dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 104
  1. #61

    Domyślnie

    No to powodzenia . Tu takich wnetrz nie zobaczysz .

  2. #62

    Domyślnie

    Juz tez mi sie znudzily, dlatego wracam i bede robil nasze, czyli takie jak podobaja sie Polakom

  3. #63
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    No to powodzenia . Tu takich wnetrz nie zobaczysz .

    Chyba , że w jakim serialu "Na Wspólnej" albo innej Dekoratorni zaczną nagle takie pokazywać

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    No to powodzenia . Tu takich wnetrz nie zobaczysz .
    całe szczęście.....
    wybaczcie , ale gust Amerykanów jakoś mi nie leży......
    BOHO
    Warszawa

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziobak2002

    Do bladyy 78

    nie wiem Czy udaloby Ci sie przybic jedna prosta deske pod sufitem nie mowiac o 10 czy 12 pozacinanych na katy 30,2 stopnia i bevel 36.8 stopnia/

    Pozdrawiam
    no bez przesady........ podejrzewam, że nie tylko Ty jeden potrafisz przybijać deski pod sufitem.......
    BOHO
    Warszawa

  6. #66

    Domyślnie Re: Nietypowe wykanczanie

    Ja tu czegos nie rozumiem...
    Najpierw pytasz, jak nam sie podoba, piszesz, że to nie raklama, potem jak sie komus nie podobało to niedobrze, a potem że jednak to Ty robiłeś i że to taka wielka robota, żeby Cie docenić.

    Owszem, z tego co piszesz, to narobiłeś sie przy tym, ale rozumiem że jesteś tu rzemieślnikiem-fachowcem, ale nie projektowałeś tego, tylko odtwarzałeś. Faktycznie, narobiłeś się solidnie i tego Ci mogę naprawdę pogratulować.
    Ale wystrój jak dla mnie (absolutnie nieobiektywnie i bez odniesienia do jakiegokolwiek stylu) jest przeładowany, za bardzo wyraziste to jest.
    Ale w końcu to nie mnie ma sie podobać

    Tylko może napisz w prostych żołnierskich słowach o co właściwie pytasz?
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  7. #67
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sevage&ivi

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    177

    Domyślnie

    ja - nie wnikając w to co komu i czy mi osobiście się podoba - muszę napisać, że dom i drzwi robią wrażenie
    skończyć budowę i nie zwariować....
    Dziennik budowy oraz Komentarze

  8. #68
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mamamatinka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    w sensie wykonania widac że porządna robota, w sensie stylu i projektu masakra jak dla mnie

  9. #69

    Domyślnie

    O czym mowa, nikogo z tych wszystkich mądralińskich na tym forum i tak na taki dom ani wykończenie nie stać. Maybacha też pewnie szliby w zaparte, że by nie chcieli, bo po co, taki przesycony...

    Wystarczyłoby aby zaczęli pokazywać to w różnych znanych czasopismach czy filmach i obniżyli ceny o 1/10, wszyscy po kolei by to robili. Oj Polacy Polakami pozostaną. A na forum to widać najlepiej.
    Dziobak, odpowiesz mi na pw?

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał andromedea15
    O czym mowa, nikogo z tych wszystkich mądralińskich na tym forum i tak na taki dom ani wykończenie nie stać. Maybacha też pewnie szliby w zaparte, że by nie chcieli, bo po co, taki przesycony...

    Wystarczyłoby aby zaczęli pokazywać to w różnych znanych czasopismach czy filmach i obniżyli ceny o 1/10, wszyscy po kolei by to robili. Oj Polacy Polakami pozostaną. A na forum to widać najlepiej.
    Dziobak, odpowiesz mi na pw?
    co wy z tymi Maybachami ? ? ?
    już kolejny wyskakuje ni z gruchy, ni z pietruchy..... jakieś kompleksy małych chłopców macie, czy co ?

    i nie mam zamiaru nikogo przekonywać, że nie chciałbym żadnego Maybacha, bo według mnie to po prostu obciach....i cygańskich mebelków w domu, nawet za darmo, też nie...... i dla dzieci imion Fabienne, Etiennette, czy Xavier też nie...... bo według mnie, tutaj, nad Wisłą, to też obciach....

    ja rozumiem, że dla niektórych, pierwszą rzeczą, którą robią, po dorwaniu się do większej kasy jest udowodnienie sąsiadom, że ma się największy i najdroższy samochód w okolicy, a wyposażenia w domu to lepiej nie dotykać, bo tyle kosztowało...... są tacy - nie da się ukryć.....
    po prostu słoma wychodzi z butów, niezależnie od tego, jak bardzo jest wypchany portfel....
    BOHO
    Warszawa

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał andromedea15
    O czym mowa, nikogo z tych wszystkich mądralińskich na tym forum i tak na taki dom ani wykończenie nie stać.
    o proszę - na dodatek wróżka.....
    BOHO
    Warszawa

  12. #72

    Domyślnie

    Takie wykonczenie nie jest wcale drogie, a juz na pewno nie tak drogie jak Maybach

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziobak2002
    Takie wykonczenie nie jest wcale drogie, a juz na pewno nie tak drogie jak Maybach
    czy się komuś podoba, czy nie - kawał roboty.....
    BOHO
    Warszawa

  14. #74
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    KSERO

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    506
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Ja to bym w takim muzeum mieszkać nie chciała. Po pierwsze trzeba uważać, żeby czegoś nie uszkodzić. Po drugie kto to będzie stale czyścił nawet "służby" szkoda na takie zakamarki. Pamiętam jak mi mama opowiadała, że "gdańskie" szafy to się czyściło rączką od łyżeczki albo śrubokrętem owiniętym szmatką powodzenia.

  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Dla mnie to wyposazenie jest za cięzkie i kojarzy się z tandetą made in serial "Dynastia".
    Nie mieszkam w pałacu ani w starej kamienicy, to nie mam stiuków, kolumenek i rzeźbionych mahoniowych drzwi.

  16. #76

    Domyślnie

    Buu taka boazerie chce do przedpokoju, ale nikt u nas takich rzeczy nie robi , a wydaje mi się że by mi pasowała.

    Akurat całość jakoś mi nie podchodzi, za dużo tego dobrego, ale listwy przypodłogowe i taka biała boazeria, którą nazywam angielską bardzo mi sie podoba i wydaje mi się, że do mojej zabytkowej chaty by pasowała...
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mufka
    Buu taka boazerie chce do przedpokoju, ale nikt u nas takich rzeczy nie robi , a wydaje mi się że by mi pasowała.
    Żaden stolarz się nie podejmie? Wydaje mi się, że to tylko kwestia ceny.
    Pewnie trudno znaleźc w sklepie gotowe elementy, ale dorobić przeciez się da.
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Mufka
    Jesli potrzebowalabys zdjecia z podobnym wykonczeniami daj znac .
    Mam mase zdjec tego typu wnetrz.

    Wiem , ze w Lomzy mieszka stolarz , ktory robil piekne rzeczy z drewna , wlasciwie to artysta , ale nie mam namiarow na niego.
    Miejscowi zapewne go znaja.
    Mlody , niesamowicie zdolny chlopak.
    Widzalam Jego prace w stanach , cuda .

    Swoja droga to sie nie dziwie , ze takie wnetrza Wam [wiekszosci z Was] nie pasuja.

  19. #79

    Domyślnie

    Drogie Panie dzięki za odzew, stolarza może bym i znalazła (jakiś w Polsce zapewne jest ) , ale to nie na moją kieszeń .
    Znając mnie, to sobie sama zrobię hehehe na urlopie
    Ogólnie, to ludzie, raczej dziwnie reagują, gdy ktoś mówi, że chciałby białą boazerię i to taka do połowy ściany
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  20. #80

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mufka
    Znając mnie, to sobie sama zrobię hehehe na urlopie
    Ogólnie, to ludzie, raczej dziwnie reagują, gdy ktoś mówi, że chciałby białą boazerię i to taka do połowy ściany
    To mów że kasetony, bardziej interesująco brzmi

    W którymś z odcinków DIY (angielskojęzyczne programy telewizyjne "zrób to sam", u nas były kiedyś w tv emitowane, na ich podstawie jest chyba "Majster" wydawany) było o takiej boazerii kasetonowej. Może warto przeszukać w internecie jakiejś poręcznej instrukcji?
    Pozdrawiam
    zielony_listek

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony