dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 9
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 168
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barti44
    Panowie, a czy takie ceny są atrakcyjne??

    Tynk cementowo-wapienny maszynowy Kreisel 500 -> 26 zł brutto z vat

    Siatkowanie siatką leduchowskiego (30 cm)- 35 zł/1mb z vat.

    wykonanie szpalet w oknach,drzwiach balkonowych-> 40zł za mb.

    No i co Wy na to??
    Dla wykonawcy sa dość atrakcyjne
    Z tymi szpaletami i siatką to trochę przegięcie.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  2. #62

    Domyślnie

    W okolicach Szamotuł cena tynków to około 13-14pln/m2. Odliczam drzwi i okna (chyba że są obrabiane). Tynk cem-wapienny narzucany ręcznie na listwach drewnianych. Odradzam stosowanie narożników jeśli tynk ma być szpachlowany. Piasek wyciera ocynk na listwach narożnikowych a gipsy nie lubią surowej stali. wystarczy założyć narożniki alu przed gipsowaniem

  3. #63

    Domyślnie

    W okolicach białegostoku cena 12-15 za m2


    A

  4. #64

    Domyślnie

    w Koninie i okolicy cena tynków 11-13 zł ale są tacy co nawet za 9-10 zł zrobią ale nie wziął bym ich... jak ktoś robi dobrze to ma dużo roboty i cene wysoką...
    ale po jego robocie nie trzeba prostować ścian... więc czasem warto dołożyć np. tą złotówke bo to się spłaci!

  5. #65

    Domyślnie

    Okolice Bydgoszczy meldują: 21 zł / m2 z materiałem.
    POZDRAWIAM
    ...

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    filipesco

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Wolsztyn - Wielkopolska
    23 zł z materiałem - polecani fachowcy. Mają przyjść do mnie za tydzień więc zobaczymy co na prawdę wyjdzie.
    Pozdrawiam.

  7. #67

    Domyślnie

    Witam !

    Czy ktoś moze mi podrzucić namiary na ekipe z okolic Rzeszowa, która robi dobrze tynki cementowo-wapiennych wewnętrzne ?
    Interesuje mnie ekipa, po ktorej uniknę dodatkowego kładzenia gładzi. Akceptuję brak idealnej gładkości jaką oferuje tynk gipsowy.

    Dostałem od jakieś firmy robiącej kompleksowo prace wycenę na 13 zł za robociznę. Jednak odradzono mi wspomnianą firmę ... więc szukam dalej.


    Pzdr
    Leszek

  8. #68

    Domyślnie

    Witam,
    Kraków i okolice:
    - tynki cementowe 23 do 26 zł netto z matereriałem,
    - tynki gipsowe 22 do 24 zł netto z materiałem.
    Pozdrawiam.

  9. #69
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Kaya
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy mogę prosić o jakieś namiary na tą firmę .Będę bardzo wdzięczna
    Cytat Napisał filipesco Zobacz post
    Wolsztyn - Wielkopolska
    23 zł z materiałem - polecani fachowcy. Mają przyjść do mnie za tydzień więc zobaczymy co na prawdę wyjdzie.
    Pozdrawiam.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał filipesco Zobacz post
    Wolsztyn - Wielkopolska
    23 zł z materiałem - polecani fachowcy. Mają przyjść do mnie za tydzień więc zobaczymy co na prawdę wyjdzie.
    Pozdrawiam.
    Filipesco, daj znac jak u Ciebie wyszly te tynki. Moje okolice i za niedlugo bede szukal ekipy...

  11. #71

    Domyślnie 24

    Witam, u mnie kładzie teraz za 24 zł./m z materiałem z agregatu

  12. #72
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasiamdk

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5

    Smile

    Witam, jakie są ceny w mazowieckim tynkow maszynowych wapiennych zacieranych piaskiem kwarcowym?? i czy polecacie takie tynki?? prosze o namiary do sprawdzonych firm. pozdrawiam.

  13. #73

    Domyślnie Witam

    Jestesmy ekipa tynkarska z wieloletnim doswiadczeniem jesli chodzi o tynki cementowo-wapienne. Posiadamy 2 agregaty tynkarskie do wykonywania tynkow tradycyjnych z gotowych mieszanek jak i z piasku wapna i cementu. Ale hitem ostatnich lat to tynki cementowo-wapienne ze slichta z piaskiem kwarcowym. Wychodzi gladziusko gotowe pod malowanie a twardosc jest o wiele wieksza niz w przypadku tynkow gipsowych. Moge zaprosic Panstwa na ktoras z naszym budow tam zobaczycie efekt koncowy naszej pracy i czym charakteryzuje sie kwarc. Jest to zwykly piasek tylko o bardzo drobnej struktorze nie powodujacy alergii czy tez uczulen jak to ma miejsce w przypadku gipsu. Nie gromadzi wilgoci przez co mieszkanie jest wolne od grzybow lub plesni. Trwalosc tych tynkow jest bardzo dluga a wiec co za tym idzie to dobrze wydane pieniadze. Wystarczy popatrzec w stecz gdzie nasi dziadkowie od dawien dawna tynkowali piaskiem i wapnem bez uzycia cementu i te tynki siedza po 50 lat, a prosze sobie wyobrazic ile beda siedziec te z cementem. Poza tym zarzuty typu ze tynk cementowo-wapienny jest nieestetyczny sa jakies raki czy nierownosci, odpieram bo jest to opinia z przed 20 lat gdzie wtedy nie dysponowano odpowiednim sprzetem a wierzchnia warstwa byla wykonywana z piasku grubego.Cena za m2 tynku kwarcowego na naszym terenie to 21zl z materialem bez materialu 13zl. Wykonujemy rownież tynki gipsowe ale sporadycznie, generalnie odradzam klientom tego typu tynki. Kiruje sie tym ze nie polcecam czegos czego sam bym sobie w domu nie zrobil.

  14. #74

    Domyślnie

    od razu widac ze nie robisz dlugo gipsów bo jakby tak bylo to 600 m2 robi sie srednio okolo tygodnia a zaprzyjazniona ekipa robi 80 m2 na glowe dziennnie

  15. #75
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    po domkach w Łodzi "biega" chińczyk i tynkuje za 3 zeta zm2 - gips czy cement wsio ryba. Ma 2 miski plastikowe (chińskie), wiertarkę i mieszadło (chińskie) + pace (też chinskie). Jakość ma jaskiniową. Inwestory biorą poprawki już u Polaków - cena 40 zeta/m2 bez materiału. Tylko nie popsujcie ceny - hasło chińczyk
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  16. #76

    Domyślnie

    witam na terenie malopolski za cementowo-wapienne kwarcowe 21zl z materialem. Szpachla zbedna od razu pod malowanie.

  17. #77
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fox2010

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    A macie kogos godnego polecenia w Lodzi w rozsadnej cenie ( jakiej?)
    Potrzebuje wytynkowac domek - powierzchnia tynkowania 600m2.
    Termin lipiec.
    Pozdrawiam
    Adam

  18. #78

    Domyślnie

    niestety w Lodzi nie
    Pozrawiam

  19. #79
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    faust

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Poszukuje firmy do tynków

    Poszukuje firmy do tynków cementowo-wapiennych na budowe pod poznaniem.
    Moze polecicie jakąś sprawdzona i rzetelną firme?

  20. #80

    Domyślnie

    Poszukuje firmy do Tynków cementowo-wapiennych ok.Tychów kogo możecie polecić? z góry dziękuje. (nowy dom do wytynkowania)

Strona 4 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony