dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 104
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sevage&ivi

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    177

    Domyślnie

    mnie się podoba (warunkiem jest utrzymanie całego domu w tym stylu), ale nie jestem pewna czy chciałabym w ten sposób wykończać domek
    skończyć budowę i nie zwariować....
    Dziennik budowy oraz Komentarze

  2. #22

    Domyślnie

    Osobiście nie mój styl, ale kiedy wszystko wykańczane jest z konsekwencją, jak na zdjęciach może robić wrażenie. Lubie wnętrza, gdzie wszystko do siebie pasuje. Grunt, żeby dobrze sie w takich wnętrzach czuć.
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  3. #23

    Domyślnie

    styl cygańsko-odpustowy!
    BOHO
    Warszawa

  4. #24

    Domyślnie

    Raczej amerykański.

    Elementy takiego stylu są teraz bardzo modne ale muszą być połączone umiejętnie z elementami dobrego designu. Np. te sztukaterie i czarna ściana (nowoczesny barok!), plus żyrandol, do tego krzesła Pantona lub "ghost" starcka lub jakieś inne elementy designu lat 50-60tych (plastik!!), reszta pomieszczenia w minimalizmie.
    Wszystko w takim stylu jak na zdjęciach jest nudne, moim zdaniem. Warto czymś to ożywić.

    Polecam kilka dobrych czasopism wnętrzarskich - DObre Wnętrze, Dom i WNętrze etc.
    Takie rozwiązania są ostatnio na czasie.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    styl cygańsko-odpustowy!
    Lepiej bym tego nie ujął .

  6. #26

    Domyślnie Re: Nietypowe wykanczanie

    Cytat Napisał dziobak2002
    Co myslicie o takim stylu wykanczania wnetrz?
    Jak dla mnie to to wnetrze jest po prostu na maksa przestylizowane. Kolumny jakbu cały nieboskłon miały utrzymać.A juz gwoździem do trumny jest sprzęt do zabudowy w kuchni - juz mogli uzyc stylizowanych.
    Owszem, lubię tego typu wykończenia (choć u siebie chyba bym tak nie zrobiła), ale w wersji delikatnej, naprawde z głową.
    To jest jakiś maszkaron! Jeszcze tylko brakuje... szlaczka na środku...
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał bladyy78
    Cytat Napisał BOHO
    styl cygańsko-odpustowy!
    Lepiej bym tego nie ujął .

    To subiektywne odczucia, czy będą poparte jakim konkretnym argumentem ??
    Jesli jest to wyraz własnego gustu, to rozumiem wyrażoną pogardę, natomiast trudno się zgodzić z taką opinią, jako wyrazem obiektywnego spojrzenia.

    Styl odpustowy to nic innego jak glamour - wątek obok i jakoś tam sporo zwolenników
    Natomiast "cyganski" to cmentarny eklektyzm, a ja mimo wysiłku ani jednego, ani drugiego na zamieszczonych fotkach nie widze.

    Śmieszniejsze i bardziej odpustowe są rodzime, wszendobylskie obniżenia z g-k, nierzdko w "fale" robione, upstrzone do bólu "halogenkami", albo plytkowane półeczki w łazienkach, reprodukcje malarstwa światowego z MPIKu na ścianie itp. To jest dopiero wiocha i cygaństwo .

    Dla statystycznego Hamerykana takie wnetrze jest kawałkiem kultury i historii jego kraju. Wynika ono z tradycji i konsekwencji wielokulturowości. Od XiX w takie wnętrza są tam normą a pochodzą z Europy i z pewnością nie zdziwią dzisiaj żadnego Anglika czy Francuza.
    To niemal typowy i całkiem zgrabnie skrojony frenchhouse z angielską kuchnią, który jak widać najbardziej śmieszy naród, gdzie styropianowe kasetony sufitowe i pruski gemutlichkeit są często wyznacznikiem wysublimowanego smaku

    PS nie jestem amatorem takich wnętrz, ale przyznać trzeba, ze zostały zrobione z głową.
    Rzadko już mozna dziś zobaczyć solidnie zaprojektowaną i zrobioną boazerię filungową, czy tradycyjne corniches, tutaj nazywane / obrazoburczo/ sztukaterią.I chociaż stylistycznie czysto nie jest, to mieszanie z błotem sie raczej nie należy.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Cytat Napisał bladyy78
    Cytat Napisał BOHO
    styl cygańsko-odpustowy!
    Lepiej bym tego nie ujął .

    To subiektywne odczucia, czy będą poparte jakim konkretnym argumentem ??
    Jesli jest to wyraz własnego gustu, to rozumiem wyrażoną pogardę, natomiast trudno się zgodzić z taką opinią, jako wyrazem obiektywnego spojrzenia.

    Styl odpustowy to nic innego jak glamour - wątek obok i jakoś tam sporo zwolenników
    Natomiast "cyganski" to cmentarny eklektyzm, a ja mimo wysiłku ani jednego, ani drugiego na zamieszczonych fotkach nie widze.

    Śmieszniejsze i bardziej odpustowe są rodzime, wszendobylskie obniżenia z g-k, nierzdko w "fale" robione, upstrzone do bólu "halogenkami", albo plytkowane półeczki w łazienkach, reprodukcje malarstwa światowego z MPIKu na ścianie itp. To jest dopiero wiocha i cygaństwo .

    Dla statystycznego Hamerykana takie wnetrze jest kawałkiem kultury i historii jego kraju. Wynika ono z tradycji i konsekwencji wielokulturowości. Od XiX w takie wnętrza są tam normą a pochodzą z Europy i z pewnością nie zdziwią dzisiaj żadnego Anglika czy Francuza.
    To niemal typowy i całkiem zgrabnie skrojony frenchhouse z angielską kuchnią, który jak widać najbardziej śmieszy naród, gdzie styropianowe kasetony sufitowe i pruski gemutlichkeit są często wyznacznikiem wysublimowanego smaku

    PS nie jestem amatorem takich wnętrz, ale przyznać trzeba, ze zostały zrobione z głową.
    Rzadko już mozna dziś zobaczyć solidnie zaprojektowaną i zrobioną boazerię filungową, czy tradycyjne corniches, tutaj nazywane / obrazoburczo/ sztukaterią.I chociaż stylistycznie czysto nie jest, to mieszanie z błotem sie raczej nie należy.
    ale pytanie autora wątku było :

    co myślicie o takim wnętrzu
    i
    czy wam się podoba

    więc wydaje mi się, że odpowiedzi powinny być jak najbardziej subiektywną oceną, a nie obiektywna analizą wnętrza.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek

    Styl odpustowy to nic innego jak glamour - wątek obok i jakoś tam sporo zwolenników
    Natomiast "cyganski" to cmentarny eklektyzm, a ja mimo wysiłku ani jednego, ani drugiego na zamieszczonych fotkach nie widze.
    eklektyzm, jak eklektyzm.....ale dlaczego cmentarny ? ? ?


    Cytat Napisał 2112wojtek

    To niemal typowy i całkiem zgrabnie skrojony frenchhouse z angielską kuchnią, który jak widać najbardziej śmieszy naród, gdzie styropianowe kasetony sufitowe i pruski gemutlichkeit są często wyznacznikiem wysublimowanego smaku
    to ciekawe, ale nie znam nikogo, kto ma w domu styropianowe kasetony sufitowe..... może po prostu odwiedzam innych ludzi......
    BOHO
    Warszawa

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82
    ale pytanie autora wątku było :

    co myślicie o takim wnętrzu
    i
    czy wam się podoba

    więc wydaje mi się, że odpowiedzi powinny być jak najbardziej subiektywną oceną, a nie obiektywna analizą wnętrza.
    niech się wypisze.... w końcu to forum...
    BOHO
    Warszawa

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82
    ale pytanie autora wątku było :

    co myślicie o takim wnętrzu
    i
    czy wam się podoba

    więc wydaje mi się, że odpowiedzi powinny być jak najbardziej subiektywną oceną, a nie obiektywna analizą wnętrza.

    Jasne!Tylko, że w założeniu autora, to jednak chyba nie jest sonda ?
    I nie odzywałbym się słowem, gdyby nie padła niczym nieuzasadniona pogarda fachowców i bywalców wysmakowanych wnetrz.
    Jak myślę o kimś i mam ochotę powiedzieć publicznie, że jest "dupek' to staram sie uzasadnić, czemu tym dupkiem jest.
    Jak widać najłatwiej odpowiedzieć na pytania : "nie, bo nie" .

  12. #32

    Domyślnie

    Brawo Wojtek .
    Mnie az skreca , zeby wypunktowac wypowiedzi smakoszy .
    Tak na marginesie , to zalozyciel watka popelnil kilka bledow , ktore poddaja w watpliwosc autorstwo prac .

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    .
    Tak na marginesie , to zalozyciel watka popelnil kilka bledow , ktore poddaja w watpliwosc autorstwo prac .
    hie hie - nie krepuje sie , bo sama napisze jakie

  14. #34

    Domyślnie

    Dajmy sie najpierw wypowiedziec "autorowi" . Bedzie lepsza zabawa .

  15. #35

    Domyślnie

    A moze ktos z Panstwa smakoszy , ma wystarczajaca wiedze , by wylapac niescislosci ?

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek

    Jasne!Tylko, że w założeniu autora, to jednak chyba nie jest sonda ?
    rozumiem , że zamiary autora wywnioskowałeś z dwoch pytań: "co myślicie o takim wnętrzu?" i "czy wam się podoba?".....

    napisz cos może o tym "cmentarnym eklektyźmie".... zainteresowało mnie to.....
    BOHO
    Warszawa

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Brawo Wojtek .
    Mnie az skreca , zeby wypunktowac wypowiedzi smakoszy .
    dawaj, dawaj! nie musisz się skręcać ani chować za postami Wojtka..... więcej odwagi......
    BOHO
    Warszawa

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    styl cygańsko-odpustowy!
    moze uzasadnisz ... napiszesz cos o tym stylu z podparciem sie zdjeciami z tego watka ... bo to co napisales jest zbyt ogolne , no i nie napisales " tak czy nie "

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał BOHO
    styl cygańsko-odpustowy!
    moze uzasadnisz ... napiszesz cos o tym stylu z podparciem sie zdjeciami z tego watka ... bo to co napisales jest zbyt ogolne , no i nie napisales " tak czy nie "
    definitywnie styl cygańsko - odpustowy nie podoba mi się....
    BOHO
    Warszawa

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał BOHO
    styl cygańsko-odpustowy!
    moze uzasadnisz ...
    i co jeszcze? może piątkę na browara ?
    BOHO
    Warszawa

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony