dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 104
  1. #1

    Domyślnie Nietypowe wykanczanie

    Co myslicie o takim stylu wykanczania wnetrz?

    Czy wam sie to podoba?









    i jeszcze kilka fotek z kuchni









    Prosze o opinie

    Artur

  2. #2

    Domyślnie

    moze jeszcze kilka fotek w tym stylu








  3. #3

    Domyślnie

    to jakis hamerykanski stajl?? strasznie tam cieżko . Mi tak srednio sie podoba ,wole troche luzniej.
    za reklamę trzeba zapłacić

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Osobiście nie chcę za darmo.
    Ale co się komu podoba..
    Może popraw tą jebajakę, albo co

  5. #5

    Domyślnie

    mam odpowiedzieć szczerze???
    mnie sie to wcale nie podoba - totalnie nie mój (nasz) styl - tak trochę jak w muzeum, zimno bleeee, no okropność i już!! nie chciałabym ani tak mieszkać ani nawet chwilowo przebywać - nawet dla oka nie jest to miłe (zaznaczam - MOJEGO oka).

    ale jeśli tobie sie podoba...każdy robi sobie takie wnętrze jakie mu pasuje - o gustach sie nie dyskutuje ponoć .

  6. #6

    Domyślnie

    O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie nie do przyjęcia.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak w kościelel...
    marzenka

  8. #8

    Domyślnie

    Choc osobiscie bym takiego stylu nie wybrala, to musze przyznac, ze juz kilka takich wnetrz widzialam, i czasami wyglada to naprawde fajnie, szczegolnie jesli pasuje to do bryly domu i elewacji.

  9. #9

    Domyślnie

    Carakter domu ma byc utrzymany w stylu Dworkowym, zwienczenie wejscia ma byc podparte na 4-ch kolumnach Jonskich a na tym maja opierac sie jeszcze dwie pod sam dach. Okna i narozniki domu obrabiane z zachowaniem tego camego stylu

  10. #10

    Domyślnie

    Najważniejsze jest to, żebyś dobrze się czuł we wnętrzu. Jeżeli odpowiada ci styl pałacowy, to ok. Jedna uwaga, w tej stylizacji żadnych halogenów w suficie podwieszanym.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziobak2002
    Carakter domu ma byc utrzymany w stylu Dworkowym, zwienczenie wejscia ma byc podparte na 4-ch kolumnach Jonskich a na tym maja opierac sie jeszcze dwie pod sam dach. Okna i narozniki domu obrabiane z zachowaniem tego camego stylu
    Nie gniewaj się, ale na 6 kolumnach jońskich dworków się raczej nie opera.
    W willach podmiejskich i posiadłościach pałacowych i owszem takie wnętrza pasują, chociaż to co pokazałeś na zdjęciach to ogólny misz-masz stylistyczny.
    Słuszna uwaga fude co do oczek halogenowych - pasują jak świni siodło.

  12. #12

    Domyślnie

    to nie moj sufit i nie moje halogeny, pytalem o opinie i raczej spodziewalem sie takiej reakcji

  13. #13

    Domyślnie

    Odnosnie kolumn Jonskich to zgadzam sie faktycznie nie jest to styl pasujacy do stylu Dworkowego, normalne ludzkie przejezyczenie wynikajace z tego ze "z doskoku" klikam na forum. Dla wyjasnienia dodam ze wszystko tutaj to moj wklad od strony technologicznej jako stolarza, natomiast plany dostalem od architekta, wiec za "misz masz" nie odpowiadam. Do mnie nalezy, zeby bylo prosto, nie pekalo i drewno bylo odpowiednio obrobione

    Pozdrawiam

    Artur

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Znaczy, sie reklamujesz na maksa
    OK! ładna robota , ale miejsce nietrafione

  15. #15

    Domyślnie

    to nie reklama,bo ladniejsze mam zdjecia zeby sie nimi reklamowac

  16. #16

    Domyślnie

    A wasze opinie pomoga mi wybic z glowy mojej zonie takie wlasnie wykonczenia w naszym domku

    Pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Te swiatelka na suficie , to nie halogeny . Jest tam wkrecona zwykla zarowka zarnikowa . Prawdopodobnie o mocy 75W kazda .

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    natasha

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    A mnie się podoba, bardzo stylowe i eleganckie wnętrza. Należy tylko dobrać dobrzedodatki i będzie przytulnie,osobiście uważam, że to własnie nowoczesne wnętrza są chłodne i bez wyrazu, dużo metalu, kanciaste proste meble, kwiatów i w ogole ozdób żałujemy żeby czasem nam nie zaburzyły tej naszej nudnej harmonii. Już nie wspomnie o kuchniach w stylu nowoczesnym, co niektóre przypominają co przypominają zaplecza jakiś jadłodajni albo stały w nich same lodówki. I oczywiście nie mam nic przeciwko tym, którym się to podoba chce tylko zaznaczyć, który styl jest tak naprawdę "zimny".
    Załuję, że ostatnio tak stawiamy na nowoczesność i wnętrza staja się tak naprawdę bez wyrazu, wyglądają jak z jakiegoś katalogu, jakby tam nikt nie mieszkał, zero osobowości. Dlatego, można wiele zarzucic Ameryce ale domy mają bardzo stylowo i przytulnie urządzone a nie jak z katalogu wnetrz. Widać, że mieszka tam rodzina,że są dzieci te wnętrza mają dusze a tu spotkałam się ostatnio z taką sytuacją, że nawet wspólne zdjęcie rodziny zostało zawieszone gdzies na malym skrawku w przedpokoju, no bo nie w salonie, żeby nie naruszyło tej całej harmonii. Po prostu patrz i nie rusz. Naprawdę za bardzo patrzymy, co jest modne i zapominamy o własnym stylu.

  19. #19

    Domyślnie

    znam elegancki dom dojrzałych ludzi w dostojnym stylu-ale oni strzelili sobie szeroki gipsowy dekor pod sufitem i tyle. A do tego mają najlepsze włoskie meble w stylu klasycznym ale bez cyganerii. I bardzo mi sie u nich podoba chociaz to nie do konca moj styl. Natomiast na tych fotkach troche tego za dużo
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał fude
    ...w suficie podwieszanym.
    To nie sufit podwieszany w klasycznym znaczeniu , tylko zwykly GK na lekkim stropie . I nie jest to styl palacowy .

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony