dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: palnik typu Wok

Domyślnie palnik typu Wok

Czy palnik typu Wok (z potrojna korona) spotykany w plytach gazowych jest wart uwagi? Czym rozni sie od normalnego duzego palnika w praktyce? Z tego co widze to roznica mocy jest nieznaczna, wiec pewnie jest jakas inna, mniej widoczna, wlasciwosc takiego palnika.
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

Domyślnie Re: palnik typu Wok

Cytat Napisał bimbelt
    Czy palnik typu Wok (z potrojna korona) spotykany w plytach gazowych jest wart uwagi? Czym rozni sie od normalnego duzego palnika w praktyce? Z tego co widze to roznica mocy jest nieznaczna, wiec pewnie jest jakas inna, mniej widoczna, wlasciwosc takiego palnika.
    Nikt, nic?
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

3. Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki? Jak pielęgnować storczyki? Doniczka do storczyka i miejsce jej ustawienia. FILM Prysznic bez brodzika. Pomysł na nowoczesną aranżację łazienki [ZDJĘCIA] Kwiaty doniczkowe w twoim domu. Jak podlewać storczyki? FILM
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK

Domyślnie

Ja mam podwójną koronę i nie pamiętam w tej chwili jaka jest różnica mocy, ale warto było. Wprawdzie nie smażę na woku - ale sporo na patelni i zwykły duży palnik ma zbyt słabą moc, żeby usmażyć warzywka zamiast ich dusić (zwłaszcza trochę więcej warzywek ). Więc na dzień dobry je przypaliłam , bo zostawiłam na chwileczkę, jak to robiłam na normalnym palniku.
    Jak dla mnie różnica jest kolosalna na plus

Domyślnie

Ja też mam i najczęściej z niego korzystam , duża patelnia się pięknie
    mieści no i ten ; pałerek ; pod patelnią jest pomocny
    Do nowego domeczku tylko taka maszynka z dopalaczem

; Całe Życie Przedemną;

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia