piętro 22*C. Garaż nieogrzewany bez styropianu w podłodze.. U skosy i strop=0.14;U stryszek =0,26 U ściany=0.17; podłoga=0.23. Nawiewy mechaniczne przez GGWC. Wentylacja wywiewna grawitacyjna.Okna 3 szyby+taśmy paroizolacyjne i rolety zew. OEP 10kW podłogówka + 2x drabinki + koza 2-6kW. Kolektor słoneczny z grzejników 1,8m2
    https://esterownik.pl/device/14094

Domyślnie

Nie ale większą sprawność wyduszę z kotła niż z kominka spalone 2t z groszami Za 700 i jakieś marketówy testowane to 1500za co i cwu od października a roboty dużo mniej niż z palenia w kominku. Powiem że mi codziennie nie chciałoby się palić w kozie.
    Może i mi się znudzi, kto wie. Na razie chęci są.

Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

Domyślnie

Włącz grzałkę elektryczną to jeszcze mniej roboty..
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tagi 2017.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	387284  
    Darek B

kulibob

Domyślnie

Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Włącz grzałkę elektryczną to jeszcze mniej roboty..
    Buda nie jest na to przygotowana i kosztowałoby to ok 3000 więc za dużo
    150m2 pow. ogrzewanej, 116m2 użytkowej, 190m2 całkowita+stryszek kubatura ogrzewana ok 400m3.Parter 23*C piętro 22*C. Garaż nieogrzewany bez styropianu w podłodze.. U skosy i strop=0.14;U stryszek =0,26 U ściany=0.17; podłoga=0.23. Nawiewy mechaniczne przez GGWC. Wentylacja wywiewna grawitacyjna.Okna 3 szyby+taśmy paroizolacyjne i rolety zew. OEP 10kW podłogówka + 2x drabinki + koza 2-6kW. Kolektor słoneczny z grzejników 1,8m2

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Kominki Piotr Batura
    Kod pocztowy
    62-100
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową www.kominki-batura.pl Lokalizacja: Wielkopolska i okolice, Tel. 502 607 546

Domyślnie

W kominku też bym nie chciał codziennie palić...Dlatego palimy w piecokominku. Wkładasz porcję drewna leżącą ładnie w skrzyni albo kociołku obbok, podpalasz, klik na klawiaturze i tyle Cię widzieli przy ogniu...

kulibob

Domyślnie

Jakoś mnie to nie kręci aby kominek był podstawowym ogrzewaniem. Awaryjno-rekreacyjnie tak.

Strona 64 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia