dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 104
  1. #41

    Domyślnie

    ale wyjasnij , opisz ten styl , podaj jego cechy charakterystyczne z odwolaniem do wiadomych zdjec , itd . Samo suche stwierdzenie , to za malo . Gdyby autorowi chodzilo o to , co przypuszczasz , to zrobilby ankiete .

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał BOHO
    styl cygańsko-odpustowy!
    moze uzasadnisz ...
    i co jeszcze? może piątkę na browara ?
    no no . nie posadzalem tu nikogo o irracjonalne poczucie humoru

  3. #43

    Domyślnie

    No to ja uzasadnię dlaczego to jest według mnie styl odpustowy. Cała ta sztukateria w nowobudowanych domach jest odpustową tandetą. Kiedyś żeby zrobić takie wnętrza trzeba było się nieźle narobić wszystko było robione ręcznie i to były prawdziwe arcydzieła! Teraz takie wnętrza może zrobić sobie każdy, kupuje się gotowe elementy i klei do sufitów. Wiec jak to można nazwać ? Takie wnętrza jedynie przypominają dawny styl ale na pewno nim nie są. Każdy z nas ma jednak inny gust jednemu będzie się to podobało innemu nie.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    ale wyjasnij , opisz ten styl , podaj jego cechy charakterystyczne z odwolaniem do wiadomych zdjec , itd . Samo suche stwierdzenie , to za malo . Gdyby autorowi chodzilo o to , co przypuszczasz , to zrobilby ankiete .
    następny, który już jest pewien, o co chodziło autorowi postu.....
    BOHO
    Warszawa

  5. #45

    Domyślnie

    Bladyy78
    Do tych sufitow nic nie bylo klejone . Te wykonczenia to drewno . Jak watek rozwinie sie dalej , to opisze jak to sie robi .Musialbys zobaczyc te dodatki na zywo .

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał BOHO
    styl cygańsko-odpustowy!
    moze uzasadnisz ...
    i co jeszcze? może piątkę na browara ?
    no no . nie posadzalem tu nikogo o irracjonalne poczucie humoru
    i kolejne zaskoczenie.....
    BOHO
    Warszawa

  7. #47

    Domyślnie

    Boho

    Wymigujesz sie od odpwiedzi .

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Boho

    Wymigujesz sie od odpwiedzi .
    odpowiedziałem juz autorowi wątku....

    PS.nie zrobiłbym nigdy swojego domu w takim stylu...... tak jak nie nazwałbym dzieci: Fabienne, Xavier czy Etiennette....
    BOHO
    Warszawa

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO
    PS.nie zrobiłbym nigdy swojego domu w takim stylu...... tak jak nie nazwałbym dzieci: Fabienne, Xavier czy Etiennette....
    W to akurat jestem sklonny uwierzyc . Bez urazy , ale rownie dobrze mozna pisac , ze nie kupilbym w zyciu Maybacha . Ja znam ceny takich wykonczen .

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Cytat Napisał BOHO
    PS.nie zrobiłbym nigdy swojego domu w takim stylu...... tak jak nie nazwałbym dzieci: Fabienne, Xavier czy Etiennette....
    W to akurat jestem sklonny uwierzyc . Bez urazy , ale rownie dobrze mozna pisac , ze nie kupilbym w zyciu Maybacha . Ja znam ceny takich wykonczen .
    wybacz, ale nawet za darmo - po prostu NIE!
    tak trudno zrozumieć....?
    BOHO
    Warszawa

  11. #51

    Domyślnie

    To Faktycznie jest drewno i dla zainteresowanych powiem ze wszystko co tutaj widzicie na zdjeciach w 60% bylo robione recznie pozostale 40% faktycznie przyjechalo jako elenenty gotowe ale nie od razu gotowe do zainstalowania.

    A Dla Tych co mysla ze jest to banalnie proste nie radze probowac robic tego samodzielenie. Stylistyka ta pochodzi gdzies z rejonow Szkocji. Wlasciciela domu jest Szkocka rodzina a wyglad zewnetrzny i wewnetrzny domu byl kopiowany ze starych zdjec ktore przedstawialy rodzina posiadlosc wlascicielki domu.

    Do bladyy 78

    nie wiem Czy udaloby Ci sie przybic jedna prosta deske pod sufitem nie mowiac o 10 czy 12 pozacinanych na katy 30,2 stopnia i bevel 36.8 stopnia/


    Postaram sie znalesc zdjecie domu z zewnatrz

    Pozdrawiam

  12. #52

  13. #53

    Domyślnie

    I jeszcze jedna Ciekawostka Dla tych Co Twierdza, to co jest na zdjeciach jest banalnie proste i byle dupek moze cos takiego zrobic

    To sa drzwi wejsciowe do domu ktory widzicie wyzej i powiem, ze do zrobienia ich uzylem pol palety nieobrobionych desek mahoniowych i kazdy najmniejszy szczegol byl wykonany recznie za pomoca narzedzi .







    [/quote]No to ja uzasadnię dlaczego to jest według mnie styl odpustowy. Cała ta sztukateria w nowobudowanych domach jest odpustową tandetą. Kiedyś żeby zrobić takie wnętrza trzeba było się nieźle narobić wszystko było robione ręcznie i to były prawdziwe arcydzieła! Teraz takie wnętrza może zrobić sobie każdy, kupuje się gotowe elementy i klei do sufitów. Wiec jak to można nazwać ? Takie wnętrza jedynie przypominają dawny styl ale na pewno nim nie są. Każdy z nas ma jednak inny gust jednemu będzie się to podobało innemu nie.


    HA ha ha

  14. #54

    Domyślnie

    I jeszcze jedna Ciekawostka Dla tych Co Twierdza, to co jest na zdjeciach jest banalnie proste i byle dupek moze cos takiego zrobic

    To sa drzwi wejsciowe do domu ktory widzicie wyzej i powiem, ze do zrobienia ich uzylem pol palety nieobrobionych desek mahoniowych i kazdy najmniejszy szczegol byl wykonany recznie za pomoca narzedzi .







    [/quote]No to ja uzasadnię dlaczego to jest według mnie styl odpustowy. Cała ta sztukateria w nowobudowanych domach jest odpustową tandetą. Kiedyś żeby zrobić takie wnętrza trzeba było się nieźle narobić wszystko było robione ręcznie i to były prawdziwe arcydzieła! Teraz takie wnętrza może zrobić sobie każdy, kupuje się gotowe elementy i klei do sufitów. Wiec jak to można nazwać ? Takie wnętrza jedynie przypominają dawny styl ale na pewno nim nie są. Każdy z nas ma jednak inny gust jednemu będzie się to podobało innemu nie.


    HA ha ha

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    dziobak 2002
    bardzo solidna robota, widać ,że "kochasz" drewno.

  16. #56

    Domyślnie

    A czy moglbys napisac , co konkretnie robiles w tych wnetrzach i w jakim kraju ten dom sie znajduje ?

  17. #57

    Domyślnie

    To prawda, juz 10 lat pracuje z najleprzymi, bo za takich uwazam Irlandczykow. I smialo moge powiedziec, ze to moja pasja

    Pozdrawiam

  18. #58

    Domyślnie

    Tak

    Dom znajduje sie w okolicach Nowego Jorku, a Dokladnie Greenwich.

    A robilem tam doslownie wszystko, bazujac jedynie na zdjeciach lub nawet na opowiesciach wlascicielki i na jej szkicach

  19. #59

    Domyślnie

    Czyli : drzwi , listwy , szafki kuchenne ... Piekna robota . Samochod ma tablice z CT .

  20. #60

    Domyślnie

    Dokladnie, Greeneich, to Connecticut.

    Dokladnie jak mowisz, Niejednokrotnie dostajemy dlugie 1x6, i z tego sie cos robi. Kuchnie, zabudowy, Kominki, czego dusza zapragnie

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony