dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 58
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 1159
  1. #341
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał LeoAureus
    Strasznie mi się podoba!
    Poczytaj wcześniejsze posty Mr.Jar, on miał pomysły na pokolorowanie.
    Witaj Leo,

    Mr.Jar miał pomysły lepsze lub gorsze .... już jednak nie pisze na tym forum ..... popieram jednak w pełni jego rozwiązania ... ,


    pozdrawiam ... i pamiętaj, że obiecałaś mi zniżkę na pieska za "powstańczą" ...


    ....chciałbym tę ścianę zobaczyć teraz ... po tak długim okresie niebytności TUTAJ

  2. #342
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    Chwale sie, ale jeszcze bedzie polozony zloty werniks


    W zasadzie ta jasna zielen na zdjeciu jest za zolta - to jest zielony groszek Duluxa i w rzeczywistosci jest bardziej oliwkowa

  3. #343

  4. #344

    Domyślnie

    Z lasem za murem.






    To jest ściana w piwnicy.

  5. #345
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    Pwiem ci ze jak zobaczylam te czerwone cegielki to bylam troszke przerazona (nawet jak nie buraczkowe) ale z tymi drzewami jest fajnie.

  6. #346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Kurcze ile WY pracy wkladacie w te ściany Kawał roboty odwalacie. Gratuluje! Ciekawe ściany powstają. Fajnie, ze ciągle ktoś nowy inspiruje się tą techniką i próbuje sam to wykonać.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  7. #347

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorbie
    Zrobilam juz czesc scianki to jej wzor:


    Uzylam masy drobnoziarnistej Primacol
    Nowa wersja pomalowania to zielen groszkowa duluxa i werniks zloty.
    Pytanka:
    1. czy przed polozeniem farby akrylowej trzeba ta strukture zagruntowac?
    2.czy wystarczy ze pomaluje ta sciane raz ta farba akrylowa, a potem naloze werniks zloty- czym nakladac werniks? czy on zbierze sie w zaglebieniach? bo chce by zaglebienia byly zlote a wypukle zielone, czy to trzeba czyms przecierac czy nakladac gabka?
    Kilka osob pracowalo z werniksem, ja malowalam tylko bejca z kolorantem, to moge powiedziec ze ona raczej kryje gladko, sama w sobie nie daje przecierek perlowa jest jak lakier do paznokci

    Dorbie jak pomalujesz to proszę wklej zdjęcie i napisz jak dokładnie to się maluje. Mam taką ścianę i boję się zacząć malować bo nie znam się na tym. Dziękuję z góry za odpowiedź.

  8. #348
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ulinka

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    No i ja już też mogę się pochwalić własnym wykonaniem
    Moja ściana w salonie







    Dziennik Ulinki i komentarze do niego
    PRZEPROWADZENI
    HURA HURA HURA

  9. #349

    Domyślnie

    ale z Was zdolne bestie,podziwiam

  10. #350

    Domyślnie

    o temat dla mnie
    w remontowanym mieszkaniu tynk strukturalny robił mi znajomy budowlaniec, a teraz spróbuje sam.

  11. #351

    Domyślnie

    Qrcze mam problem.Zobaczyłam swoje pogładziowane ściany.... zawiesiłam kinkiety gipsowe, wyglądaja strasznie nie równo , ekipę już wyklełam, i nie chcę żeby poprawiali boję sie że bedzie jeszcze gorzej ... szczególnie w komunikacji.

    I tak sobie mysle, że moze bym jakąś przecierkę zrobiła. Co byłoby najprostsze i najszybsze. Na ścianach do tej pory mam tynk cem-wapienny, następnie gładź, zagruntowałam ją gruntem -Śnieźki.

  12. #352
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Najszybsza będzie gotowa farba strukturalna.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  13. #353

    Domyślnie

    a z jakiej firmy ta farba strukturalna byłaby najlepsza? Wczoraj byłam w Obi jest tam taka firma Primacol i nad tym sie zastanawiam czy tego nie użyć. Kupię narazie 1kg bejcy i wypróbuje w piwnicy. Bardzo podobaja mi sie takie efekty robione packą do nakładanie kleju np. do płytek, takie podłuzne paski....

  14. #354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Nie wiem z jakiem bo nie stosowałam żadnej.

    Prosty sposób na farbę strukturalną to dodać do zwyklej farby trocin lub kuleczek styropianu.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  15. #355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwoździk
    Mr.Jar miał pomysły lepsze lub gorsze .... już jednak nie pisze na tym forum ..... popieram jednak w pełni jego rozwiązania ... ,
    Oj, lepsze, lepsze Gdzie jest Mr.Jar i dlaczego już nie pisze na tym forum???!!! Cóż to za Gwoździk się tutaj podszywa?
    pozdrawiam ... i pamiętaj, że obiecałaś mi zniżkę na pieska za "powstańczą" ...
    Pamiętam
    ....chciałbym tę ścianę zobaczyć teraz ... po tak długim okresie niebytności TUTAJ
    A po co Ci oglądać ścianę kiedy ona w ogóle się nie zmieniła... Ale volder1 wziął i mnie natchnął, to może nawet przed świętami się zbiorę...

  16. #356
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    No to czekam ...
    i pozdrawiam

  17. #357

    Domyślnie

    Się postaram, bom ostatnio wielce zajęta pracą, nie mam czasu na NIC. Nawet pieski niedopieszczone

  18. #358

    Domyślnie

    Witam.

    Ale volder1 wziął i mnie natchnął.....

    Jestem muzą, twoim natchnieniem.
    Nie przypuszczałem że jeszcze ktoś......... , kiedyś.............

    Jak się zbierzesz, to pokaż, też jestem ciekawy.

    volder1

  19. #359

    Domyślnie

    Witam wszystkich t piszących i tworzących wspaniałe wzory na ścianach. Jestem zachwycona pomysłami i wykończeniami wnętrz. Wykańczamy z chłopakiem właśnie domek i jest tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle ścian do różnych pomysłów, że nie wiem na co cię zdecydować!!! Na razie ćwiczę na ścianach w kotłowni
    Spodobał nam się ten sztruksik i chyba coś z tego wyjdzie, bo wczoraj już zatarty zeszlifowany sztruksik zagruntowałam i dziś chyba będę próbować coś na tym tworzyć w kierunku ostatecznego wyglądu czyli KOLOROWANIE !!! Opisujcie swoje pomysły bo na prawdę macie nieziemskie !!!
    Pozdrawiam wszystkich

  20. #360
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    hejeczka... zatem jestem i ja....

    długo się zmagałam ze strachem, ale co tam... postanowiłam spróbować... w kotłowni

    oto efekty tuż po zakończeniu - tynk jeszcze mokry....

    ściana od prawej do lewej





    a tu z bliska.... moje cudne ślimaczki zakrętaski piękne , nie?

    tu jeszcze mokre, ale jak wyschnął....






    następnego dnia je wyszlifowałam i zagruntowałam....a dziś poleciał kolorek (magnolia)

    oto ślimory

    po przetarciu, bez zadziorków...





    ślimaczki podczas malowanka.... (dulux - magnolia....miało pasować do ściany z płytkami)



    ooooo do tej



    noooooooooooooo i ślimaczki po malowaniu...

    cała ściana



    i zbliżonka...





    i jak?

    jutro w planie lazura z alpiny by nadać połysk...

Strona 18 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony