dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 214

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    DziadekT

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Racibory
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    294

    Domyślnie

    Jeśli organ nie nada rygoru natychmiastowej wykonalności, trzeba czekać 14 dni. Niekiedy stosuje się taką praktykę, że jeśli nie ma innych stron a wnioskodawca oświadczy, że nie będzie wnosił odwołania, organ potwierdza ostateczność decyzji wcześniej (mimo że nie było rygoru), ale nie jest prawnie usankcjonowane, z tego co wiem.
    Przy zgłoszeniu do PINB nie trzeba teraz czekać 7 dni, można wbijać łopatę zaraz po zgłoszeniu.

  2. #2

    Domyślnie

    Ale z drugiej zaś strony jak złożę oświadczenie, że nie będę się odwoływał to czy nie zamknę sobie możliwości manewru w przypadku jak starostwo wyda decyzję negatywną?

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qba30 Zobacz post
    Ale z drugiej zaś strony jak złożę oświadczenie, że nie będę się odwoływał to czy nie zamknę sobie możliwości manewru w przypadku jak starostwo wyda decyzję negatywną?
    Nie wiem jak to jest w przypadku PnB ale ja takie oświadczenie pisałam przy decyzji o wyłączeniu z produkcji rolnej-kiedy decyzja już była do odbioru po prostu w starostwie podyktowali mi na podstawie jakiego paragrafu i decyzję odebrałam już z pieczątką że jest ostateczna z dopiskiem właśnie że na podstawie oświadczenia i par....Czasowo nic to nie zmieniało.

    Oświadczenie że nie będzie odwołania przed wydaniem decyzji chyba mało korzystne,może z zaznaczeniem że w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji to wtedy ok.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony