dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 71

Temat: Toaletka

  1. #21

    Domyślnie

    jaszczurka - zaniemówiłam bardzo mi się podoba pomysł z wnęką. w ogóle - bardzo klimatyczna sypialnia

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał noirpoulet
    jaszczurka - zaniemówiłam bardzo mi się podoba pomysł z wnęką. w ogóle - bardzo klimatyczna sypialnia
    Dziekuje bardzo ...mnie osobiscie tez bardzo sie podoba poza tym uwielbiam w niej przebywac-jak dorobimy sie tv to juz chyba wogole z niej nie wyleze
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  3. #23

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Po długim szukaniu nadal nie mogę znaleźć czegoś dla siebie.
    Tzn. niby znalazłam ale nie w tym kolorze(przemalowywać na ciemno?) i bez przekonania.

    Ta jest pojemna, ma praktyczne szufladki i ruchome lusterko, ale coś mi w niej "nie gra"

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Ma jakieś fatalne proporcje

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Witajcie,
    Powoli mebluje, mimo że dopiero zaczynamy instalacje
    Jednak już zaczynam sie rozgladać
    O toaletce myślałam, ale w łaziece
    Cięzko sie zdecydować

    Aga

  8. #28

    Domyślnie

    http://img145.imageshack.us/my.php?i...kretaermf8.jpg
    http://img181.imageshack.us/my.php?i...lolcha1qw5.jpg

    kiedys robiłem coś w tym stylu ale bez lustra ale to nie problem dokomponować , bardzo były zgrabne

  9. #29

    Domyślnie

    Ja będę robiła w sypialni toaletkę, jeszcze nie wiem jaką bo nie mogę zdecydować się na wystrój sypialni.
    Jedno co mnie powala to ten ład panujący na toaletkach, mogę z całą pewnością powiedzieć że u mnie tak nie będzie, biorąc pod uwagę jaki syf panuje na mojej półce w łazience obecnie. Staram się jak mogę, wywalam wszystkie kosmetyki którym się daty ważności kończą - nie kupuje po 10 sztuk na zapas - no chyba że balsamy - ale to i tak w łazience stoi.
    I kolejna sprawa - patrząc na moje obecne przyzwyczajenia nie wiem czy to dobry pomysł mieć toaletkę w pokoju - maluję się zawsze na końcu czasam jak już buty mam na nogach - chyba dolna łazienka będzie lepszym rozwiązaniem!

  10. #30

    Domyślnie

    Też właśnie przerabiam temat toaletki.
    No i zaczęłam się zastanawiać, bo ja też zwykle maluję się na stojąco w łazience, a toaletka ma być w sypialni.
    Wydawało mi się, że na siedząco będzie wygodniej, chociaż nigdy tego nie próbowałam.
    Miałam zamiar przymocować do ścian kawałek blatu, pomalować go perłową farbą i zawiesić na ścianie nad blatem lustro w starej, ciemnej ramie z drewna, ale wczoraj pojawiła się inna koncepcja, zobaczymy. Kosmetyki chyba będę trzymała w koszyczku, na lustrem, albo obok będzie wisiał kinkiet, ale czy da wystarczająco dużo światła?
    Najbardziej podobają mi się te proste toaletki, albo te vintage.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Jeśli obok lustra, to kinkiety powinny być dwa - symetrycznie.

  12. #32

    Domyślnie

    Niestety - mam tylko jeden - z poprzedniego mieszkania
    (Najwyżej będę jednostronnie staranie umalowana)
    Tak na powaznie - obawiam się trochę, że on da trochę za słabe światło (ale z kolei pasuje do lampy sufitowej), jak będzie kiepski, będę musiała zmienić

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Jak tylko jeden to nad lustrem
    Może wystarczy zmienić żarówkę, skoro kinkiet pasuje

  14. #34

    Domyślnie

    To moze ja wkleje jedno zdjecie z wystawy mne akurat taka przypadła do gustu...


  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja raczej zrezygnuje z toaletki - o wiele wygodniej mi robić kobiece czynnosci w łazience:
    czesanie i suszenie włosów - mam długie włosny i łatwiej je sprzątać z płytek
    malowanie - bezpośredni dostęp do wody ułatwi korektę malunkowych błędów

    Po prostu nie bardzo widzę praktyczności takiego mebla.

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gamiga
    Ta jest pojemna, ma praktyczne szufladki i ruchome lusterko, ale coś mi w niej "nie gra"
    Wygląda jak biurko. A poza tym ma za nisko lustro. Jakbyś usiadła na krześle widziałabyś głównie swoją brodę i piersi.

  17. #37

    Domyślnie

    A mnie się podobają takie biurkowate.
    Ostatnio myślę o takiej z szufladkami.
    Włosy też farbuję i suszę w łazience, nawet specjalnie do suszenia mam fotel w łazience i jakąś książkę, albo gazetę
    Nie wiem, czy będę się przy tej toaletce malowała, ale zdecydowanie potrzebuję miejsca na biżuterię, któej mam wprawdzie bardzo mało, ale zakładnie kolczyków w łazience jest stanowczo niewygodne.

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Ja się skłaniam ku koncepcji, żeby się malować przy dobrym oświetleniu w łazience a toaletka w sypialni, bo mi pasuje do koncepcji - taka jakaś romantyczna, na biżuterię, której mam dużo bo sama sobie robię . Więc potrzebuję dużo szufladek...

  19. #39

    Domyślnie

    Oooo, gdybm sama sobie robiła, też bym miała dużo. Fajnie masz

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    taka terapia antystresowa

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony