dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    L&T

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    3

    Domyślnie schody

    Na wstępie-tynki wygladają rewelacyjnie, bardzo wam gratuluje takich postepow, widac, ze powoli zbliza sie etap typowy dla ciebie WNETRZA

    Ja mam prosbę Asiu, czy mogłabys zrobic kilka zdjęć schodow i wkleic!? z gory dziękuje. Bo wydaje mi sie,ze nie robiliscie tak jak w projekcie (jest tylko jedno zdjęcia wiec trudno ocenic), bardzo mi się podobają twoje i są chyba bardziej bezpieczne. Proszę o kilka fotek...
    pozdrawiam
    L&T

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    danusia73-34 jestem ciekawa na jakim etapie już jesteście...bo prace na pewno już rozpoczęte. Chętnie powymieniam wrażenia budowlane

    L&T Tynki faktycznie wyglądają/wyglądały nieźle Już się nieco upaskudziły, ale wiadomo, że pewnie bez cekolu się nie obejdzie. Bynajmniej powierzchnie duże i widoczne trzeba będzie cekolować. Nie ma problemu póki co z jakimiś dużymi nierównościami czy brakiem pionu.

    Schody... nie wiem czy to jeszcze aktualna prośba... pewnie nie... Przepraszam za zwłokę. Fakt, że zmieniliśmy ich kształt z uwagi na dzieci. Takie tradycyjne wyglądają lepiej ale są mniej bezpieczne. Zaryzykowaliśmy. Zobaczymy co z tego będzie.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Te odpowiedzi pewnie też już grubo po czasie ale...

    Markowy69 Ha, faktycznie ściany z Porothermu 25 i z tego co pamiętam ściany zewnętrzne kosztowały nas 18 tys... i to mówię o samym pustaku.


    Zuza21 Wymiary... tak, też miałam podobne dylematy i generalnie uważam po czasie, że wszystko zależy od sumy jaką dysponujecie. Mi ten dom odpowiadał rozmiarowo. Większego nie chciałam, a tylko takie mają i garderobę i pralnie i suszarnię a na dodatek wszystko duże. Tutaj niestety- coś kosztem czegoś. Jednakże... garderoba może nie ma ogromnych rozmiarów, ale wydaje mi się, że się spokojnie pomieszczę. Przy obecnych wymiarach szafy śmiem twierdzić, że się w tej garderobie utopię A jednak człowiek ma takie coś w sobie, że zawsze chce więcej i większe.
    Pralni i suszarni nie ma i jest to dla mnie pewien ból. Postanowiłam "wydzielić" górną łazienkę i wstawię tam pralkę oraz zawieszę coś na kształt suszarki. Jakoś muszę to pomieścić bo nijak pralni uzyskać się nie da.
    Poza tym łazienka jest ok wielkościowo. Oczywiście wszystko zależy od tego kto czego od łazienki oczekuje. Dla mnie nie musi być ona przestrzenna.

    Jestem ciekawa czy zdecydowałaś się na zakup projektu Romy

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aaska
    Pralni i suszarni nie ma i jest to dla mnie pewien ból. Postanowiłam "wydzielić" górną łazienkę i wstawię tam pralkę oraz zawieszę coś na kształt suszarki. Jakoś muszę to pomieścić bo nijak pralni uzyskać się nie da.
    Poza tym łazienka jest ok wielkościowo. Oczywiście wszystko zależy od tego kto czego od łazienki oczekuje. Dla mnie nie musi być ona przestrzenna.
    Cześć
    Aaska Twój pomysł jest spoko, podoba nam się i też tak zrobimy tylko zastanawiamy się nad wentylacją tego pomieszczenia. Obawiamy się że zaczną rosnąć podgrzybki, kurki itp.
    masz może jakieś rozwiązanie? ja myślałem o wentylacji z komina przeznaczonej dla łazienki, a w łazience okno może wystarczy? co to tym sądzisz?
    Kasia i Wojtek
    Galeria zdjęć - Pytać na PW, udostępnię.
    Galeria zdjęć - Komentarze

    Pytania i dyskusja: [email protected]

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaska
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Cześć
    Aaska Twój pomysł jest spoko, podoba nam się i też tak zrobimy tylko zastanawiamy się nad wentylacją tego pomieszczenia. Obawiamy się że zaczną rosnąć podgrzybki, kurki itp.
    masz może jakieś rozwiązanie? ja myślałem o wentylacji z komina przeznaczonej dla łazienki, a w łazience okno może wystarczy? co to tym sądzisz?
    Wiesz, brak dokumentacji odnośnie wentylacji nieco nas zaskoczył. Faktem jest, że bez wentylacji nie da rady. Dlatego już kładąc dach postaraliśmy się o kilka kominków wentylacyjnych dachowych. Zamontujemy przewód wentylacyjny w łazience z wiatraczkiem elektrycznie odpalanym i pociągniemy do kominka. Na okno łazienkowe bym nie liczyła. Może nie wystarczyć

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony