dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 72
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1426
  1. #1

    Domyślnie grzejniki Buderus czy Purmo?

    Jak w temacie które grzejniki polecacie.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Które bardziej Ci się podobają.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    purmo kupisz taniej
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Korado.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  6. #6

  7. #7

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Witam.

    Purmo czy buderus to jak mercedes i zastawa . Purmo juz dawno zeszło na psy..........Buderus marka sama w sobie. Bardzo dobre grzejniki. Polecam także CosmoNova, Brugman.

    Pozdrawiam
    W branży nie ma rzeczy nie możliwych...........................

  11. #11

    Domyślnie

    Po rozmowach z fachowcami - Purmo , ale wg.uznania złoto też doskonale przewodzi ciepło .

  12. #12

    Domyślnie

    Witam.

    Po rozmowie z fachowcami.......................ja także jestem wykonawcą. Jeżeli klient chce mieć grzejniki Purmo, bedzie je miał. Jednak, jeżeli klient zapyta mnie o opinie na temat tych grzejników odpowiem dokładnie tak jak na forum.


    Pozdrawiam
    W branży nie ma rzeczy nie możliwych...........................

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    Witam.

    Jest tak jak pisałem juz wielokrotnie. Grzejniki Purmo niegdyś były bardzo dobrymi grzejnikami. Od jakiegoś czasu najwidoczniej firma poszła na ilo.ść natomiast z jakościa jest juz duzo gorzej. Miałem kilka rzy reklmacje na te grzejniki. Mają onhe tendencję do świerszczenia szczególnie słychć to w nocy. Poza tym są bardzo słabo zabezpieczone od środk a co wiaze sie z tym szybciej korodują. W poprównaniu z innymi grzejnikmi przy tych samych gabarytach maja mniejsza moc cieplna........................Dokładnie to mówie klientowi, jezeli chce poznać moją opinie.

    Pozdrawiam
    W branży nie ma rzeczy nie możliwych...........................

  15. #15

    Domyślnie

    Mam 12 grzejników Purmo [ zainstalowanych dokładnie od roku ] to mało czasu aby przetestować , ale ani żaden nie świszcze , ani nie gwiżdże , na ewentualne przeciekanie jest gwarancja . A mówiąc serio dzwięki z grzejnika spowodowane są ruchem wody prawda [ pompka na 3 bieg /75Watt /i w każdym grzejniku usłyszymy szum . Proponuję powrócić do tematu za kilka lat ,będę przepraszał albo będę przepraszany .
    Ostatnie trzy grzejniki domontowałem / "moja firma"nabrała tyle roboty że zapisywali mnie za kilka miesięcy/ sam łącznie z lutowaniem "gałązek"
    wg. porad wyczytanych między innymi na forum /po testach temp.i ciśnieniowych wydałem sobie patent tymczasowy pomocnika hydraulika.

  16. #16

    Domyślnie

    Witam.

    Ja natomiast miałem dwie lub trzy reklmacje na grzejniki Purmo. Jeżeli zas chodzi o same zabezpieczenie antykorozyjne grzejników Purmo to jest fatalne. W porównaniu z innymi renomowanymi markami np: Brugman czy CosmoNova to poprostu nie ma co porównywć.............


    Pozdrawiam
    W branży nie ma rzeczy nie możliwych...........................

  17. #17

  18. #18

    Domyślnie

    Ja mam Kermi

  19. #19
    Guest

    Domyślnie

    Stelrad - cena dobra, jakość ponoć też... Purmo wszyscy mi odradzali ze względu na oszczędności w grubości stali i zabezpieczeniach antykorozyjnych. Fajne są też Radsony - wyszły deczko drożej od Stelrada, też ponoć bardzo dobre

  20. #20

    Domyślnie Grzejniki jakie??

    Witam niedługo będę miał robioną instalacje co w domu i zastanawiam się jakie grzejniki zakupić (aluminiowe czy stalowe). Jakie firmy są godne polecenia a jakie omijać daleka? Jak wyliczyć jaki duży grzejnik do danego pokoju? Z góry dziękuje za informacje.

Strona 1 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony