dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 66 z 66
Pokaż wyniki od 1.301 do 1.304 z 1304

Domyślnie

Wkład ma w standardzie szybę podwójną ale bez dopłaty można ją zmienić na pojedynczą pirolityczną. Nie wiem czym one się dokładnie różnią dlatego zadałem takie pytanie czy jest sens zmieniać na jedną szybę pyrofityczną. Kominki Piotr Batura napisał pirolityczna tez ogranicza emisje temperatury.Pytanie która z tych szyb najbardziej spełnia warunki ograniczenia temperatury i jednocześnie nie brudzi się tak. Chodzi o wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania a jeśli się tak nie da to chociaż rade które rozwiązanie jest w czym lepsze.

Domyślnie

Cytat Napisał szach11 Zobacz post
    Wkład ma w standardzie szybę podwójną ale bez dopłaty można ją zmienić na pojedynczą pirolityczną. Nie wiem czym one się dokładnie różnią dlatego zadałem takie pytanie czy jest sens zmieniać na jedną szybę pyrofityczną. Kominki Piotr Batura napisał pirolityczna tez ogranicza emisje temperatury.Pytanie która z tych szyb najbardziej spełnia warunki ograniczenia temperatury i jednocześnie nie brudzi się tak. Chodzi o wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania a jeśli się tak nie da to chociaż rade które rozwiązanie jest w czym lepsze.
    Pojedyncza jest zajebiście gorąca a podwójna bardzo gorąca. Mam podwójną. Pewnie potrójna będzie tylko gorąca ale przy moim wkładzie tej opcji nie ma.

Domyślnie

Pytanie jak pirolityczna pojedyncza się nagrzewa w stosunku do podwójnej ale zwykłej szyby i jak wygląda ich porównanie względem zabrudzania.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura

Domyślnie

Witam.
    Wygląda podobnie ...
    Flaki z olejem - ileż można to ciągnąć ???
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

Strona 66 z 66

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia