dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 168 z 168
  1. #161
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Huczes Zobacz post
    EWBUD jesteś zadowolona z tynków? Jestem w trakcie szukania ekipy i porównuje oferty.
    Pewnie, że jestem
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  2. #162

    Domyślnie

    Śląsk, okolice Rybnika, tynkowanie maszynowe, kwiecien 2017, tynki gipsowe 28zl, cementowo-wapienne 30zl. plus dodatkowe 11zl za krzywe sciany i wieksza ilosc materialow i plus dodatkowe prace za obudowe rolet itp.
    chlopaki pracowali od 5-6 rano do 17... co zasugerowali to od wykonawcy murujacego sciany mielismy zatrzymac zaliczke na poczet zwiekszonych kosztow tynkow na krzywych scianach... choc i tak przyznali ze calkiem dobrze mielismy mury postawione a idac tym tropem to od nich powinnismy zatrzymac 10% na poczet gladzi jesli tynk krzywo polozony...

  3. #163

    Domyślnie

    gładzią nie równa się ścian...

  4. #164

    Domyślnie Witam prosba o wzor umowy

    Cytat Napisał GraMar Zobacz post
    Ja swoją umowę oparłam na moim projekcie-jest tam zawarta IV kategoria tynku+specyfikacja ITB oraz wg ITB warunki odbioru prac. Wszystko jest w polskich normach i nawet słówka nie wymagam więcej niż przewiduje prawo budowlane.
    Witam czy moglbym prosic o wzor umowy [email protected]

  5. #165

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuje ekipy do tynków cementowo-wapiennych maszynowych.
    Ma ktoś sprawdzoną ekipę?
    woj. śląskie lub małopolskie

    Z góry dzięki za namiary

  6. #166
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pvo
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    kielce
    Kod pocztowy
    26-220
    Posty
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał janrenovate Zobacz post
    Ręczne nie sa gorsze od maszynowych
    Ba nawet lepsze,zreszta maszyna tylko nakłada tynk,reszte tak czy owaktrzeba ręcznie robic.
    cena za m2 w granicach 16-20zł/m2 robocizna
    Rozumiem ze potrafisz zatrzec tak dobrze jak zacieraczka o srednicy 35cm???? skoro tak zawale cie robotą. Prosze cie nie pisz glupot bo jak zyje nie widzialem nigdy i nigdzie zrobionych tynkow cw recznych lepszych od maszynowych. maszynowo sie naklada ale i zaciera, bo samo nakladanie nie czyni tynku maszynowego.
    "Każdy jest kowalem swego losu, lecz nie każdy umie kuć"

  7. #167

    Domyślnie

    Szukam wykonawcy na marzec 2019. ok 600m2, Śląsk, okolice Katowic. Maszynowe, najlepiej gipsowe utwardzane (nida lub diamant). Ktoś coś poleci ?

  8. #168

    Domyślnie tynki cementowo wapienne maszynowo

    Cytat Napisał piotrdebowski Zobacz post
    witam na podlasiu 12zł/m2 robocizna 17-18zł/m2 z materialem sprawdzona brygada [tylko nie pija ]
    Witam czy mozna prosic o numer telefonu?

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony