dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Mam kostke granitowa i mech pomiedzy nia wygląda cudownie i dodaje takiej "patyny". Moi znajomi w każdym bądź razie zawsze pytaja czy te ścieżki to już były wczesniej na działce i w nie wpasowaliśmy dom
    Ostrzegam przed firmą Mirolet z Bydgoszczy / okna Salamander !!! ŻENADA! czytaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24491

  2. #22

    Domyślnie

    Uwielbiam takie klimaty ,kontrast szarej kostki brukowej i pięknej nasyconej zieleni to takie malarskie ummm ... po nocach się śni .Próbowałam przeniesć mech i zaszczepić pomiedzy płytami z piaskowca- schodami ale nie udało się -tam może tylko rozchodnik, za dużo słońca. Ciekawe czy jest jakiś mech na skrajnie słoneczne środowiska ?Po północnej stonie domu właśnie będziemy kłaść kostkę ,więc jużwiem- jogurcik i napewno się uda

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał annko
    Uwielbiam takie klimaty ,kontrast szarej kostki brukowej i pięknej nasyconej zieleni to takie malarskie ummm ... po nocach się śni .Próbowałam przeniesć mech i zaszczepić pomiedzy płytami z piaskowca- schodami ale nie udało się -tam może tylko rozchodnik, za dużo słońca. Ciekawe czy jest jakiś mech na skrajnie słoneczne środowiska ?Po północnej stonie domu właśnie będziemy kłaść kostkę ,więc jużwiem- jogurcik i napewno się uda
    moze i ladnie to wyglada ae jak masz mala kostke i mech ja obrasta to mozesz kiedys zeby zgubic na tej kosteczce i pieknym mchu

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał annko
    Uwielbiam takie klimaty ,kontrast szarej kostki brukowej i pięknej nasyconej zieleni to takie malarskie ummm ... po nocach się śni .Próbowałam przeniesć mech i zaszczepić pomiedzy płytami z piaskowca- schodami ale nie udało się -tam może tylko rozchodnik, za dużo słońca. Ciekawe czy jest jakiś mech na skrajnie słoneczne środowiska ?Po północnej stonie domu właśnie będziemy kłaść kostkę ,więc jużwiem- jogurcik i napewno się uda
    moze i ladnie to wyglada ae jak masz mala kostke i mech ja obrasta to mozesz kiedys zeby zgubic na tej kosteczce i pieknym mchu
    Okej,okej... już schodzę na ziemię .Wiadomo bezpieczeństwo to pierwszorzędna sprawa

  5. #25

    Domyślnie

    Pomaga wypalanie(butla gaz.palnik) po kilku razach powinno byc dobrze.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar semir
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.501
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    512

    Domyślnie

    kupiłem ostatnio koncówke do myjki cis



    mycie kostki, wraz z likwidacja mchu jest teraz wydajniejsze polecam.


  7. #27

    Domyślnie

    Witam,
    jak czytam o tych preparatach chemicznych, to przypomina mi się sytuacja u znajomych...mianowicie posypali kostkę jakimś proszkiem na mech (chyba był różowy) i tak zostawili wg. instrukcji. Po kilku dniach nabordowej kostce zrobiły się straszne zacieki rude-TRAGEDIA!!!
    W związku z powyższym warto uważać i stosować techniki typu myjka ciśnienowa.
    pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    i ja należę do maniaków usuwania mchu z kostki brukowej. Co roku sama "wymierzam" sobie tą karę na kolane i jedziemy. Dodam, że z noża przerzuciłam się na śrubokręt. Kupuję te z tych najtańszych marketowych o szerokości pasującej do kostki i zaczynam imprezę. Mój mężczyzna nie rozumie tego osobliwego zamiłowania i kiwa z politowaniem głową.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Naprawdę nie znasz przyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu?

  10. #30

    Domyślnie

    mam całą masę m.in. cykloza, ale ja z tych co lubią wszystko pod linijkę.

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar zachcianka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    259
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    nigdy kostki brukowej nie kładłam,
    ale wydaje mi się że pomóc by mogły spoiny z betonu, gdyby kłaść kostkę na zaprawie mech może by się nie pojawił, ale po fakcie może zasypać je cementem i zmoczyc? Choć nie wiek jak w praktyce by to wyszło i jak wyglądało... Twoja wygląda na to że kładziona na podsypce piaskowej?

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał _lilek_
    i ja należę do maniaków usuwania mchu z kostki brukowej. Co roku sama "wymierzam" sobie tą karę na kolane i jedziemy. Dodam, że z noża przerzuciłam się na śrubokręt. Kupuję te z tych najtańszych marketowych o szerokości pasującej do kostki i zaczynam imprezę. Mój mężczyzna nie rozumie tego osobliwego zamiłowania i kiwa z politowaniem głową.
    Podziwiam za pracowitość - ja wolałabym pokochać mech i zostawić go. A swoja droga czy taki mech nie wygląda ślicznie na kostce po co go od razu usuwać.

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar hanka55
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    pagóry
    Posty
    3.009

    Domyślnie

    Podciągam dla Dusi.

    Mech w trawie:
    http://forum.muratordom.pl/mech-w-tr...highlight=mchu
    Cieplutko - hanka

  14. #34

    Domyślnie mam cos świetnego na mech, moss killer

    usuwa mech z powierzchni betonowych /kostka brukowa, beton, piaskowiec itp./

    nie moge sie tu reklamować ale polecić jak najbardziej.

    [email protected]

    odpowiem na każde pytanie, doradze

    produkt jest ekologiczny i przede wszystkim polski.

    pozdrawiam serdecznie
    Kazdy problem traktujemy jak wyzwanie.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony