dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 65 z 65
Pokaż wyniki od 1.281 do 1.299 z 1299
  1. #1281

    Domyślnie

    Kominki Piotr Batura jakbyś miał do wyboru te dwie opcje która byś wybrał ?

  2. #1282
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Nie odpowiem, nie znając powodów...

  3. #1283
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Szach ... dlaczego nie odpowie Ci na te pytania sprzedawca takiego wkładu, tylko musisz na nie szukać odpowiedzi w internecie ?
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  4. #1284

    Domyślnie

    Wkład Arysto a11 ma w standardzie szybę podwójna natomiast bez dodatkowej opłaty można zmienić ja na szybę pojedynczą pirolityczna dlatego pytam co jest lepsze na co dzień bo jest możliwość zmiany.

  5. #1285
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    A co radzi Ci sprzedawca od którego kupisz ten wkład ?
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  6. #1286

    Domyślnie

    Sprawa nie dotyczy bezpośrednio mnie ale bliskiej mi osoby. Sprzedawca mówi że nie ma specjalnej różnicy.
    Doradźcie proszę.

  7. #1287
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    W takim razie "odżałuj" i kup wkład marki Romotop z dwiema szybami z których jedna jest pirolityczna .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Slajd8.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	389049  
    Ostatnio edytowane przez Zdun Darek B ; 12-05-2017 o 21:11
    Darek B

  8. #1288

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie że to ja odpowiadam najwięcej na pytania i nikt nie chce mi pomóc. Przecież napisałem że potrzebuje rady przy wyborze tych dwóch opcji. Po co piszecie posty które nic nie wnoszą do tematu.

  9. #1289
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Wybierz pirolityczną .
    Darek B

  10. #1290

  11. #1291
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Wybierz podwójną.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  12. #1292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał szach11 Zobacz post
    Odnoszę wrażenie że to ja odpowiadam najwięcej na pytania i nikt nie chce mi pomóc. Przecież napisałem że potrzebuje rady przy wyborze tych dwóch opcji. Po co piszecie posty które nic nie wnoszą do tematu.
    Po co zadajesz pytanie, jeśli nie interesuje Cię odpowiedź? Inne jest przeznaczenie szyby podwójnej, inne pirolitycznej. Podaj powód, dla którego ma ta zmiana nastąpić, otrzymasz odpowiedź.

  13. #1293
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.811

    Domyślnie

    szach11, podałeś dwa warunki: ma się nie brudzic i emitować mniej energii.
    No to bierz podwójną. Na pewno emituje mniej ciepła. Teoretycznie przez to mozna trzymać większą temepraturę wewnątrz, a więc szyba będzie też czystsza niż normalna.
    Pirolityczna zapewnia ci tylko zwiększenie czystości.

    Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  14. #1294
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Nowa szyba z pirolizą ogranicza emisję ciepła ta drogą ok 45%....

  15. #1295
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.811

    Domyślnie

    A podwójna ?
    Tak swoją drogą, nie wiedziałem, że pirolityczna obniża emisję. Stawiałbym raczej na jej podwyższenie. Przecież te tlenki mają na celu podwyższenie temperatury szyby w celu spalenia resztek.

    Fantom
    Ostatnio edytowane przez szczukot ; 13-05-2017 o 15:03
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  16. #1296

    Domyślnie

    Wkład ma w standardzie szybę podwójną ale bez dopłaty można ją zmienić na pojedynczą pirolityczną. Nie wiem czym one się dokładnie różnią dlatego zadałem takie pytanie czy jest sens zmieniać na jedną szybę pyrofityczną. Kominki Piotr Batura napisał pirolityczna tez ogranicza emisje temperatury.Pytanie która z tych szyb najbardziej spełnia warunki ograniczenia temperatury i jednocześnie nie brudzi się tak. Chodzi o wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania a jeśli się tak nie da to chociaż rade które rozwiązanie jest w czym lepsze.

  17. #1297

    Domyślnie

    Cytat Napisał szach11 Zobacz post
    Wkład ma w standardzie szybę podwójną ale bez dopłaty można ją zmienić na pojedynczą pirolityczną. Nie wiem czym one się dokładnie różnią dlatego zadałem takie pytanie czy jest sens zmieniać na jedną szybę pyrofityczną. Kominki Piotr Batura napisał pirolityczna tez ogranicza emisje temperatury.Pytanie która z tych szyb najbardziej spełnia warunki ograniczenia temperatury i jednocześnie nie brudzi się tak. Chodzi o wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania a jeśli się tak nie da to chociaż rade które rozwiązanie jest w czym lepsze.
    Pojedyncza jest zajebiście gorąca a podwójna bardzo gorąca. Mam podwójną. Pewnie potrójna będzie tylko gorąca ale przy moim wkładzie tej opcji nie ma.

  18. #1298

    Domyślnie

    Pytanie jak pirolityczna pojedyncza się nagrzewa w stosunku do podwójnej ale zwykłej szyby i jak wygląda ich porównanie względem zabrudzania.

  19. #1299
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Wygląda podobnie ...
    Flaki z olejem - ileż można to ciągnąć ???
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

Strona 65 z 65

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony