dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 168
  1. #41

    Domyślnie

    ja w poznaniu mam ofertę na 26 z materiałem, ta sama ekipa życzyła sobie na jesień 28, także uwidacznia się dobra tendencja,
    mam tez inną ofertę na 24 z materiałem, tylko muszę jeszcze zweryfikować jakoś tej ekipy,

  2. #42

    Domyślnie tynki

    Cytat Napisał Kogutos
    hmmm to u was całkiem przyzwoite te ceny u mnie w mazowieckim sobie cenią od 17zł/m2
    witam.a ogólnie podajecie ceny tynku wraz z tym filcowaniem czy jak sie to zwie.
    umnie cena z tym czyms 22zł bez materiału.dodam że tynki piekne.nie bede ich szpachlował takie gładkie są.oczywiście nie takie gładkie jak lakier na samochodzie.cena wysoka dosyć.jeżeli bez tego filcowania to było by 17zł.
    pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    9zl za metr, cem-wap, moje materialy, woj. Podkarpackie
    Dobrze wykonane !

  4. #44

    Domyślnie

    Na śląsku cieszyński chcą od 20 zł w górę ale szukam dalej

  5. #45

    Domyślnie

    Yhmmm...mi w mazowieckiem robili cement - wapno za 30zł m2 za swoimi materiałem. Może nie najtaniej, ale przynajmniej wiem za co zaplacilam, bo tynki wyszły super białe, gładkie i odrazu pod malowanie. Bez żadnych zastrzeżeń... a ekipa godna jest polecenia...[/i]

  6. #46
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar hojnorek
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Św. Katarzyna
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    28pln (w tym szpryca baumita a potem tynk wapienno-cementowy też baumita + listwy przyokienne + narożniki)
    dziennik:
    I. Stan Surowy Zamknięty[x]
    III.1 Poddasze [x]
    III.2 Wykończenie [ ]

    komentarze

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patrycja_169
    Yhmmm...mi w mazowieckiem robili cement - wapno za 30zł m2 za swoimi materiałem. Może nie najtaniej, ale przynajmniej wiem za co zaplacilam, bo tynki wyszły super białe, gładkie i odrazu pod malowanie. Bez żadnych zastrzeżeń... a ekipa godna jest polecenia...[/i]
    No i tak trzymać, lepiej zapłacić trochę więcej ale mieć pewność ze nie dostaniesz zawału jak zobaczysz ściany a swoja drogą takich ludzi co schodzą z cena do 8 zł za robociznę powinno się chyba kamieniować bo to właśnie oni psuja cały rynek budowlany !!A umiejętności trzeba sobie cenić

  8. #48
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar hojnorek
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Św. Katarzyna
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalmayday
    a swoja drogą takich ludzi co schodzą z cena do 8 zł za robociznę powinno się chyba kamieniować bo to właśnie oni psuja cały rynek budowlany !!A umiejętności trzeba sobie cenić
    taaaaak jest! a najlepiej centralne planowanie!
    dziennik:
    I. Stan Surowy Zamknięty[x]
    III.1 Poddasze [x]
    III.2 Wykończenie [ ]

    komentarze

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    niepijtyle

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    15pln/m2 robocizna Lubelskie

  10. #50

    Domyślnie

    Z materiałem wyjdzie około 22 zł/m2
    Bez materiału 14-15zł/2
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marko34

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Tynki

    Cytat Napisał mm13
    Ja też buduje pod Poznaniem, dziś dzwoniłam, ekipa z Konina 16 zł/m2, z Poznania 25 z materiałem, 15 bez.

    Cena Tynków na podkarpacu leci srednio 12zł za metr bez materialu

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marko34

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Tynki

    Cena na podkarpaciu tynkow maszynowych cementowo wapiennych bez materiału chyba najmniejsza ;/ miedzy 12-11zł za metr

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    barts89

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Tynki tradycyjne to porażka.. Nie dość że się je beznadziejnie robi.. To i są droższe niż gipsowe.. A na dzień dobry przy metrażu 600m dom waży o jakieś 10 ton więcej niż przy gipsowych.. Czy ściany oddychają przy gipsowym ? Jasne że tak.. A tradycyjny i tak trzeba przynajmniej 2 do 3 razy szpachlować GIPSEM! Czy trzymają wilgoć ? Jeśli dom jest niedogrzany to na tradycyjnym grzyb wyjdzie jeszcze prędzej.. Jeśli ktoś mówi że tynki ręcznie robione są lepsze to chyba albo sam je tak robi i chroni swój interes.. albo nigdy nie widział maszynowych.. Jeśli ściana będzie krzywa to ręcznie się jej już nie naprostuje.. i czas wykonywania maszyna a ręcznie jest na 600m ok 2 tygodnie a ręcznie widzę za oknem 5 osobowa brygada od listopada działa.. Słyszałem też że podobno gipsowe się kruszą pod palcem..? Owszem może się tak zdarzyć jeśli "fachowiec" nie zagruntuje ścian przed tynkowaniem.. wtedy ściany wyciągną cała wodę z gipsu i ten się "spali" Cena w kujawsko - pomorskim to 22zł m z pełnym materiałem i gwarancją na tynk na parę lat.. do tego 1 lub 2 wiadra gładzi sheetrok 1 szpachlowanie cienkowarstwowe ok 7zł i można malować .. tradycyjny od 24zł + 17zł za szpachlowanie + kolejne tony materiału..

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PliP
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    1.781
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie filcowanie tynków ???

    Cytat Napisał Jerry304
    Moje tynki kosztują 14zł za m2 z filcowaniem - okolice Konina
    O co chodzi z tym filcowaniem tynków, bo jakoś nie do końca znalazłem odpowiedź co oznacza to określenie??
    Ucz się ucz,
    nauka to i tak do bezrobocia klucz!

    Aktualnie: Wykończyłem dom, a teraz on wykańcza mnie

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    Cytat Napisał barts89
    Tynki tradycyjne to porażka.. Nie dość że się je beznadziejnie robi.. To i są droższe niż gipsowe.. A na dzień dobry przy metrażu 600m dom waży o jakieś 10 ton więcej niż przy gipsowych.. .
    nosić chcesz ten dom )

  16. #56

    Domyślnie Tynki Maszynowe

    Cena tynku w ok. Krakowa to ok 22-24 ,- Nie słuchajcie ludzie bzdur jakoby tynk maszynowy miał prostować ściany bo agregat tylko narzuca tynk na ścianę a nie prostuje jej nie ściąga łatą itd. to ciągle musi zrobić człowiek. Chyba że ktoś wali agregatem (dosyć ciężki jest) w ścianę aby ją przesunąć mechanicznie. Tynków gipsowych już się nie szpachluje cienkowarstwowo gipsem bo od tego jest technologia tzw. kretowania. Filcowanie tynku to zacieranie go pacą z filcem jest wtedy bardziej gładki dla niektórych klientów nadający się do gruntowania i malowania beż żadnych gładzi. Aby nie stosować gipsu na cem-wap można zastosować gładź wapienną i nie mamy gipsu na ścianach. Autoryzowany wykonawca tynków maszynowych.

  17. #57

    Domyślnie

    witam
    u mnie tynki gipsowe maja byc za 22 zł /m2 baumita.tylko mam pytanie czy jesli ściany są krzywe i trzeba nałożyc wiecej gipsu zeby wyrównac to czy ekipa moze liczyc sobie metry 2 podwójnie? jesli nie to w jaki sposob mozna sie z nim dogadac zeby przy rozliczeniu nie byc nie miło zaskoczonym?

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimka27
    witam
    u mnie tynki gipsowe maja byc za 22 zł /m2 baumita.tylko mam pytanie czy jesli ściany są krzywe i trzeba nałożyc wiecej gipsu zeby wyrównac to czy ekipa moze liczyc sobie metry 2 podwójnie? jesli nie to w jaki sposob mozna sie z nim dogadac zeby przy rozliczeniu nie byc nie miło zaskoczonym?
    Ja tak się dogadałem ze swoim wykonawcą (że liczy razy dwa jak trzeba tynk nadrzucić). Ale musi mi każdą "krzywą" ścianę pokazać przed tynkowaniem- i tak jestem codziennie wieczorem na budowie, a przynajmniej będę się czuł odrobinę bezpieczniej, żeby nie być właśnie "nie miło zaskoczonym"

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barti44
    Cytat Napisał mimka27
    witam
    u mnie tynki gipsowe maja byc za 22 zł /m2 baumita.tylko mam pytanie czy jesli ściany są krzywe i trzeba nałożyc wiecej gipsu zeby wyrównac to czy ekipa moze liczyc sobie metry 2 podwójnie? jesli nie to w jaki sposob mozna sie z nim dogadac zeby przy rozliczeniu nie byc nie miło zaskoczonym?
    Ja tak się dogadałem ze swoim wykonawcą (że liczy razy dwa jak trzeba tynk nadrzucić). Ale musi mi każdą "krzywą" ścianę pokazać przed tynkowaniem- i tak jestem codziennie wieczorem na budowie, a przynajmniej będę się czuł odrobinę bezpieczniej, żeby nie być właśnie "nie miło zaskoczonym"
    22zł za tynk Baumita to dobra cena, my robimy tylko Knaufem za 25zł, co do podwójnego liczenia to mała przesada. Jeśli jest mała krzywizna czyli 1-2cm nawet nie mówimy o tym inwestorowi no chyba ze trzeba dorzucać po "20cm" to dogadujemy sie zawsze

  20. #60

    Domyślnie

    Panowie, a czy takie ceny są atrakcyjne??

    Tynk cementowo-wapienny maszynowy Kreisel 500 -> 26 zł brutto z vat

    Siatkowanie siatką leduchowskiego (30 cm)- 35 zł/1mb z vat.

    wykonanie szpalet w oknach,drzwiach balkonowych-> 40zł za mb.

    No i co Wy na to??

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony