dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 18
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 341
  1. #41

    Domyślnie

    Ja kupiłam w Budvarze, przed wyborem zrobiłam konkretne rozeznanie i powiem że ich okna 6 komorowe sa bezkonkurencyjne (cena, jakość, termin)
    Juz dawno po instalacji i wszystko O.K. Mieli do wyboru chyba 8 czy 10 kolorów w tej samej cenie
    Prawie skusiłam sie na schico, ale mieli w dobrej cenie tylko 5 komorowe, 4 kolory do wyboru i termin kosmos

    Pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    8-10 kolorów?! Co to za wybór? Avante ma ich w swoim zestawie około 2000

  3. #43

    Domyślnie

    Witam! Dopiero teraz trafiłam na ten wątek a okna zamontowali mi kilka dni temu
    Póki co żadnych problemów, bez opóźnień, montaż trwał 4godz, okna bez uszkodzeń - ale tak do końca to wszystko okaże się w trakcie użytkowania.
    No cena to może nie najniższa ale uważam, że za 3-szybowe antywłamy jest nieźle
    Na razie jesteśmy zadowoleni, zobaczymy jak będzie dalej






  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarsis
    8-10 kolorów?! Co to za wybór? Avante ma ich w swoim zestawie około 2000
    ... to nie jest forum bajkowe ...

    2000 - paleta renolitów razem z tą druga gdzie są kolory bez faktury drewna tyle niema

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewastol
    Witam

    Założyłam to konto żeby przestrzec wszystkich przed firmą abatex z łodzi

    Dlaczego ?:

    Mój mąż zamówił u nich na jesieni zeszłego roku, do całego domu.
    Przy podpisywaniu umowy było wszystko pieknie, ale kiedy zblizał sie termin zadzwonił od nich facet i 2 dni przed planowana instalacja powiedział że maja opóźnienie bo niema okien okragłych i muszą zmienic termin !!!!!!

    2 dni !!! - super tempo, szkoda że nie godzine !!!!!!


    Mielismy umówionych tynkarzy, instalatorów od wylewek....i wszystko do d.... !!!!!!

    Okna dotarły z trzytygodniowym opóźnieniem !!!!

    Dopiero tydzień temu załatwiliśmy tynkarzy, opóźnienie w budowie ponad sześciomiesieczne !!!!! - kazdy z was wie co to znaczy załatwic dobrego fachowca !!!!!!

    A co oni na to ????

    - To nie nasza wina, bo my nie robimy okien z łukami tylko ktoś inny.

    Wydaliśmy u nich ponad 20000 i co nas obchodzi kto robi te okna ???

    Po jakimś czasie zadzwonili że moga przyjechać, ale w oknach okrągłych zamiast szyb będą płyty osb!!!!!!!!!! - bo czekaja na szyby !!!!!!!!!!

    Okna z łukiem po instalacji nie chciały sie otwierać bo zapierały sie o mur !!!!!, instalatorzy miedzy soba rozmawiali że są źle zwymiarowane !!!!!

    Instalatorzy tak kombinowali że teraz z zewnątrz wneka okienna ma prawie 40 cm !!!!! - jak w bunkrze !!!!!!!

    Amatorka w 100%

    Nawet nie usłyszeliśmy przepraszam !!!!!!!!!!!!!

    Mam takie nerwy ze szkoda pisać...

    Nie wszyscy mieli tagiego pecha, Ania.k jest zadowolona, dogadałaś sie z nimi ewastol ???

  6. #46

    Domyślnie

    Nawet nie próbuje, czekam na wyznaczenie rozprawy (Polskie sądy )
    Opinie ekspertów sa po mojej stronie - fuszerka !!! jeszcze są dodatkowo jakieś wymiary poza granicami normy, uszczelki źle spasowane ...

    Tez byłam taka zadowolona na poczatku , a potem to koszmar...

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał agusia133
    Cytat Napisał katarsis
    8-10 kolorów?! Co to za wybór? Avante ma ich w swoim zestawie około 2000
    ... to nie jest forum bajkowe ...

    2000 - paleta renolitów razem z tą druga gdzie są kolory bez faktury drewna tyle niema
    to nie bajki, tylko realia. Chcesz okna fioletowe, a może różowe, albo zzielone? Proszę bardzo, w Avante ci zrobią, nawet dwukolorowe. Obejrzyj ich katalog i się przekonasz

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarsis
    Cytat Napisał agusia133
    Cytat Napisał katarsis
    8-10 kolorów?! Co to za wybór? Avante ma ich w swoim zestawie około 2000
    ... to nie jest forum bajkowe ...

    2000 - paleta renolitów razem z tą druga gdzie są kolory bez faktury drewna tyle niema
    to nie bajki, tylko realia. Chcesz okna fioletowe, a może różowe, albo zzielone? Proszę bardzo, w Avante ci zrobią, nawet dwukolorowe. Obejrzyj ich katalog i się przekonasz
    Czytałam trochę z niedowierzaniem ale sprawdziłam i to prawda.

    Heh... a kiedyś nie było wyboru i brało się to co akurat do sklepu "rzucili" - życie było o wiele prostsze.

  9. #49

    Domyślnie

    No ale to chyba nie jest okleina ani barwienie w ramie , tylko POMALOWANE

    A jak farba bedzie schodzić z okien jak u ewastol ?????

  10. #50

    Domyślnie

    No to znowu ja
    Nadal co do firmy ABATEX jestem na tak
    krótko: kilka dni po montażu w jednym z okien na szybie od wewnątrz pokazała się rysa; nie na 100% ale wykluczyliśmy, że to robotnicy i złożyliśmy telefoniczną reklamację, która została przyjęta bez zastrzeżeń
    Usłyszeliśmy, że bardzo żadko ale zdarza się, że mogły powstać jakieś naprężenia ...
    Ponieważ nie spieszyło się nam powiedzieliśmy, że jak przy okazji będzie w Trójmieście ich ekipa to żeby wymienili ... byle do wiosny
    No i panowie zadzwonili i w sobotę wymienili całe skrzydło do tego wyregulowali wszystkie okna i drzwi balkonowe
    I jak monter zobaczył, że obdrapałam już jedną klamkę (myślałam, że ubiję moich robotników )
    dał mi nową zapasową

  11. #51

    Domyślnie

    Chyba wiedzą że tu piszesz.

    Dostałam kilka wiadomości na priva po mojej akcji, ludzie nie mieli takich ogromnych problemów jak ja, tylko mniejsze - uwierz mi - masz szczęście, albo się czegos nauczyli, albo ...

    Pozdrawiam

    P.S.
    Napisz na priva swój meil to wyślę skan ekspertyzy, przekonasz sie jakie masz szcęście, albo twoje problemy dopiero się zaczną jak sprawdzisz moje wady u siebie ...

  12. #52

    Domyślnie

    Jestem zainteresowana oknami Salamander z abatexu, ale przerażają mnie skrajnie różne opinie o tej firmie Nie wiem czy to konkurencja ze sobą walczy, czy też jest to sposób na rozładowanie emocji
    Jest to już trzecia firma, na którą prawie się zdecydowałam i po przeczytaniu niektórych opinii ręce mi opadają A okien mam sporo ...
    Może ktoś z tych co naprawdę kupili i użytkują wesprze mnie w tych trudnych chwilach
    ewa78_2005

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jacekot
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    ja tez mam od nich okna i oceniam ich dość fachowo , nie miałem problemów z ludzmi jak i z oknami .

  14. #54

    Domyślnie

    Dzięki Jacekot, podniosłeś mnie na duchu, już zamówiłam i czekam na realizację
    ewa78_2005

  15. #55

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o profil salamander lub ideal 4000 to są inne firmy, które to wykonują.
    ja zamówiłem w firmie tommar i czekam na pomiar.

    Pozdr
    Adamo

  16. #56

    Domyślnie

    Mam już okna zamontowane (z Abatexu). Wywiązali się rzetelnie ze wszystkich terminów, mimo iż wszystko było uzgadniane na odległość. Termin montażu dostosowali do moich możliwości. Co z jakością, to się okaże w eksploatacji, mam głęboką nadzieję, że wszystko będzie o key Co do szczegółów technicznych na etapie umowy, poprostu trzeba ich się domagać
    ewa78_2005

  17. #57

    Domyślnie

    Minęło trochę czasu od ostatniego posta, czy ktoś z foruowiczow ma jeszcze jakies doswiadczenia z oknami salamander firmy Abatex z lodzi?

  18. #58

    Domyślnie

    Ja mam okna z Abatexu - profil salamander, trzyszybowe, są bardzo ładne, rzeczywiście wyglądają jak drewniane. Firma wywiązała się ze wszystkich terminów.
    Wymienili mi bez problemu nieco wadliwą szybę. Polecam.

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 87anam87
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał nuela
    Ja mam okna z Abatexu - profil salamander, trzyszybowe, są bardzo ładne, rzeczywiście wyglądają jak drewniane. Firma wywiązała się ze wszystkich terminów.
    Wymienili mi bez problemu nieco wadliwą szybę. Polecam.
    a mozesz napisac jak jest z cena okien trzyszybowych z abatexu? bardzo mi sie podobaja ich okna i jeszcze pytanie ile trzeba dokladac do montazu i czy ktos wie ile kosztuja rolety zewnetrzne zamawiane wraz z oknami pozdrawiam
    jesli mozesz mi przeslac zdjecie tych okien na priv bylabym bardzo wdzieczna

  20. #60

    Domyślnie abatex

    Witajcie Forumowicze,
    bardzo proszę Was o doświadczenia, te najmilsze , ale i te mniej miłe z firmą ABATEX z Łodzi. Czy ktoś z Was uzyskał wycenę poszczególnych okien, jakie proponują ceny, jakie doświadczenia w negocjacjach, jak z terminami i przede wszystkim z wykonawstwem, jakością usługi i materiału? Proszę o pomoc od, mam nadzieję, że wszystkich zadowolnych, choś bardzo chętnie przyjmę info od tych niezadowlonych; chcę wybrać okna do domu pasywnego; przeczytałem różne opinie o firmię ABATEX, więc chciałbym uzyskać od Was aktualne opinię. Co możecie doradzić przy wyborze szyb, szczegółów profili i bezpieczeństwa.

Strona 3 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony