dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71

Temat: Toaletka

  1. #61

    Domyślnie

    Ja będę musiała niestety toaletkę zrobić na zamówienie, bo muszę ją w dosyć dziwnym miejscu upchnąć-moja toaletka musi być przy oknie, a okna mam w lukarnach... Tzn. muszę się zmieścić z nią pod skosem i do tego w kącie- nie wiem jeszcze jak to zrobić

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał amatlea
    Ja będę musiała niestety toaletkę zrobić na zamówienie, bo muszę ją w dosyć dziwnym miejscu upchnąć-moja toaletka musi być przy oknie, a okna mam w lukarnach... Tzn. muszę się zmieścić z nią pod skosem i do tego w kącie- nie wiem jeszcze jak to zrobić
    A masz zamiar zamawiać na wymiar tylko toaletkę czy całą sypialnię?
    Masz może jakąś orientację jak się mają ceny takiej zamawianej toaltki, łóżka, komody do cen tych gotowych np voxa czy brw?
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  3. #63

    Domyślnie

    Niestety jeszcze się nie orientowałam, bo jestem jeszcze na etapie podłóg, łazienek itp.
    Ale myślę, że łóżko będzie tapicerowane, więc nie będzie problemu ze zgraniem z meblami drewnianymi, a oprócz toaletki pewnie zamówię szafki nocne, półki, może stolik, szafę wnękową.

  4. #64

    Domyślnie

    Witam, moja toaletka wyglada tak jak na załaczonych fotkach Wiecej zdjęc na blogu Zapraszam

    http://mojemagiczne.blogspot.com/201...-toaletka.html
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161226_152610.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	24,5 KB
ID:	377535   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161227_100026.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	19,4 KB
ID:	377536  

  5. #65
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    evaneskaj3

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-983
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ach, to prawda! Toaletki są takie śliczne Sama bym chciała mieć takie cudeńko w sypialni

  6. #66
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Nie mam tutaj zdjęcia swojej ale jest to drewniana ciemna toaletka z kolekcji Orland.Wygodna, codziennie sie na niej maluję

  7. #67

    Domyślnie

    Ja się zawsze zastanawiałam jak powinna wyglądać ta idealna, ale w sensie wielkościowym. Na pewno musi być blat na podparcie ręki do kresek, bo wtedy dobrze wychodzą, więc... jaka wysokość? Raczej lustro blisko twarzy, więc nie głęboka. Wsuwany stołeczek żeby nie rzucał się w oczy? No i ja kocham szuflady, nie wyobrażam sobie nic innego. Widziałam bardzo ładne na westwingu, ale raczej w klasycznym stylu. Jedną fajną w agacie, ale też klasyczna. Było wygodnie, ale nie przymierzyłam się specjalnie. Nie mam pojęcia co z oświetleniem nocnym/zimowym. Może wystarczy zwykła rozproszona lampka? Rozmarzyłam się... a kiedyś mi mąż stolarz obiecał Tylko tu gdzie teraz mieszkamy jest za ciasno na taką prawdziwą. Wielką szafę mam za to

  8. #68
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pastelowa

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    03-560
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja mam toaletkę z Ikei i jestem bardzo zadowolona. W eleganckim, klasycznym stylu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sliczna-biala-toaletka-kozuchow-304034267.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	30,0 KB
ID:	378819

  9. #69
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał pastelowa Zobacz post
    Ja mam toaletkę z Ikei i jestem bardzo zadowolona. W eleganckim, klasycznym stylu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sliczna-biala-toaletka-kozuchow-304034267.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	30,0 KB
ID:	378819

    Toaletka jest całkiem ładna. Jednak nie będzie na pewno pasowała do każdego mieszkania. Jesli mieszkanie jest w stylu prowansalskim to tak Jesli jednak jest klasyczne to nie.

    Sama zdecydowałam sie na toaletkę Natalia z Black Red White ( powiesiłam nad nią jednak inne lustro - chciałam mieć większe możliwości aranżacyjne). osobiście podoba mi się to, ze jest o wiele bardziej pojemna jeśli chodzi o kosmetyki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	toaletka-natalia-brw.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	73,8 KB
ID:	389253

  10. #70

    Domyślnie

    Ja planuję swoją toaletkę w sypialni, a że okno w niej mamy duże będzie ona stała w jego świetle zajmując około połowę jego powierzchni . Nie mam natomiast koncepcji co do jej oświetlenia. Na początku zaplanowałam lampę na suficie nad toaletką, ale doszłam do wniosku, że mi to nic nie da, a może mnie tylko oślepiać. Podświetlane lustro odpada, bo nie chcę nim zasłaniać okna(lusterko będę chciała mieć taki na "nóżce"). Może macie jakiś pomysł jak to oświetlić? Lampką stojącą na parapecie czy może taką na wysięgniku przymocowaną do ściany tam gdzie zaczyna się okno?

  11. #71
    Banned
    annakwiat1994

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-226
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ooo mi też się marzy toaletka, taka jak u wielkich youtuberek! Muszę w końcu w nią zainwestować. Na allegro jest stosunkowo duży wybór tanich, za około 300zl, przeróżnych kolorów, choć mi osobiście najbardziej podobają się białe. Choć zastanawiam się czy nie pasowałaby mi do sypialni bardziej taka w kolorze ''baby blue'', ale cóż, zawsze można ją przemalować.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony